Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

току-що, Śūnyatā написа:

Напротив, каза. Но ако си неграмотен и не знаеш, че доктрината за първородният грях е основно положение в християнството, то това не е мой проблем. 

Знам, че е основно положение, и споменах, че няма да я коментирам тук и с такива като теб. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 3,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Аз не знам. Но предпочитам да не знам и да гледам на нещата непредубедено, без да им слагам определения. Нещата, които не познавам, са неща, които не познавам. Мога да говоря само за това, което съм п

Проява на лош вкус е да наречеш един от най-великите умове в историята "пълен кретеноид". Проява на още по-лош вкус е да твърдиш неща, в които няма как да си сигурен. Виждаш резултата? Горял в "пъкала

Това е защото нещата наистина не са прости. Не случайно и до ден днешен се разказва историята за въпроса, който учениците задали на, Зенон Елейски и неговия отговор с кръговете. Питай scepsis дали иск

Публикувани изображения

преди 24 минути, dioib написа:

Видео ли искаш или документ?! :) Но ... трябва да владееш един древен език ... о ... не е латински ... :) По-древен е ... :) НО и той е мъртъв език ... :) 

п.п. Все пак отчети факта, че навремето технологиите не са били съвършени и се е ползвало писменост. ;) Официално обаче е отразено в някакви книжа ...но там ще трябва да ползваш услугите на Валки ... :) Тя има проблем с това, че Иисус не е от царския род ... та не знам ... :) Може и да отрече съществуването му ... и те това е ... думата на Валки vs Моята = Ти избираш на кой да вярваш ... :) 

Добре , Христос е съществувал .! Но какво предлага ?- лишения от всички земни удоволствия ,и то за  цяла вечност. Това е балъшко ,да си християнин.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Anzhel Dimitrov Dimitrov написа:

Добре , Христос е съществувал .! Но какво предлага ?- лишения от всички земни удоволствия ,и то за  цяла вечност. Това е балъшко ,да си християнин.

В момента ли предлага?!  ... :) Той не предлага, а ще съди какво  му се полага на човек на 'онзи свят". ;) Ти си този който предлага, че следвайки те някой ще има хубав вечен живот. :) 

Съжалявам ... той е преди теб и ми е батко ... :) Него слушам. ;) 

:) 

п.п. Да не говорим, че и баща ми вече е там ... може би в момента ходатайства за мен ... :) А, забравих ... хм ... майка ми е преди баща ми там, та ... :) пак съм с връзки в "оня свят" ... не само от към Бог ... :) 

п.п. Да не говоря за мъртвата си сестра ... хм ... та ... така ... имам връзки още от 1963 година, че и до днес ... :)  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Anzhel Dimitrov Dimitrov написа:

Това е, от което трябва да се откажеш. Нищо по-различно от будизма и другите религии - прекъсване на зависимостта към земното. А какво ще получиш в замяна? - може да се предположи, че щом изисква по-развито съзнание за осъзнаването му, би следвало да е по-стойностно. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Shiniasu написа:

по-развито съзнание

Не, достатъчно е съзнанието!!! По-съзнание няма!!! Друг е въпроса, че някои могат и без съзнание. ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, dioib написа:

Ти си този който предлага, че следвайки те някой ще има хубав вечен живот. :) 

Не - следвайки ме ,. А правенето на добро ще подсигури всички земни удоволствия ,че и непознати за човека удоволствия . 

Иначе с връзките там ,аз съм директно с Господ ,който сключи вечен завет с Авраам .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Anzhel Dimitrov Dimitrov написа:

аз съм директно с Господ

Ми забравяш, че и аз съм директно с него ... а ... не те е информирал ли?! :) Ми що не го питаш кой съм?! :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Shiniasu написа:

Това е, от което трябва да се откажеш. Нищо по-различно от будизма и другите религии - прекъсване на зависимостта към земното. А какво ще получиш в замяна? - може да се предположи, че щом изисква по-развито съзнание за осъзнаването му, би следвало да е по-стойностно. 

При Анжелизъма няма прекъсване със земното ,дори връзката се засилва . При Анжелизъма ,отвъдното е продължение на земното ,само че при добре положено усилие ще се изпълнят всички фантазии и мечти ,че и допълнително непознати удоволствия.

преди 3 минути, dioib написа:

Ми забравяш, че и аз съм директно с него ... а ... не те е информирал ли?! :) Ми що не го питаш кой съм?! :) 

По скоро си заменил нетленния Бог ,с образа на смъртен човек ,защото се заблуждаваш ,че Христос е Господ ,който сключи вечен завет с Авраам...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е това е то вечен оргазъм на всички нива - сетивен, емоционален, умствен, че и над тях. Само рекламна брошура остава да се направи и да се разпространи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Anzhel Dimitrov Dimitrov написа:

По скоро си заменил нетленния Бог ,с образа на смъртен човек ,защото се заблуждаваш ,че Христос е Господ ,който сключи вечен завет с Авраам...

По-скоро ти заблуждаваш другите, че си по-добър от Христос. ;) Все още си жив = значи не си готов да се възнесеш и застанеш редом до Бог. Това директно те прави човек, а не негов син. О, ти се съмняваш, че Христос е негов син ли?! Ми, потърпи и ще разбереш! :) 

Анжелизъма

п.п. В едни книжа е описано твоето поява. Там пише, че не ще бъдеш и единствения. Виж сега ... изнамерете се и направете ООД, щото твоето ЕОД ... някак си е бедно ... :) Хм ... ако във въпросно те изберат за шеф, т.е. титуляр на множеството в съответното дружество ... ще Ви е по-леко ... ;) 

НО, явно не ти достигат средства, за да се регистрираш официално, т.е. да отговаряш и пред Държавата (българското общество). ;) 

Елементарен извод е: Твоето е секта, а не вероучение. ;) 

Помисли!!!

Успех! 

п.п. Не зачиташ държавата България ли?! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, dioib написа:

По-скоро ти заблуждаваш другите, че си по-добър от Христос. ;) Все още си жив = значи не си готов да се възнесеш и застанеш редом до Бог. Това директно те прави човек, а не негов син. О, ти се съмняваш, че Христос е негов син ли?! Ми, потърпи и ще разбереш! :) 

Не се съмнявам ,че е негов син . Аз вече бях в отвъдното . Ами човек съм - кога съм твърдял ,че не съм човек ? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Anzhel Dimitrov Dimitrov написа:

Не се съмнявам ,че е негов син . Аз вече бях в отвъдното . Ами човек съм - кога съм твърдял ,че не съм човек ? 

Тогава знаеш, че ти не си представител на сина му, т.е. Господ ... ;) 

п.п. Не случайно са две понятия. Бог и Господ ... ;) И ... хм ... забравяш Светия Дух ... ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Shiniasu написа:

Е това е то вечен оргазъм на всички нива - сетивен, емоционален, умствен, че и над тях. Само рекламна брошура остава да се направи и да се разпространи.

Рекламната брошура на Господ ,който сключи вечен завет с Авраам е тук в Калдейта или Калдата ,както ти е по- удобно 😂.

преди 1 минута, dioib написа:

Ето знаех си ,че си поредния ,който е заменил нетленния Господ ,който сключи вечен завет с Авраам ,за образа на смъртен човек.

преди 4 минути, dioib написа:

п.п. Не случайно са две понятия. Бог и Господ ... ;) И ... хм ... забравяш Светия Дух ... ;) 

Богове ,колкото искаш ,над 4000 по данни в Гугъл!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Anzhel Dimitrov Dimitrov написа:

Ето знаех си ,че си поредния ,който е заменил нетленния Господ ,който сключи вечен завет с Авраам ,за образа на смъртен човек.

Не, ти просто не си се допитал до Бог кой съм и какво правя ... ;) Все пак при мен бе на изпит и неговия син ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, dioib написа:

Не, ти просто не си се допитал до Бог кой съм и какво правя ... ;) Все пак при мен бе на изпит и неговия син ... :) 

Дообре ,дяволе 😃

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дообре ,дяволе 😃

Демон ... ;) Де мон ... ;) Да ти го преведа ли?! О ... но не е от латински ... :) 

На български е известно това: Сиромах човек = жив дявол. От къде мислиш се е появило?! = Човек който не е богат материално!!! ;) Но го смятат, че не е в състояние да изпитва духовност ... ;) 

Мда ... богати човече ... не би могъл с твои някакви си 30 сребърници да ме съблазниш ... сложи нещо злато ... хм ... все пак съм от Тракия ... :) 

Ще съм доволен и на 70 кг. ... хм ... чистота естествено 99.999 ... :) Да мога да го разреждам със собственото си сребро и да печеля ... :) 

п.п. Скъпоценни камъни не ми требет ... те са за ония = де знаят само камъни да цепят ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, dioib написа:

Демон ... ;) Де мон ... ;) Да ти го преведа ли?! О ... но не е от латински ... :) 

На български е известно това: Сиромах човек = жив дявол. От къде мислиш се е появило?! = Човек който не е богат материално!!! ;) Но го смятат, че не е в състояние да изпитва духовност ... ;) 

Мда ... богати човече ... не би могъл с твои някакви си 30 сребърници да ме съблазниш ... сложи нещо злато ... хм ... все пак съм от Тракия ... :) 

Ще съм доволен и на 70 кг. ... хм ... чистота естествено 99.999 ... :) Да мога да го разреждам със собственото си сребро и да печеля ... :) 

За тебе си е дали ще правиш добро. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Anzhel Dimitrov Dimitrov написа:

За тебе си е дали ще правиш добро. 

Metallica - Nothing Else Matters - Превод - YouTube

;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване