Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

programings

Link: Нова програма за сваляне от VBOX7!

Препоръчан отговор

Мога ли вече да сложа линк за сваляне?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога ли вече да сложа линк за сваляне?

нека колегите от антивирусния тим си кажат думата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих се радвал да използвам тази програма. Нещо по-различно от вече стария SVD, което може би ще бъде развивано в бъдеще.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво стана със теста на програмата? Според мен, щом потвърдиха от MALWAREBYTES, че няма гадинки във файла, няма за какво да се съмняваме, и може да пускаме линк към файла?!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво стана със теста на програмата? Според мен, щом потвърдиха от MALWAREBYTES, че няма гадинки във файла, няма за какво да се съмняваме, и може да пускаме линк към файла?!?

Аз казах, че линк вече може да пуснете още в предишния си пост. Аз ще проверя да не би файла да е нов или препакетиран...Иначе старата версия на файла си е наред.

Поздрави ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, понеже не мога да редактирам главната тема, слагам линка във този пост!

Програмата може да бъде свалена от тук!

Приятно ползване!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо когато сложа линк към клипчето и дам Изведи информация ми показва следното :

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Излишно съм написал във главната тема, че се поставя само идентификационен номер на клип!

Това представляват цифрите и буквите, които се намират след тага PLAY на клипа!

Например, ако адреса на клипа е http://vbox7.com/play:a5711a2f, във полето на програмата трябва да напишете само a5711a2f !!!

Това е така, защото програмата праща автоматична заявка до следната система :

http://vbox7.com/etc/ext.do?key= (идентификационният номер на клипа)

Във резултат на това сървърът връща информация за линк за сваляне на клипа, линк към картинката, и кодираните субтитри, ако има такива! След което програмата отваря вграденият във нея браузър, и извежда съответно получената информация! Принципът е прост!

Във момента разработвам втора версия на програмата, във която ще има опция за разкодиране на субтитрите, писането на кода за което ще ми отнеме доста време, защото са много странно кодирани! Ще има и опция за директно сваляне на клипа, картинката или субтитрите, а не да търсите из кода, но отварянето на прозорец със кодираната информация за клипчето ще си остане, защото може да е интересно за някой! :rolleyes:

Програмата естествено ще работи, докато от VBOX7 не решат да променят или премахнат тази система, чрез която програмата взима информация за дадено клипче! Да се надавяме, че това няма да е скоро! :wors:

Редактирано от programings (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Излишно съм написал във главната тема, че се поставя само идентификационен номер на клип!

Това представляват цифрите и буквите, които се намират след тага PLAY на клипа!

Например, ако адреса на клипа е http://vbox7.com/play:a5711a2f, във полето на програмата трябва да напишете само a5711a2f !!!

Това е така, защото програмата праща автоматична заявка до следната система :

http://vbox7.com/etc/ext.do?key= (идентификационният номер на клипа)

Във резултат на това сървърът връща информация за линк за сваляне на клипа, линк към картинката, и кодираните субтитри, ако има такива! След което програмата отваря вграденият във нея браузър, и извежда съответно получената информация! Принципът е прост!

А това какво е според теб:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми ето, програмата ти извежда всичко нужно! Ти какво очакваш?

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми ето, програмата ти извежда всичко нужно! Ти какво очакваш?

Не съм догледал, извинявай! Очаквах в по-пригледен вид да се покаже линка за сваляне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, не е толкова прегледно, защото информацията, върната от сървъра се визуализира директно, но във следващата версия, по която вече работя, ще го направя подредено! Във следващата версия ще има още доста полезни неща! :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, не е толкова прегледно, защото информацията, върната от сървъра се визуализира директно, но във следващата версия, по която вече работя, ще го направя подредено! Във следващата версия ще има още доста полезни неща! :ph34r:

Aко успееш да измислиш нещо за сваляне видео от сайтове като на btv(в момента е голяма занимавка/CooJah и т.н./), златен си!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aко успееш да измислиш нещо за сваляне видео от сайтове като на btv(в момента е голяма занимавка/CooJah и т.н./), златен си!!!

VLC Player?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха-ха, до момента новата защита на новият сайт на БТВ е непробиваема, тоест няма възможен начин за сваляне, или ако има, то е чрез много мъки! От поне месец се мъча да разбера как правят така, че да не можеш да се добереш до стрийминга, от който идва видеото, но без успех! Прочетох сорса над 50 пъти, даже го знам на изуст, но начин не мога да намеря! Ако все пак успея, и намеря някакъв начин, ще ви уведомя, и съответно ако е възможно ще направя програма!

Редактирано от programings (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха-ха, до момента новата защита на новият сайт на БТВ е непробиваема, тоест няма възможен начин за сваляне, или ако има, то е чрез много мъки! От поне месец се мъча да разбера как правят така, че да не можеш да се добереш до стрийминга, от който идва видеото, но без успех! Прочетох сорса над 50 пъти, даже го знам на изуст, но начин не мога да намеря! Ако все пак успея, и намеря някакъв начин, ще ви уведомя, и съответно ако е възможно ще направя програма!

прегледай сорса на

showPlayer

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става с Replay Media Catcher, но FLV файла е скапан и може само да се гледа(нито една програма за рипване не успя да го обработи) за сега единствения добър файл съм свалил със Coojah и Blader.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, отдавна го видях това на SHOW PLAYER, но стриймнига от който идва видеото е много добре защитен, което не позволява никакво записване или сваляне, освен при изброените по-горе начини, но записа или файла се получават FAKE!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, отдавна го видях това на SHOW PLAYER, но стриймнига от който идва видеото е много добре защитен, което не позволява никакво записване или сваляне, освен при изброените по-горе начини, но записа или файла се получават FAKE!

Защото част от функцията е и текущото време. Но ако успееш да пресъздадеш пълното URL за кратко време ще можеш да го гледаш с vlc и съответно да го запишеш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, сега се замислям да направя програма, която да пресъздава точен URL, но как може да стане това? Давайте някакви идеи! :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, сега се замислям да направя програма, която да пресъздава точен URL, но как може да стане това? Давайте някакви идеи! :doh:

виж какво прави споменатата по-горе функция, някъде в нея се създава истинското URL

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де,това сега като ги имам на кодче мога ли да ги ползвам? искам 1 клипче от YouTube да го кача например в Dailymotion или metacafe-за Skype... в YouTube има EN субтитри,искам да го преведа и тогава upload-на,но не мога-Ако сложа във vbox субтитри и го изтегля от там със тях например ще е най-лесно,ала в момента като изтегля със SVD си е самия файл-без субтитри,а тая програма ако може да промени това... А като изтегля blader(от сайта на coojah,но тегли Blader,нз защо? : D сигурно го няма този coojah...)при инсталацята,която е чрез winrar ми излизат "????????" стана/чрез "напипване"/,но сигурно има някакво кодиране на езика,което моят моят winrar не разчита

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...