Премини към съдържанието
d_n_g

Няколко въпроса за itunes

Препоръчан отговор

Наскоро си слолжих itunes. Реших да пробвам нещо различно от Уинамп.

Струва ми се, че хаби повече ресурси от другите плеъри които съм ползувал.

Ако някой може да даде малко повече разяснения за тази програама, мисля че това би било полезно не само на мен.

Ако някой може да препоръча някакъв по - различен плеър от Уинамп, по - лек от Ай Тюуунс, би било добре.

Освен стилният външен вид на Ай тюуунс, според мен тази програма прави уникални плейлисти.

Редактирано от d_n_g (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей,аз дълго време ползвах I-tunes но ми се вижда тежичък.Минах през доста плеърчета от които ми хареса Джет аудио който има доста възможности и не е толкова тежък.Друг хубав плеър е Уинамп ама със класическия скин който харчи четири пъти по-малко ресурс отколкото Modern skin при подобна функционалност и сега съм с него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвай Quintessential Player.Много лек и има доста функции.Скиновете също са много добри

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Пробвай Quintessential Player.Много лек и има доста функции.Скиновете също са много добри

<{POST_SNAPBACK}>

Аз също съм за Quintessential Player :yanim:

Ето линк

http://www.quinnware.com/

Програмата е абсолютно безплатна

:bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ползвам iTunes от доста време. Наистина е тежък, но е много функционален. Ако имаш пълна информация в ID3 TAG е много ефективен. Просто с 3 кликвания заареждаш стил/група/албум, като по този начин се наслаждаваш напълно на цялата музика, заредена в него. Аз лично го ползвам, като цялата музика, която имам е качена на HDD-то. Така намирам това което търся за секунди. При компютър с добри параметри просто е УНИКАЛЕН И НЕЗАМЕНИМ Juckebox. Даже съм му позволил да организира директориите по изпълнител. Качваш нещо, отвараш програмата, и след това папката е преместена там, където е дискографията на изпълнителя. При запалени меломани това е доста полезно. 25 албума, издадени през 2005 г. - просто ги зареждаш и - готово.

Но все пак, всеки си има вкус.....лично аз не бих го сменил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Дай линк за тази Juckebox.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.