Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с десктопът

Препоръчан отговор

Ето какъв е следният проблем пускам си пц-то всичко е нормално докато не зареди до еxploler.exe или иначе казано до десктопът след това всичко сякаш забива мога да движа с мишката но немога да кликъм върхо икони или долу по старт лентата След като отворя таск мениджърат спирам еxploler.exe след което пак го пускам Тогава вече всичко започва да работи по нормалния си начин с windows xp sym

Редактирано от porata (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е логовият файл от маллеара Ето логовите файлове от стъпка 4)

mbam-log-2010-08-29 (14-29-00).txt

DDS.txt

Attach.txt

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам лоша новина. За голямо съжаление сте заразени с полиморфен вирус (файлов инфектор)"Parite" http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif Борбата с полиморфни вируси като: Virut,Sality, Parite е изгубена кауза.

C:\Documents and Settings\winXP\Local Settings\Temp\pma3.tmp (Worm.Parite) -> Delete on reboot.

Ето моят съвет

Не използвайте външни носители на информация за този компютър - USB флашки, преносими дискове и пр., избягвайте записи и на оптични дискове.

Забележка: Ако имате ценни файлове, запишете ги някъде в Интернет. Но избягвайте следните файлови разширения: .exe .scr .zip .rar .7z .htm .html .php .asp.

Препоръчително е да изтриете всичко и да започнете на чисто.

Успех! :angry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво по точно прави този вирус и ще издържи ли системата поне още седмица ? А и лошото е че незнам как се преинсталлва ;д Има ли друг начин който може да замести преинстала?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този вирус инфектира всички файлове с разширения .exe .scr .zip .rar .7z .htm .html .php .asp. При този вирус помага само чиста инсталация на Windows + триене на всички дялове и създаване на нови. Дори и да почистим полиморфния вирус не е сигурно дали пак няма да имате проблеми. Полиморфните вируси не могат да се премахнат на 100%.

Ето как се инсталира Windows.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи тръгвам да преинсталирвам и сичко е Ок Боотвам диск-а изчаквам да зардят файловете 1-2м След което ме пита дали искам да репайр или да продължа цъкам да продължа с инсталирването на диск-а И после ми излиза едно че немога да продължа инсталацията поради Setup did not found any hard disk drivers installed in your computer Какво е това и защо ми го пише

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето още инфо по темата там кадето трябва да чакам 1-2м дето ми зарежда там в линдолс систем Ми излиза ето това setup was unable to load support for the mass storage device you specified corently setup wil load support for the following mass storage device (s) Продължавам до там кадето ми пише следното Маке sure any hard disk drivers are powered on and properly connected to your computer and that any disk -related hardware configuration is or setup program Вижще ако това ще ви помогне

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Неудобно ми е вече да питам като идиот съм Но като ги сваля как точно се процедира с тях защото не виждам от каде да се инсталират примерно и каде се поставят имат ли точно определено място кадето трябва да ги поставя ? Извинявам се за въпросите през 1м....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай си точния модел на дъното и ще ти направя бутващ диск със XP и драйвърите които ти трябват! ПП: На компютъра от който пишеш има ли записвачка?

Редактирано от androns (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно това е че нямам записвачка иначе можеве да си потърся хп-то направо от нета Бе майче ще караме така ;д Видях едно клипче как на 1 му става по същият начин и той някак си с някаква програма wmware или нещо от родъ... Незнам ;д

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом нямаш записвачка може да инсталираш Windows XP и от USB флашка.

Може да инсталира от флашка само ако в биоса има такава функция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свалих си сата драйверите и пак пробвах и пак нищо не стана .. Дори сега ми извади и някъв ерор 6094 при сетъп-ат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така нищо няма да стане. Дал съм ти инструкции на страница 1.@androns също ти предложи помоща си. Щом не слушаш аз бях до тук. Лек ден!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.
Бележка: Вашата публикация изисква одобрение от модератор, преди да стане видима за всички.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване