Премини към съдържанието
Agentpat™

Странен проблем с играта Post Mortem

Препоръчан отговор

Значи като стартирам играта, когато започнат диалозите на героите те самите започват да се движат като на забавен каданс! Репликите си вървят, но субтитрите и те се появяват бавно и бавно се скриват! Иначе самата игра си върви добре (в смисъл кликания върху предметите насам натам и т.н). Забелязах също, че и когато се лоудвам много бавно става всичко...менюто бавно се скрива и много бавно се появява самата запазена сцена! Преинсталирах драйверите на картата няколко пъти...стари слагах, по нови слагах...никаква промяна! А иначе изискванията на самата игра са направо смешни за моя комп. (Pentium 4 3.0 ghz. 1 gb. RAM и GF Ti 4200, с това съм!). От къде може да идва проблема? Ако може някой да помогне! Предварително благодаря:beer:.

П.П. Другите ми игри си вървят нормално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Значи като стартирам играта, когато започнат диалозите на героите те самите започват да се движат като на забавен каданс! Репликите си вървят, но субтитрите и те се появяват бавно и бавно се скриват! Иначе самата игра си върви добре (в смисъл кликания върху предметите насам натам и т.н). Забелязах също, че и когато се лоудвам много бавно става всичко...менюто бавно се скрива и много бавно се появява самата запазена сцена! Преинсталирах драйверите на картата няколко пъти...стари слагах, по нови слагах...никаква промяна! А иначе изискванията на самата игра са направо смешни за моя комп. (Pentium 4 3.0 ghz. 1 gb. RAM и GF Ti 4200, с това съм!). От къде може да идва проблема? Ако може някой да помогне! Предварително благодаря:).

П.П. Другите ми игри си вървят нормално.

Баси и аз имам точно същия проблем. Аре наистина някой да се опита д апомогне...че много ми се играе тая игирца. Пич, понеже гледам че поуста ти е от Януари чак, да не би да си намерил решение на проблема? МОля ви помагайте!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.