Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

daniel_extreme

Странни звуци

Препоръчан отговор

Здравейте.Инсталирах си 7-ца ултимейт и много често се слушат някакви звуци през тонколоните - нещо като бълбукане.Предполагам че това са някакви съобщения или някакъв процес.Как да изключа или намаля тези звуци ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да ВИ помогнем като не сте казал дри марката на аудио картата. Ако не сте инсталирали драйвери направете го. Ако пък не знаете откъде напишете си аудио картата и ще ви дадем линк към драйверите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да ВИ помогнем като не сте казал дри марката на аудио картата.

Ако не сте инсталирали драйвери направете го.

Ако пък не знаете откъде напишете си аудио картата и ще ви дадем линк към драйверите

Дънна платка - Gigabyte GA-MA78GPM-DS2H

Звуков адаптер Realtek ALC889A

Изтеглих си драйвери от сайта на Gigabyte за 7-ца,за моето си дъно и пак същото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Десен клик върху десктопа, "Personalize", "Sounds" , намираш си "бълбукащия" звук, и го изключваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Десен клик върху десктопа, "Personalize", "Sounds" , намираш си "бълбукащия" звук, и го изключваш.

Всичко прерових,но не можах да го открия.Направих звуковата схема без звуци и пак си е същото.Издава си ги тези звуци и е много дразнещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбирам. Имате проблеми със звука а инсталирвате за дъното инсталирайте Realtek ALC889A

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбирам.

Имате проблеми със звука а инсталирвате за дъното инсталирайте Realtek ALC889A

Нямам проблеми със звука.Просто 7-цата си издава някакви звуци като бълбукане кагато и скимне.Предполагам че това е някакъв процес или някакво събитие или пък имам някакъв проблем.Един приятел е със същия уин и той е така.Аз искам да го махна или поне да го намаля,защото е много дразнещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам проблеми със звука.Просто 7-цата си издава някакви звуци като бълбукане кагато и скимне.Предполагам че това е някакъв процес или някакво събитие или пък имам някакъв проблем.Един приятел е със същия уин и той е така.Аз искам да го махна или поне да го намаля,защото е много дразнещо.

Сложи МСДН копие на 7!

Да не е пипано!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това да не е някакъв вид скрийнсейвър, но само с звук?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това да не е някакъв вид скрийнсейвър, но само с звук?

Някакви звуци като фон.Примерно като ти пише някой на скайп и се чува един звук.Само че тук компа си стои,а аз съм покрай него без да пипам мишка или клавиатура и слушам тия звуци-без да се появява нещо на екрана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някакви звуци като фон.Примерно като ти пише някой на скайп и се чува един звук.Само че тук компа си стои,а аз съм покрай него без да пипам мишка или клавиатура и слушам тия звуци-без да се появява нещо на екрана.

Е аз точно за такъв случай като твоя говоря. Ако бутнеш нещо спира ли звука (бълбукането)? Има един скрийнсейвър където се изобразява на екрана един аквариум с плуващи рибки и се чува такъв подобен звук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е аз точно за такъв случай като твоя говоря. Ако бутнеш нещо спира ли звука (бълбукането)? Има един скрийнсейвър където се изобразява на екрана един аквариум с плуващи рибки и се чува такъв подобен звук.

Няма никакъв скрийнсейвър.Всичко си е най-нормално.Включвам компа и без да съм пипнал нещо си ги издава тези неща.Тази вечер мисля да си сложа друга 7-ца за да видя дали и там ще ми прави същото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Инсталирах си 7-ца ултимейт и много често се слушат някакви звуци през тонколоните - нещо като бълбукане.Предполагам че това са някакви съобщения или някакъв процес.Как да изключа или намаля тези звуци ?

Открих причината за тези звуци.Оказа се че е от скайпа.Когато някой си смени статуса ми издава звук.По принцип това като стане трябва да ми излезе в долния десен ъгъл за промяната в статуса на някой и да издаде звука,но на мен не ми покзваше нищо и за това не съм се сетил че е от това.Благодаря на всички който се опитаха да ми помогнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложи МСДН копие на 7!

Ъъъъ, не е ли МДСН ( MDSN ) ;)

Не ми отговаряй. Това е риторичен въпрос ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оу приятелю имах същия проблем и се бях побъркал.. при мен беше от скайпа,провери звуците при вписване на потребител и отписване.При мен това беше.Бях се поболял направо ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оу приятелю имах същия проблем и се бях побъркал.. при мен беше от скайпа,провери звуците при вписване на потребител и отписване.При мен това беше.Бях се поболял направо :)

Хехе браво човече, май усещам, че ще се окажеш прав. ;) Няма от къде другаде да има балбукащи звуци освен от там!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хехе браво човече, май усещам, че ще се окажеш прав. :D Няма от къде другаде да има балбукащи звуци освен от там!

Така е.Даже си бях пуснал звукозапис на телефона и дебна само момента когато ще изпльока ;)

И така де..бях се изнервил много,защото е страшно дразнещо,но накрая просто се замислих и изключих скайпа и разбрах,че е от там и изслушах всички звуци,които предлага скайп и разбрах,че това е от вписването и отписването на даден абонат хихихи :P

P.S.Ето ти един шот на въпросните звуци,дано съм бил от помощ :cool:

Публикувано изображение

Редактирано от П.Костадинов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...