Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте потребители, модератори и о вие админи! Имам една мечта оято преследвам и тя е да се занимавам с покер професионално, но сега не затова ще говорим! Тук бих желал да ви попитам, как мога да си направя сайт за онлайн покер като примерно NoPayPoker.

Нямам амбицията да се съревновавам с FullTilt или Pokerstars а би било и глупаво но поне да имам едно забавление и да съм в покера не само като играч а и като по така да кажем важно лице. Моля за помощ и благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте потребители, модератори и о вие админи! Имам една мечта оято преследвам и тя е да се занимавам с покер професионално, но сега не затова ще говорим! Тук бих желал да ви попитам, как мога да си направя сайт за онлайн покер като примерно NoPayPoker.

Нямам амбицията да се съревновавам с FullTilt или Pokerstars а би било и глупаво но поне да имам едно забавление и да съм в покера не само като играч а и като по така да кажем важно лице. Моля за помощ и благодаря предварително!

В българия хазартните игри са под разрешителен режим така че като начало ако ще се играе на пари ще трбябва да си изкараш разрешително. ОСвен това трябва да проучиш законодателството на страните от които искаш посетители. Не е много просто

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В българия хазартните игри са под разрешителен режим така че като начало ако ще се играе на пари ще трбябва да си изкараш разрешително. ОСвен това трябва да проучиш законодателството на страните от които искаш посетители. Не е много просто

Искам да се играе на демо пари! Това го зная че е супер служно да се занимаваш с хазартен бизнес. Мен ме интересува как да направя сайта и софтуеара аз ли го правя или като купя скрипт си има всичко? Иначе мерси за отговора!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да се играе на демо пари! Това го зная че е супер служно да се занимаваш с хазартен бизнес. Мен ме интересува как да направя сайта и софтуеара аз ли го правя или като купя скрипт си има всичко? Иначе мерси за отговора!

Това зависи от теб-има такива скриптове,но ако нямат едикаква си функция и не можеш да я намериш като добавка,може да се наложи ти да пишеш или да дадеш на някой който е по-запознат с CMS скриптовете(това изключва мен :cool: ).Но би трябвало да има всичко.Иначе ако е с демо апри т.е. никакви истински пари а само като виртуални точки...незнам дали там трябва разрешително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брато, аз съм програмист ако искаш драсни някво съобщение с подробности и може да ти помогна...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз се надявах някакви скриптове да има, които да са евтинки или FREE ама за второто се съмнявам а и то ако не вложиш поне 1$ е някак нагличко да чакаш да поспечелиш ти. Помоща която ми предлага cyber_terminator е супер оферта и сега ще му пиша ЛС да видим какво ще стане а между другото ако ви попадне скрипт или нещо такова пишете в темата.

П.С - Ако можете само добър скрипт скрипт за сайт да ми дадете без да е покер със софтуеар пак ще съм благодарен. В момента ме урежда и сайт за покер стратегии, видео и такива да направя. Мерси от сега!!!

Редактирано от cska_hool (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Cska_hool ще ти дам един софтуер, който е open source, това означав, че можеш да правиш с него каквото си поискаш, но ти казвам, че от виртуални пари, както мислиш да го правиш 1 цент няма да спечелиш :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

cska_hool, Имай също предвид, че след хипотетичното създаване на такъв сайт, работата по него тепърва ще започне. В него предполагам, че няма да искаш да играете само ти и съседа, например ? :wors: А разбирам, че и искаш печалба в необозримо бъдеще, така ли ? Това, което се опитвам да кажа е, че работата не е за ден-два-месец. Евентуалното ти начинание изисква много труд, знания, ресурс... Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер идея за сайт човече. Ще имаш потре бители а и като гледам май се занимаваш сериозн с покерче!

:):(:ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз да ви кажа като начало ми се искаше един сайт да направя първо. Нещо като Pokerstrategy пълно ще е с видео, уроци, стратегии и такива неща. Покер сайт ще е! Ако има хубави скриптове ми дайте линкове или имената им да сваля и да видим какво ще сторя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересна идея , но знаеш ли колко такива сайтове за покер има които се радват на нисък трафик, а освен това се искат някакви си 1м$  кеш за да отвориш такава зала.Не го казвам за да те обезкуража, но нишата тук отдавна е попълнена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Stefan Chardakliev написа:

Интересна идея , но знаеш ли колко такива сайтове за покер има които се радват на нисък трафик, а освен това се искат някакви си 1м$  кеш за да отвориш такава зала.Не го казвам за да те обезкуража, но нишата тук отдавна е попълнена.

На вас трябва да Ви дадем титла "Старши археолог" Обърнете внимание че за последно в темата е писано преди 6 години

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, Stefan Chardakliev написа:

А защо седи , не се ли трият старите теми , ха ха благодаря, но повече бих се радвал да си остана младши 

Не. Стари теми не се трият, защото съдържат понякога ценни знания в конкретни области

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, capnemo написа:

На вас трябва да Ви дадем титла "Старши археолог" Обърнете внимание че за последно в темата е писано преди 6 години

А на Бай (ти) Хой  (тоя дето ти е харесал поста) титлата трябва да е сигурно ''Супер старши археолог), щото той ги изравя теми от по на 10 години :D

Пресен пример от днеска.

цък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...