Премини към съдържанието
lordjohn

Искам да се оплача - RAZR V3i

Препоръчан отговор

Моля да погледнете ТУК

Не смятате ли , че цените са си направо неприлични?

Имах голямото желание да си го взема, като се появи в България, но при тези цени

ohmy.gif:questions::wors:ohmy.gif

Приемам съболезнования.

П.П. Някой да го е срещал този модел по - евтино ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Разбира се - виж 789 лв.

Поправих се :questions: -432 лв е този без i . Заслужава ли си това "i" двойната цена?!?! ohmy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Относно цените в този сайт - не им вярвай! Според мен най-добре ще е да се поразходиш из магазините, за да добиеш ясна представа за реалните цени за модела!

Успех!

EDIT: Относно телефона: моят шеф има такъв и мога да ти кажа, че е доста добър! Когато го пуснаха в МТел беше 1300 лв.! Бутоните са невероятно направени - чувствителни, но без опаснтост от случайно натискане!

Редактирано от duhast (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има го и за 799лв в:

http://gsm4you.com/shop/motorola-razr-p-458.html

Разбира се - виж ТУК 1/2 !!! cool.gif

Доставката е до 5 лв!

<{POST_SNAPBACK}>

Това е V3 а човека търси V3i

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

@Lordjohn здравей,баджанака си го купи ама в Щатите.Не съм го питал за цената ама предполагам че е поне със 200 лева отколкото тука където знаем колко са завишени цените на техниката.Аз намерих няколко ОФЕРТИ и ги споделям с теб.

ДОБАВЕНО:

В горния линк май е стария модел затова виж ТУК.

Редактирано от dragozow (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отзивчивостта :)

@Юнак - според мен не си заслужава двойната цена, аз и затова съм разочарован от цените. А иначе - 1.23MР камера, microSD слот, MP3 и т.н.

@duhast - в Бургас това чудо все още не съм го видял.

@TE_BG - почти същата цена (800 лв)

@dragozow - може би наистина е вариант да си го доставя от САЩ , още един път благодаря.

:bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ебаси, тук при мен (САЩ) е 99$ с договор.

Без договор - 199$

Невероятни разлики. icon_eek.gif Кога ще ги стигнем хАмериканците, че и задминем дори...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ебаси, тук при мен (САЩ) е 99$ с договор.

Без договор - 199$

Невероятни разлики. icon_eek.gif Кога ще ги стигнем хАмериканците, че и задминем дори...?

<{POST_SNAPBACK}>

Би ли ми дал линк, където е $199 без договор. Аз вчера набързо попрегледах, ама по - евтино от това, което ми е посочил dragozow - през eBay , не намерих.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

здравей аз съм в момента с V3 , купих го на сторо от един приятел като дизайн мисля че е един от най добрите на пазара , но менюто му е страшно калпаво за V3I получаваш малко мегапиксели и карта , но цената не си заслужава, замисли се все пак има си цифрови апаратчета за тая цел , така че аз в момента за 600 лв сам с V3 и Canon Power Shot мисля че моята сделка е по добра от V3i :offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    здравей аз съм в момента с V3 , купих го на сторо от един приятел като дизайн мисля че е един от най добрите на пазара , но менюто му е страшно калпаво за V3I получаваш малко мегапиксели и карта , но цената не си заслужава, замисли се все пак има си цифрови апаратчета за тая цел , така че аз в момента за 600 лв сам с V3  и Canon Power Shot  мисля че моята сделка е по добра от V3i      :)

<{POST_SNAPBACK}>

Аз нямам никакво намерение да използвам фотото му за нормални снимки - просто за fun. Иначе си имам Olympus 4 MPx, който ми е напълно достатъчен засега. По скоро ме интересуваха microSD картата, МP3, органайзер , изобщо безнес функциите му. Но цената направо си е неприлична. Надявам се в близките месеци да падне драстично, или варианта да го купувам от САЩ, с всичките му недостатъци на такава покупка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ще се поинтересувам за точните места и ще ти кажа.

V3i или V3?

Има ли значение?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има,"I"-то е по-нов и съответно доста по-скъп.@Lordjohn,държиш ли да е Моторола на всяка цена?У нас на гаджето има един "V600" и ми се струва доста сбъркан по отношение на меню.Или пък след като го загасиш вечер дисплея остава да свети(?).Оправя се само след вадене на батерията за малко после,не че го прави всеки ден ама мен това ме смущава малко.Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ще се поинтересувам за точните места и ще ти кажа.

V3i или V3?

Има ли значение?

<{POST_SNAPBACK}>

Определено V3i.

Благодаря.

@dragozow

държиш ли да е Моторола на всяка цена?

Не е въпроса само в Motorala, а в RAZR серията. Има страхотна визия. Серията V3i има и функции, които липсват в чистия V3. А имаче досега съм бил и продължавам да съм си на S серията на Siemsns - но с оглед на скорошните събития около тази марка, ще кажа само - RIP.

Редактирано от lordjohn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Лорде, V3 за 199$ се намира, но V3i за тия пари не мога да открия.

<{POST_SNAPBACK}>

Жалко sad.gif

Ма й ще поизчакам 2 -3 месеца, да видя тук как ще се развият нещата, а междувременно ще следя аукционите в eBay. Въпреки , че там изобщо не ми изглежда сигурна работата, да не говорим, че гаранция , ако се наложи ще видя от тук на кукуво лято. Третия вариант е да изчакам до лятото. Тогава ще могат лично да ми го донесат от САЩ, а не да разчитам на пощите.

Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Човече, виж това - http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=bg&...m=pp1&pid=10140

Имам го от скоро и наистина си заслужава.

Ето иоще инфо - http://www.mobilebulgaria.com/tests/view.php?id=27

:) А може и добра цена да намериш.

:clap:http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=bg&...=true&pid=10140

Редактирано от faiden (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

EEee, братле и аз искам такъв да си взема, от сто години събирам от закуски!!!!!

Само да попитам има ли нещо допълнително към паметта да речем карта 256Мб или 512Мб, по принцип има ли такова нещо или е само на 12Мб памет закотвен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Човече, виж това - http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=bg&...m=pp1&pid=10140

Имам го от скоро и наистина си заслужава.

Ето иоще инфо - http://www.mobilebulgaria.com/tests/view.php?id=27

;) А може и добра цена да намериш.

<{POST_SNAPBACK}>

Благодаря, но не. :bye:

rusimonov Публикувано на Днес в 11:06

EEee, братле и аз искам такъв да си взема, от сто години събирам от закуски!!!!!

Само да попитам има ли нещо допълнително към паметта да речем карта 256Мб или 512Мб, по принцип има ли такова нещо или е само на 12Мб памет закотвен

В комплекта фабрично трябва да си идва с 64 MB памет, а в eBay имаше оферти дори с 512 МВ памет , които влизат в цената. Имаше други с блутоот хендсфрее подарък. Цени - $400 + доставка от $30 нагоре в САЩ. И от там дотук още около $35 с обикновена пощенска пратка. Явно за момента няма да стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

lordjohn не мога да разбера защо залиташ към марката Моторола. Чувам не особенно добри отзиви за V3 серите.

Мое лично мнение е че телефоните се делят на Нокия и останалите. Успех ти пожелавам :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Обясни ми само защо искаш v3! Моля те! Ако е заради дебелината му добре, но за другото ...

<{POST_SNAPBACK}>

Значи първо не е V3 , а V3i -> има известна разлика ;)

Дизайн + възможности, които на мен ми вършат работа.

pocketrocket

Публикувано на Вчера в 21:59

lordjohn не мога да разбера защо залиташ към марката Моторола. Чувам не особенно добри отзиви за V3 серите.

Мое лично мнение е че телефоните се делят на Нокия и останалите. Успех ти пожелавам bye1.gif

Не искам темата да се превръща в спор за Nokia срещу Motorola или за каквото и да е друго. :whist: Затова няма да ти отговоря.

Ако имаш някаква обективна информация относно V3 серията, може да я споделиш, със съответните линкове естествено. Защото цитирам

Чувам не особенно добри отзиви за V3 серите.
    абсолютно нищо не значи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз също не мисля че телефоните трябва да се сравняват (или поне не тук) Това, че Nokia има много добри телефони не означава че всички други са под нея. На мен V3i също много ми харесва (като станат 2 за лев може да си взема :whist: ) Дизайнът и е като на никой друг, моля не казвайте- има още много тънки телефони с подобни функции, защото V3 е първият толков тънък, а V3i като негов наследник е още по-добър. Подкрепям lordjohn. Поздрави, rainov!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

lordjohn: сега (23.02.06 23:06) в ebay.de и ebay.co.uk цените (на нови Motorola RAZR V3i) се двжат около 300 Евро или съответно 170 Лири. Примери:

Ebay.de

Ebay.co.uk

След 3 три месеца, когато се очакват да са се появили новите модели на Нокия, Самсунг,Сони-Ериксън и т.н., цената на V3i (нов) логично ще трябва да е по-ниска. Затова търпение и успешна покупка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

lordjohn моите уважения като начало. Линкове не мога да ти дам защото това са лични впечатления, които означават много повече за мен от някакви линкове. Нямах за цел да превръщам темата на нокия vs моторола, просто ти казах, че според мен нокия е по-добрата марка без да ти я натяквам с нещо.

А сега за моторолата. Бившия ми шеф имаше такава моторола и в общи линии я изтърпя около 1 седмица. След това я подари на шофьора му , който я изтърпя малко повече и после си купи симинес А50 ;) и върна моторолата на шефа за да има (уж) резервен телефон. А сега това което ми каза той беше най-вече уажсното меню (типично за всички мотороли) бавния софт и бързото консумиране на батерията. Мисля че това е достатъно за дабия негативни впечатления за този телефон. И преди да се нахвърлиш върху мене, не забражяй, че ти си пуснал темата във форум (предполагам знаеш какво е ) с идеята да добиеш някакви впечатления за този телефон било те положителни или отрицателни.

И на края да не забравяме че телефона ще го ползваш ти, а не някой друг. Отново успех в покупката :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    lordjohn моите уважения като начало. Линкове не мога да ти дам защото това са лични впечатления, които означават много повече за мен от някакви линкове. Нямах за цел да превръщам темата на нокия vs моторола, просто ти казах, че според мен нокия е по-добрата марка без да ти я натяквам с нещо.

А сега за моторолата. Бившия ми шеф имаше такава моторола и в общи линии я изтърпя около 1 седмица. След това я подари на шофьора му , който я изтърпя малко повече и после си купи симинес А50 ;) и върна моторолата на шефа за да има (уж) резервен телефон. А сега това което ми каза той беше най-вече уажсното меню (типично за всички мотороли) бавния софт и бързото консумиране на батерията. Мисля че това е достатъно за дабия негативни впечатления за този телефон. И преди да се нахвърлиш върху мене, не забражяй, че ти си пуснал темата във форум (предполагам знаеш какво е ) с идеята да добиеш някакви впечатления за този телефон било те положителни или отрицателни.

И на края да не забравяме че телефона ще го ползваш ти, а не някой друг. Отново успех в покупката  :bye:

<{POST_SNAPBACK}>

Благодаря за отговора. Нямам никакно намерение да ти се нахвърлям :nono: Лични впечатления напълно ме задоволяват. И дори бих ги предпочел пред някое ревю някъде си (в спонсориран сайт , например). Аз бях против израза

Чувам не особенно добри отзиви за V3 сериите.

За проблема с батериите на Motorola в България съм наясно. За съжаление е така. Много бързо свършват. V3i e с малко по - мощна батерия, но аз самия не очаквам да издържа повече от 3 дена.

Благодаря още един път за отговора ти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.