Премини към съдържанието
lpa

Backup - как и с какво да направя!

Препоръчан отговор

Значи пробвах с неро гоуст, но нещо не се получава. Казаха ми, че изисква някаква дискета, за да се подкара под дос, но аз нито имам флопи, нито знам какво точно представлява. Видях че компа (с лаптоп асер съм, ако има някакво значение) ми си има някаква бакъп програмка - NTI backup now 4. Идеята ми е че нямам никаква представа как точно се прави, какво трябва точно да запазя (на диск ли се сваля или може и в компа) и след това как се възстановява това приложение.

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Значи пробвах с неро гоуст, но нещо не се получава. Казаха ми, че изисква някаква дискета, за да се подкара под дос, но аз нито имам флопи, нито знам какво точно представлява. Видях че компа (с лаптоп асер съм, ако  има някакво значение) ми си има някаква бакъп програмка - NTI backup now 4. Идеята ми е че нямам никаква представа как точно се прави, какво трябва точно да запазя (на диск ли се сваля или може и в компа) и след това как се възстановява това приложение.

Благодаря предварително.

<{POST_SNAPBACK}>

Като първо не се вика Неро Гоуст, а Нортон Гоуст....а иначе исках да ти го препоръча Неро BackItUp....не е лош ...обаче аз използвам Бекъпа на Уиндоуса..добър е..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Съжалявам, верно че беше нортон.

На мен не ми е ясна самата процедура, как го ползваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    morfei1 беше постнал едно хубаво ръководство за работа с Acronis: http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...indpost&p=81599, но за съжаление линковете му вече не са актуални.Така, че ако искаш, пиши му лично съобщение да ти даде нови линкове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щом си с лаптоп,ти трябва ZIP устройсто.Тогава ще стане и с дискета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Смятам да пробвам с акронис, но преди да започна да ви попитма някой неща. Предполагам че аз трябва да избера на какво да направя имидж и тъй като искам да направя имидж на Уина и всички програми и игри които съм инсталирам какво трябва да избера. Папката програм файлс и какво още? След като запиша този имидж трябва ли да го записвам и на СД или може да стой в някои от дяловете? И последен въпрос за това как се възстановява? Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.