Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

HoRror_BoY

Изключване на вградена видео карта ?

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да попитам за дънна платка "Asus m4a78-e" как се изключва вградената видео карта понеже имам NVIDIA GF8500GT и искам да съм с нея. Какво ли не пробвах от биоса от драйвери и още какво ли не и немога да я подкарам, ще съм ви много благодарен ако може някой да ми каже.Къде ли не търсех и неможах да намеря точна информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да няма допълнително захранване което ти не си включил .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е , добре де тогава от биос задай PCIE картата , даже и на ауто да е трябва да тръгне - поне така си мисля .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е , добре де тогава от биос задай PCIE картата , даже и на ауто да е трябва да тръгне - поне така си мисля .

Да ама нестава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Koе и как не става? Какво се случва като поставиш външната видеокарта? Опиши всичко подробно, че така може цяла вечност да си пишем и пак да не се установи в какво точно се изразява проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Koе и как не става? Какво се случва като поставиш външната видеокарта? Опиши всичко подробно, че така може цяла вечност да си пишем и пак да не се установи в какво точно се изразява проблема.

Ами какво ли не правех с тази външна карта и не тръгва. Като я сложа компа нищо не прави и не писука.Никакви сигнали. Като изключа вградената карта пак нищо не работи. И незнам какво да правя. Сигурно има нещо в биоса което несъм направил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде почни от начало да обясняваш , вкл. монитора на вграденото видео , влизаш в биос и настройваш другото видео натискаш Ф10 и запаметяваш - рестарт и местиш кабела на другото видео - а сега кажи виждаш ли от него биос ? Сигурен ли си че работи картата , компа иначе чегърта ли демек зарежда ли , разбрахме че не пищи , да не е с два изхода картата - обясни повече де ?

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не ставало значи. А премести ли VGA кабела от изхода на вграденото видео на този на дискретната карта?... ...Само толкова боб имах...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В упътването за дъното тук се споменава за преходник който се ползва паралелно с картата.Имаш ли такъв към него.

това е снимка на указанията:

Публикувано изображение

Редактирано от hanuki (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От всичко прочетено до тук ми мирише на захранване... е, ако всичките кабели са включени както трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не ставало значи. А премести ли VGA кабела от изхода на вграденото видео на този на дискретната карта?...

...Само толкова боб имах...

Да найстина ... няма какво да пипаш в БИОСА просто слагаш външната карта (в правилния порт), слагаш допълнители кабели ако трябва за захранването на картата, местиш кабела от монитора на новопоставената карта и това трябва да е :)

Ако нестане по този начин ... тогава от БИОСА да подкараш външната но ... ако не стане и нетръгне няма как да имаш каквато и да е картина, така че другата възможност е външната карта да ти е издала багажа http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif Успех !!! :)

Редактирано от WakingTheFallen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...