Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем със G900

WakingTheFallen

Препоръчан отговор

Здравейте! Днес докато разговарях батерията ми "падна" и телефона изключи. И преди ми се е случвало и то много пъти но за пръв път телефона неможе да се включи !? :whist: Нито мога да го заредя нито да го включа. Само екрана премигва постоянно и това е http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif Ако някой може да ми помогне ще съм му много благодарен!!! :biggrin: Благодаря предварително :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Днес докато разговарях батерията ми "падна" и телефона изключи. И преди ми се е случвало и то много пъти но за пръв път телефона неможе да се включи !? :whist: Нито мога да го заредя нито да го включа. Само екрана премигва постоянно и това е http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif Ако някой може да ми помогне ще съм му много благодарен!!! :biggrin: Благодаря предварително :)

Това с примигването е типично за Sony Ericsson.Това ако не го видиш в техен телефон,няма в кой.Напоследък самос е уверявам,че са некадърни.Пробвай да махнеш картата памет(ако има),SIM картата да махнеш батерията и да я сложиш пак.Ако апк не става сложи го в зарядното.И ако пак не става пробвай да го свържеш към компютър и виж дали ще примигне нещо.Може да пробваш да сложиш батерията на някой друг с Г700 или Г900(те са едни и същи почти).Ако се включи с друга батерия...ядно е.Ако не го занеси в сериза на сони,ама ен квартален а този на СОНИ,че едн приятел си даде тела и 2-ри месец е без него...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с примигването е типично за Sony Ericsson.Това ако не го видиш в техен телефон,няма в кой.Напоследък самос е уверявам,че са некадърни.Пробвай да махнеш картата памет(ако има),SIM картата да махнеш батерията и да я сложиш пак.Ако апк не става сложи го в зарядното.И ако пак не става пробвай да го свържеш към компютър и виж дали ще примигне нещо.Може да пробваш да сложиш батерията на някой друг с Г700 или Г900(те са едни и същи почти).Ако се включи с друга батерия...ядно е.Ако не го занеси в сериза на сони,ама ен квартален а този на СОНИ,че едн приятел си даде тела и 2-ри месец е без него...

Благодаря за съвета но не вирши работа http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif Всичко пробвах осфен с подмяна на батерията ... а междодругото телефона ми е в гаранция още така ,че утре ще отида и там ще видим поне с друга батерия да пробвам ако не ... ще видим какво да се прави :cool:

П.С. Досега нямах никакви проблеми със телефона - падал ми е и то от бая височко но си работеше всичко а сега какво му стана един Бог знае !?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако тръгне с друга батерия...значи не е телефона.Ако не тръгва и с друга...е телефона. И нещо зивън темата: незнаех,че тоя бъг с екраан дето още от 2005-та почна да "лази" по телефоните на сони и до днес го има но незнаех,че и в симбиан са го пренесли бъга.Ама нали Symbian UIQ го купиха сони...то симбиана като им мине през ръцете ан сони и нищо не остава...бъга с мигащият дисплей го има мноооого сонита,повярвай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако тръгне с друга батерия...значи не е телефона.Ако не тръгва и с друга...е телефона.

И нещо зивън темата: незнаех,че тоя бъг с екраан дето още от 2005-та почна да "лази" по телефоните на сони и до днес го има но незнаех,че и в симбиан са го пренесли бъга.Ама нали Symbian UIQ го купиха сони...то симбиана като им мине през ръцете ан сони и нищо не остава...бъга с мигащият дисплей го има мноооого сонита,повярвай.

Всъщност Нокия купиха Симбиан доколкото не ме лъже паметта
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Симбиан има различни графични...не се сещам задумата.Като в линукс е със различните дистрибуции."Дистрибуцията" Symbian UIQ е купена от сони ериксон и правата върху марката "симбиан" е и на нокия,и на сони.Доколкото знам,май имат дял и самсунг.Иначе другите "дистрибуции" на симбиан са си останали на нокиа,но специално UIQ е на сони.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Симбиан има различни графични...не се сещам задумата.Като в линукс е със различните дистрибуции."Дистрибуцията" Symbian UIQ е купена от сони ериксон и правата върху марката "симбиан" е и на нокия,и на сони.Доколкото знам,май имат дял и самсунг.Иначе другите "дистрибуции" на симбиан са си останали на нокиа,но специално UIQ е на сони.

няма такова нещо като дистрибуции поне до колкото ми е известно. А доколкото знам Нокия е едноличен собственик на Симбиан. Това че някой може да ис купи лиценз и да модифицира кода и/или интерфейса е отделна тема!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какъвто и да е собственика ... телефона отиде на сервиз !!! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif и ако това дето ми казваха е вярно а то е ,че примерно моя телефон както е на сервиз е ще му вземат частите и ще сложат някакви по-стари ?!?!?!?! :eek: Незнам ... само се моля да се оправи и това е ... а със нокия няма проблем със Симбиан-а а Сонитата ... ноу уърдс ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какъвто и да е собственика ... телефона отиде на сервиз !!! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif и ако това дето ми казваха е вярно а то е ,че примерно моя телефон както е на сервиз е ще му вземат частите и ще сложат някакви по-стари ?!?!?!?! :baby: Незнам ... само се моля да се оправи и това е ... а със нокия няма проблем със Симбиан-а а Сонитата ... ноу уърдс :yanim:

Ми...може,да.Много сервизи точно това правят.За тях е важно тела да се включи.

P.S.: абре гледам на някой пък му дефектирал K700 дисплея.Еййй тия сонита имат големи проблеми с дисплеите си обаче...кой им ги произвежда незнам,но така като ги гледам може и сами да си ги правят :) то цялата работа на сони е недотестване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми...може,да.Много сервизи точно това правят.За тях е важно тела да се включи.

P.S.: абре гледам на някой пък му дефектирал K700 дисплея.Еййй тия сонита имат големи проблеми с дисплеите си обаче...кой им ги произвежда незнам,но така като ги гледам може и сами да си ги правят :whist: то цялата работа на сони е недотестване.

Другата седмица чакай покана от Sony като бета-тестер. Като те гледам какви глупости пишеш, по добре е да си помълчиш. При наличието на толкова специалисти , програмисти и инженери във такава фирма, най малкото твоето мнение е миродавно. А по въпроса със "смяната на частите" Младеж! Никога, ама никога не пиши такива глупости.Нямаш си хал хабер как всичко се произвежда и се подменят части в един съвременен телефон. Мнението останало от прабаба ти че и окрали частите на ОПЕРАТА, /Опера е един от първите български телевизионни приемници/ много отдавна не се котира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе...я....в личен спор ли ще превръщаш темата?Проблемите с дисплеите на SE е от доста време.Моя телефон ме е стряскал не веднъж вечерта.Събудя се,гледам го свети в бяло.Натисна го-всичко е нормално.Сякаш това бялото е било скрийнсейвър разбираш ли.Айде като не позлваш SE от толкова време и не знаеш какво е кросфлаш да не се обаждаш,а?

Другата седмица чакай покана от Sony като бета-тестер

Що,ти да не би да получи?

Като те гледам какви глупости пишеш, по добре е да си помълчиш.

Това предполагам го пишеш към самият себе си

При наличието на толкова специалисти , програмисти и инженери във такава фирма,

Преполагам ти си един от тези специалисти,така ли?Преполагам тия инжинери са 14-годишни...

. А по въпроса със "смяната на частите" Младеж! Никога, ама никога не пиши такива глупости.Нямаш си хал хабер как всичко се произвежда и се подменят части в един съвременен телефон

Защо,ти сменял ли си?Така като те гледам да ми пишеш "младеж" и да ми обесняваш за стари телевизори,очевидно ти си един от тях :) .

Вземи си слуховото апаратче,очилата и всичко останало коетпо ползвате там 3-тата възраст(съдейки по аватара ти) и се образовай малко технологично.3-тата възраст хал-хабер си нямате от технологиии.Със сонита се занимавам от много време и съм виждал какви ли не.

algunos me dejaron la educación Sucio !!!

Редактирано от Christian D (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване