Премини към съдържанието
GiGab¥Te

Добре ли се връзва GTX260 с компа ми ?

Препоръчан отговор

Здравейте. Харесал съм си GTX260. Мисля че добре се връзва с компа ми който е от подписа. Интересува ме дали захранването ми ще я издържи ? Fortron SAGA 450W. Знам че GTX260 под пълен товар гълта 270W. Знам че захранването ще се мъчи, но не ми се дават още 200 лева за захранване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, морално остаряла графична карта, за морално остарял комп :cool:, но с това захранване може да стане малко тясно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ме интересува че е стара. Нали е по-бърза от 9600GT ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе според мен няма да имаш проблем ако разбира се конфигурацията не претърпи голям клок. Сега исках да те питам колко пари мислиш да отделиш за видео карта . Тъй като мисля, че е към 350 лева (не съм убеден) намерих само една за 360, което ако е толкова по - добре да се вземе гтх460 или пък ако е до 300 лева мисля, че може да инвестираш в ати 5770 твой избор. Но в ценовия диапазон на гтх260 мисля, че не всички, но повече от половината видео карти ще са малко по - бързи или малко по - бавни зависи :cool:. И искам да направя лека поправка видеото, което си избрал под пълно натоварване харчи не повече от 190в или да бъда по - точен 182в.

Редактирано от sakuraki (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видеокартата си е много хубава,и все пак зависи коя ревизия ще вземеш.Колкото по-нова - толкова по-добре. И е по-производителна от прехвалената 5770.Другото,което искам да кажа е,че не дърпа 270 мощност,а някъде около 170-190.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ще си я взимам втора ръка :P гледам че скоро почнаха да продават GTX260-ки за около 200 лева и се зарибих. Ати не искам и никога няма да си взема ати.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.