Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

emmi

За какво си мислите в момента (част n+3) ?

Препоръчан отговор

Ooo - честито :) Яка мома се е родила :mad:

р.s. а на мен ми остана един-единствен въпрос от конспекта и приключвам :blink:

аре, то не остана - назубряй го и после да не забравиш да се възнаградиш :nono:

Честита госпожица :)

мирсиииии - това са хубавите моменти :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мирсиииии - това са хубавите моменти :)

Мда, аз през май ще очаквам мъжко попълнение, на леля тиквичката ще е кака :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес само хубави новини чувам,искам още.Чакам с нетърпение утре да почина малко и следващата седмица,чакам с нетърпение

пуууууууу, че нетърпеливо мишле :)

Мда, аз през май ще очаквам мъжко попълнение, на леля тиквичката ще е кака :mad:

валят бебета!!!!! :):blink::nono:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, е, е, е ... че хубаво честито Ем. :) Да е здрава и засмяна Теодора! Е те точно за това казвам, че са ми малки момченцата и не са още за женене. Точно свършиха дребните проблеми кото тези на Трих и Ем, станахме приятели, заедно си бъбрим и пием по питие и ай сега големите проблеми да идват, ми не ща пък, то гледам и те много не са се разбързали. Иначе, време е за кафенце деца :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, е, е, е ... че хубаво честито Ем. :)

Да е здрава и засмяна Теодора!

Е те точно за това казвам, че са ми малки момченцата и не са още за женене.

Точно свършиха дребните проблеми кото тези на Трих и Ем, станахме приятели, заедно си бъбрим и пием по питие и ай сега големите проблеми да идват, ми не ща пък, то гледам и те много не са се разбързали.

Иначе, време е за кафенце деца :mad:

колко са високи младежите, че аз от сега се оглеждам за зетьове :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Точно свършиха дребните проблеми кото тези на Трих и Ем, станахме приятели, заедно си бъбрим и пием по питие и ай сега големите проблеми да идват, ми не ща пък, то гледам и те много не са се разбързали.

Иначе, време е за кафенце деца :mad:

Да бе да, - дребни ни били проблемите Публикувано изображение я седни отново да се занимаваш с тях, да видиш сама колко са дребни Публикувано изображение

а и не е още време за кафе - поне 4 да стане, а аз да си завърша конспекта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стана някакво мрачно,дано не завали,не искам да ми пращате дъжд :mad::)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мисля си, че всичкия дъжд е само над Русе http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мисля си, че всичкия дъжд е само над Русе http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

да не си ми го пратила още ми е лятно :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, а, а, а, а ... тук до сега си беше слънчево и 20 градуса.

Младежите са по 178 см. мисля, но не съм убедена.

Може на ръст да не са кой знае колко, но пък за това всичко си могат и знаят, глей Доки, пиши тях по съвестност и умения.

Това е тайна, да не чуят, че ги хваля.

Не, че и те не се навъртат из форума, но те са по специализираните подфоруми.:mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, а, а, а, а ... тук до сега си беше слънчево и 20 градуса.

Младежите са по 178 см. мисля, но не съм убедена.

Може на ръст да не са кой знае колко, но пък за това всичко си могат и знаят, глей Доки, пиши тях по съвестност и умения.

Това е тайна, да не чуят, че ги хваля.

Не, че и те не се навъртат из форума, но те са по специализираните подфоруми.:lol6:

тцъ - мойто вече е 180см. :lol6:

търся връзки в баскетболния отбор :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В това :

защо ми се струва, че второто име на една плевенска мома ? :speak:

Не ти се струва, тя е :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тцъ - мойто вече е 180см. :speak:

Кво да ям за да стана толкоз???http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Време е за балет :lol6:

Конспекът е приключен :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С риск да ме намразите ще кажа, че не е хубаво човек да е религиозен!

Целия си ден е посветих на Никола Тесла : "Гениалността се състои в това да виждаш там където другите са слепи!"

Двама са гениите в света - Леонардо Да Винчи и Никола Тесла! Втория за съжаление позабравен...http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пу-пу, да не ви е уруки, ама сте си все същите "олигофрени" Публикувано изображение (в добрия смисъл на думата)

Да вървя да се сдухвам с четене аз Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С риск да ме намразите ще кажа, че не е хубаво човек да е религиозен!

Целия си ден е посветих на Никола Тесла : "Гениалността се състои в това да виждаш там където другите са слепи!"

Двама са гениите в света - Леонардо Да Винчи и Никола Тесла! Втория за съжаление позабравен...http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=48170&st=0&p=492143&hl=+%CD%E8%EA%EE%EB%E0%20+%D2%E5%F1%EB%E0&fromsearch=1&#entry492143

Линкчетата отдавна не са валидни, но ако се потърси в google по "Никола Тесла Властелин мира" филмчето излиза на няколко места.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пу-пу, да не ви е уруки, ама сте си все същите "олигофрени" Публикувано изображение (в добрия смисъл на думата)

Да вървя да се сдухвам с четене аз Публикувано изображение

и ти си си същата :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко от вас могат да се похвалят , че са гледали кинопрожекции в читалище, а?:)

Аз ! С двете ръце и то. В Правец няма киносалон. Къде мислиш, че сме гледали кино, като маки ? :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

как една дума може да направи това Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Никола Тесла Властелин мира" филмчето излиза на няколко места.

Мерси! Аз продължавам да чета!Велик човек!:wors:

В Правец няма киносалон.

Ние пък си имаме:tease:, ама се ползва за други (висши) цели!http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за Иван Костов си мисля, и за това, колко верни излязоха прогнозите от миналата година : "Гласуваш ли за Бойко-получаваш и Костов" :cool: а, и между другото и за повишаването а местните данъци от догодина, за спирането на брикетната фабрика, и как това ще се отрази на цената на черните въглища, за спекула, за Талмуда, за гатанки, за Кивотът на Завета, за краката и пелмените на emmi, за акцията на НАП срещу зъболекарите в Бургас, за вилите на брега на язовирите, за болката в десния ми лакет, за прогнозата на времето, и че се очаква застудяване,за galeto и дали бебето се е оправило и за това , че трябва да си лягам, че утре ще съм цял ден на работа, за algor и дали е пътувал днес по "Хемус" покрай катастрофата.. Ето за такива работи си мисля малко по-малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за Иван Костов си мисля, и за това, колко верни излязоха прогнозите от миналата година : "Гласуваш ли за Бойко-получаваш и Костов" :)

а, и между другото и за повишаването а местните данъци от догодина, за спирането на брикетната фабрика, и как това ще се отрази на цената на черните въглища, за спекула, за Талмуда, за гатанки, за Кивотът на Завета, за краката и пелмените на emmi, за акцията на НАП срещу зъболекарите в Бургас, за вилите на брега на язовирите, за болката в десния ми лакет, за прогнозата на времето, и че се очаква застудяване,за galeto и дали бебето се е оправило и за това , че трябва да си лягам, че утре ще съм цял ден на работа, за algor и дали е пътувал днес по "Хемус" покрай катастрофата..

Ето за такива работи си мисля малко по-малко.

краката ми са на топличко в ботушките , а пелмените са вкочанени във фризера :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

краката ми са на топличко в ботушките , а пелмените са вкочанени във фризера :)

а, а, а ....

успокоих се :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А така не ми се мисли тази сутрин...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...