Премини към съдържанието
deni_avr

Кой доставчик да избера: applet или селинет

Препоръчан отговор

не мога да избера доставчик за лозенец. общо взето се колебая между тези две фирми. учудва ме това че селинет предлага почти двойни скорости за почти една и съща тарифа при аплет. но не съм чувала никакви отзиви за нито една от тях. моля ако някой може да ме посъветва. или предложи друг доставчик съответно. благодаря

Редактирано от ostavime (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

не мога да избера доставчик за лозенец. общо взето се колебая между тези две фирми. учудва ме това че селинет предлага почти двойни скорости за почти една и съща тарифа при аплет. но не съм чувала никакви отзиви за нито една от тях. моля ако някой може да ме посъветва. или предложи друг доставчик съответно. благодаря

<{POST_SNAPBACK}>

Аз съм абонат на аплет.. доволен съм в общи линий. Имам си стабилна връзка biggrin.gif .Аз съм на една тарифа от 14-15лв за месец и скоростта ми е някъде към 480kbps, което ме остройва идеално. Иначе ако ти трябва бърз нет селинет са с по-добри скорости.. :bye:

ПС: Аплет имат и някакъв сървър, където има доста нещица.. филми, музика, ала-бала.. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

аз съм с BTC ADSL 512 безкрай - 33лв - българия и чужбина download- 64KB/S а upload - между 15kb/s zи 30kb/s

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.