Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

nedqlkow

Въпрос относно нужни драйвъри след реинстал на Уин-а

Препоръчан отговор

Преди няколко месеца , направих поредното си преинсталиране , като както обикновено очаквах да няма проблем . Е да , ама не . Този път , Уин-а изобщо не разпозна обичайния диск с драйвъри , който използвах и един вид в момента , ако реша да преинсталирам , нямам нужните драйвъри за след преинсталацията .

Ще съм благодарен на този , който ми каже каква информация трябва да му дам , за да може да ми даде линк към целия пакет драйвъри (абсолютно всички , които са ми нужни след реинстала , за да мога да използвам машината си без проблем) .

П.С - Извинявам се , че съм пропуснал да напиша проблем в заглавието , но бързах , когато писах темата и съм го пропуснал . Ако е възможно темата да не бива изтривана .

Редактирано от b3s7ch0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Driver pack solution 10 ще ти свъри чудесна работа. Изтегли програмата от замунда, запиши я както записваш windows , след това сложи записания диск и тя ще ти разпознае устройствата и ще инсталираш нужните драйвъри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Driver pack solution 10 ще ти свъри чудесна работа. Изтегли програмата от замунда, запиши я както записваш windows , след това сложи записания диск и тя ще ти разпознае устройствата и ще инсталираш нужните драйвъри.

Просто да я запиша на диск ? Понеже казваш както записваш Уиндоус , а там знам , че се прави някакво буутване , което не знам как става ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пускаш една програма за разпознаване на хардуера(примерно Everest). Виждаш името на: дъното, видеокарта,аудио.... отиваш на сайта на производителя на дадения продукт,и си теглиш необходимите драйвери.Не ти трябва диск, не ти трябва програма.... това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пускаш една програма за разпознаване на хардуера(примерно Everest). Виждаш името на: дъното, видеокарта,аудио.... отиваш на сайта на производителя на дадения продукт,и си теглиш необходимите драйвери.Не ти трябва диск, не ти трябва програма.... това е.

Като допълнение! My drivers е програма, която сканира системата за вече инсталираните драйвери и има възможност да ги запише в папки, като архиви и като общ един архив. Идеята е веднъж като си инсталирал всички драйвери да направиш едно, две или колкото си решиш копия на диск на всички драйвери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...