Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Юнак

Коя алкохолна зодия сте?

Препоръчан отговор

Зодия РАКИЯ (21.III - 20.IV/).

Разнолики, но и разнодъхави са родените под знака на Ракията. С право българинът отколе вика: "Мириша на ракия,

а не на простотия!" Жената от тази зодия понякога я наричат "слаба ракия", но често тя се оказва скоросмъртница или пукница. Мъжът-Ракия е с лют нрав, а за да няма махмурлук, не става от масата. Държавата България е под

този знак (виж "Пиянството на един народ"). Зодия Ракия винаги удря и неукия,и професора,където трябва: първия в краката, втория в главата.

готино :down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хе ,хе,хе :) Приятно ми е,зодия Коняк :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм зодия Водка, но пия повече Ракия :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

пил съм от зодията си МЕНТА, а на името на зодията ми има билка

П.П. Четири Менти

Редактирано от Skoinks (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зодия КОНЯК (23. ХI.-21. ХII.).

Родените под знака на Коняка са достолепни и внушават респект. Хич и не правете опити да им сваляте звездите ? те държат на своите. Е, жената Коняк не би имала нещо против да свалите самата нея, но обезателно в хотел с мнооо-го звезди. Мъжът Коняк е толкова словоохотлив, че заради сладката приказка би пренебрегнал не само съпружеските си задължения, но и извънсъпружеските си. Под знака на Коняка са Грузия, Армения, Азербайджан - все държави, които напоследък виждат звезди посред бял ден...

Особенно ми хареса частта с многото звезди.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зодия айрян потърси в сладкарницата хехехехехехе

Аз съм зодия Уиски.....старо и отлежало като мен :speak: Е не съм толкова стара де :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм зодия младо пенливо вино готов всеки да отпие от мен за предпочитане от женски пол!!!!!!!!!!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

gin.jpg

Еи тук сме се събрали малко приятели на седянка. Аз съм вторият от ляво на дясно (високият зад водката, май ми се вижда само главата).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Зодия ВИНО (22.V - 21.VI).

Родените през първата половина на зодията са Бяло вино, а през втората половина - Червено. Първите ги предпочитат студени, вторите - със стайна температура. Но и двата вида са добре приети,защото -както твърдят древните римляни - в тази зодия е истината. Словоохотливи са - почнат ли веднъж, спиране няма. И не ревнуват, ако сте използвали за аперитив компанията на някоя друга зодия. В секса обаче могат да ви предложат нещо с остатъчна захар, от което на другия боли глава и се появяват киселини, но това са рисковете на сладкия живот.

Зодия УИСКИ (24.VII - 23.VIII).

Родените под знака на Уискито са достъпни, но не за всеки. В погледите им почти винаги блестят бучки лед.

Жената-Уиски по правило е с повечко лед, което е сигурен признак, че ще ви изпързаля. Не може да й се отрече обаче, че винаги го прави фигурно - с висока оценка както за сложност, така и за артистичност.

Аз може да съм УИСКИ, но по-важното е че си пийвам червено ВИНО!!! biggrin.gif

Мисля, че и двамата сме си улучили вкуса :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зодия Джин, изненадах се колко е вярно. :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Зодия мастика, препоръчва се мъж мента :huh: Много е готино и вярно.Лятото предпочитам да пия мастика :P

Редактирано от magito (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм джин,но в интерес на истината аз пия само джин и нищо друго.Бири,Водки и т.н. никак не ми се услаждат.Пия Джин и то не чист ами доста разреден :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И аз съм джин,но в интерес на истината аз пия само джин и нищо друго.Бири,Водки и т.н. никак не ми се услаждат.Пия Джин и то не чист ами доста разреден :speak:

Разреден с какво - нафта, керосин, амониева силитра....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

-Отвори ми маа...- вика един пиян и блъска по уличен стълб. Вижда го случаен минувач:

-Господине, вие сте пиян.

-Ни съм ве.

-Я ми дъхнете.

-Ххх.

-Отвори му маа...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зодия РОМ (22.VI - 23.VII).

Здраво стъпили на четири крака

Върху житейската палуба са родените под знака на Рома. Това са хора, призоваващи към пътешествия. Девизът им е: "Всички пътища водят към Рома!" Петимни са за революции - както социални, така и сексуални - а с умопомрачителните си поразии доставят удоволствие и на околните, и на себе си.

Способни са да убедят всекиго да им даде и последната си стотинка, та да я изпият заедно, като през цялото време пеят и танцуват от радост. Държавата

Куба е под този знак, но там ромът вече е с купони.

;):)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Зодия ВИНО (22.V - 21.VI).

Родените през първата половина на зодията са Бяло вино, а през втората половина - Червено. Първите ги предпочитат студени, вторите - със стайна температура. Но и двата вида са добре приети,защото -както твърдят древните римляни - в тази зодия е истината.

Словоохотливи са - почнат ли веднъж, спиране няма. И не ревнуват, ако сте

Използвали за аперитив компанията на някоя друга зодия. В секса обаче могат

Да ви предложат нещо с остатъчна захар, от което на другия боли глава

И се появяват киселини, но това са рисковете на сладкия живот.

Аз съм червено вино, но предпочитам бялото - по-изискано е biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Зодия МЕНТА (24. IХ.-23. Х.).

Родените под знака на Ментата са хрисими на вид, с което могат тъй да подлъжат всеки, че да позеленее чак. Жената Мента често намира призванието си в търговията, а мъжът Мента ? в политиката. Но ако жената прави така, че печели само тя (пеейки "Душата ми кантар е и все те удрям в него"), то мъжът прави така, че губи цял народ.

Напоследък все повече ментарджии се занимават с ментиджмън. В редки случаи

Обаче могат да решат нечии проблеми - само ако са стомашни (спомнете си поговорката "Мента за корем!").

Има тук-таме истина. Аз моите с това си ги решавам ..... и с мастика разбира се :eek:

Зодия МАСТИКА (22. ХII.-20. I.).

.....Мъжът Мастика е способен на всичко - особено го привлича зодия Мента за тъй наречения "сексуален облак". В семейството си обаче той няма проблеми -

Винаги има кой да се погрижи за жена му.

Ха ха ха

Особено последното изречение :cheers:

Ей я на неочаквано добрата комбинация cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Зодия РАКИЯ (21.III - 20.IV/).

Разнолики, но и разнодъхави са родените под знака на Ракията. С право българинът отколе вика: "Мириша на ракия,

а не на простотия!" Жената от тази зодия понякога я наричат "слаба ракия", но често тя се оказва скоросмъртница или пукница. Мъжът-Ракия е с лют нрав, а за да няма махмурлук, не става от масата. Държавата България е под

този знак (виж "Пиянството на един народ"). Зодия Ракия винаги удря и неукия,и професора,където трябва: първия в краката, втория в главата.

За махмурлука е наистина вярно cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Зодия РОМ (22.VI - 23.VII).

Здраво стъпили на четири крака

Върху житейската палуба са родените под знака на Рома. Това са хора, призоваващи към пътешествия. Девизът им е: "Всички пътища водят към Рома!" Петимни са за революции - както социални, така и сексуални - а с умопомрачителните си поразии доставят удоволствие и на околните, и на себе си.

Способни са да убедят всекиго да им даде и последната си стотинка, та да я изпият заедно, като през цялото време пеят и танцуват от радост. Държавата

Куба е под този знак, но там ромът вече е с купони.

Бреййй колко са прави хората ohmy.gif

Редактирано от _sweet_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на милиметър не са се доближили до истинската ми същност.

Изобщо не пия мента :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зодия Джин

Много го мразя това питие пък то ми било зодия.(първото ми напиване беше с джин, гадост)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...