Премини към съдържанието
Kaloqn123

Търся програмаза скайп.

Препоръчан отговор

Здравейте!!! Търся програма или добавка за скайп, която да ми показва дали изписвам правилно думите и ако има грешка да премига или да поправя думата или да я подчертава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте!!! Търся програма или добавка за скайп, която да ми показва дали изписвам правилно думите и ако има грешка да премига или да поправя думата или да я подчертава.

Не съм срещал досега такава програма. Но съм уверен в една - Наблегни на българския тази година и ще минеш без такава програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм срещал досега такава програма. Но съм уверен в една - Наблегни на българския тази година и ще минеш без такава програма.

По-лесно му е с програма, защо да учи и да се тормизи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-лесно му е с програма, защо да учи и да се тормизи...

Правилно..

Но замислете се.Толкова много неграмотни хора съм срещал в този скайп,и толкова грозно и гадно писане съм виждал..една такава програма би била от голяма полза на тези,които така и немогат да се научат да пишат правилно!

Ако не бъде полезна за тях,ще бъде полезна за нас-лесно да им разчитаме глупостите :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази тема във форума на Скайп дава добра представа за важността на тази функция, от гледна точка на Скайп (обърнете внимание на датите на първия и последния пост): http://forum.skype.com/index.php?showtopic=11822 А иначе има външна програма (платена), която уж има тази функция (не съм я пробвал): http://www.interactivegt.com/ Но като се има предвид колко от ползващите Скайп все още пишат с латиница...

Редактирано от HristoX (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами 1во влез в World и там като пишеш грешни думи ти ги подчертава с вълнообразна и след това копираш и поставяш в скайп. Лесно!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.