Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Масово убийство заради пържени яйца

Препоръчан отговор

Поредна кървава драма шокира САЩ, този път предизвикана от битов скандал, предаде Асошиейтед прес

Четиридесет и седем годишен мъж застреля петима души и после се самоуби на паркинг за каравани в град Джаксън, в американския щат Кентъки.

До кървавата развръзка се стигнало, след като Станли Нийс се скарал със съпругата си относно това как тя е приготвила ястие от пържени яйца за закуска. На Станли яденето не се понравило и той започнал да се кара на жена си. Тя избягала от семейната каравана и се скрила при съседите, но Станли я последвал и я застрелял. После убил и доведената си дъщеря, която също била в караваната на съседите. След това Станли застрелял и тримата души, намиращи се там и станали очевидци на кървавата драма.

Преди да се самоубие, мъжът разрешил на намиращо се там момиче да избяга. После се застрелял.

Източник

Редактирах и заглавието, защото не беше подходящо, не мисля, че такава драма може да се постави под такова лекомислено заглавие, това не е раздел празни приказки и забава, все пак

Редактирано от Madonna
не мисля, че дир.бг е ваш сайт (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Боже,колко луди има,Боже...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто нямам думи. Заради някаква дреболия да се стига до масови стрелби и убийства...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто нямам думи. Заради някаква дреболия да се стига до масови стрелби и убийства...

Проблемът не е изобщо в "дреболията", а в тотално изперкалите от кризата хамериканци.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Американците оглупяха и надебеляха... Колко пъти съм чел за глупости, сътворени от американците... Не знам дали е от телевизията, от Макдоналдс, или от въздуха, или и от трите, обаче там са си идиоти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормално е -Живеят в каравани ,значи са измекяри ,необразовани.Жена му може и да кръшка или е без работа и напрежението е достигнало връхната си точка ,когато не се е постарала на закуска.Бум. Това което се казва в медиите е само върха на айсберга ,какво е отдолу само те си знаят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Американците оглупяха и надебеляха... Колко пъти съм чел за глупости, сътворени от американците... Не знам дали е от телевизията, от Макдоналдс, или от въздуха, или и от трите, обаче там са си идиоти.

Идиоти има навсякъде. В Стара Загора наскоро баща уби сина си заради кутия с инструменти.

Оглупяването, напълняването, неграмотността, бездушието и куп други недъзи с пълна сила се отнасят и за нашата нация.

-----------------------------

Ако искаш, потърси в Гугъл с фразата "баща уби сина си"!

После пробвай с "father kills son"!

Ако не ти се изправят косите, сигурно си плешив... :eek:

Откакто съществуват, хората запазват животинската си същност и маймунското си мислене.

Именно те ще са причина човечеството да не оцелее.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютна глупост - след като не се споменава да е имало очевидци, от къде разбраха, че повод за трагедията е приготвянето на пържени яйца? Или може би някой чужденец е чул фразата: "Go fry an egg" и си е помислил, че за яйца иде реч?! Хайде да не всяваме смут в нашите прекрасни домакини - те прекрасно приготвят пържени яйца, омлет и.т.н!Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди да се самоубие, мъжът разрешил на намиращо се там момиче да избяга. После се застрелял.

Абсолютна глупост - след като не се споменава да е имало очевидци, от къде разбраха, че повод за трагедията е приготвянето на пържени яйца?

Опа, хванах те, че не четеш... :)

Самонакажи се веднага и изпържи две яйца на очи, моля!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опа, хванах те, че не четеш... :down:

Самонакажи се веднага и изпържи две яйца на очи, моля!

Прочетох го това, Ками...

Съсредоточи се върху този откъс и ми кажи дали схващаш, кой къде е бил:

До кървавата развръзка се стигнало, след като Станли Нийс се скарал със съпругата си относно това как тя е приготвила ястие от пържени яйца за закуска. На Станли яденето не се понравило и той започнал да се кара на жена си. Тя избягала от семейната каравана и се скрила при съседите, но Станли я последвал и я застрелял. После убил и доведената си дъщеря, която също била в караваната на съседите. След това Станли застрелял и тримата души, намиращи се там и станали очевидци на кървавата драма.

Преди да се самоубие, мъжът разрешил на намиращо се там момиче да избяга.

Стенли застрелял тримата очевиди, но оставил някакво момиче живо, което тичало от едната до другата каравана да си води записки за пред журналистите по-късно... :) Или статията е неграмотно и непълно преведена или съм бед егг... Редактирано от proletsearch (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох го това, Ками...

Съсредоточи се върху този отказ и ми кажи дали схавщаш, кой къде е бил:

Стенли застрелял тримата очевиди, но оставил някакво момиче живо, което тичало от едната до другата каравана да си води записки за пред журналистите по-късно... :) Или статията е неграмотно и непълно преведена или съм бед егг...

Еми не знам ама когато съседите ми се карат, аз разбирам за какво се карат...ако оня е крещял нещо за кофти приготвените яйца не виждам проблем съседите или някакво си момиче хикс да е чуло крясъците му...или пък жената да е казала на съседите за какво я преследва, в присъствието на момичето хикс...а и по филмите, които съм гледала караваните не са много раздалечени една от друга

както и да е, изпадаме в теория на вероятностите май..а хората няма да се върнат, за жалост..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Права си, нищо няма да ги върне...Който желае да прочете статията на английски, може да направи това тук

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идиоти има навсякъде. В Стара Загора наскоро баща уби сина си заради кутия с инструменти.

Оглупяването, напълняването, неграмотността, бездушието и куп други недъзи с пълна сила се отнасят и за нашата нация.

-----------------------------

Ако искаш, потърси в Гугъл с фразата "баща уби сина си"!

После пробвай с "father kills son"!

Ако не ти се изправят косите, сигурно си плешив... :cheerleading2:

Откакто съществуват, хората запазват животинската си същност и маймунското си мислене.

Именно те ще са причина човечеството да не оцелее.

Чел съм всякакви статии... Иначе не съм плешив, прекалено млад съм още за такива неща, хахаха :withballoon2:

Иначе освен, че баща убил сина си, има и син убил баща си. Имаше и една май за 20 годишен циганин, дето убил 36 годишния си дядо... Човешката агресия и тъпотия е нарастнала значително...

То краят на човечеството ще бъде неизбежен. Нито вярвам в 2012, нито в Глобалното Затопляне... Но все някога ще настъпи...

Четох за американец, който откраднал такси просто да види дали е същото, като в една игра, която играе. Мога и името да ти дам, но не вярвам, че си по тази част ;)

Също четох за американец, който хванал секирата, и убил приятеля си, за да види дали е същото като в една друга игра. Пак мога да ти дам име...

Ние сме си тъпи, вярно е, но американците са много по-зле. Срещал съм из интернет пространството много пъти американци, и почти всички са много тъпи. Чак са ми непоносими, и хумора им е...

Гледах веднъж един документален филм за американец, който цял месец ял само Макдоналдс... Ако искаш, мога да ти дам линк, да видиш накрая какво стана с човека. Просто храната в Америка е отвратителна... Лесно се надебелява, трудно се отслабва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Масово убийство заради пържени яйца

Ако беше играл шах преди това, сега новината щеше да е озаглавена "Масово убийство заради партия шах". Аман от евтини вестникарски бълбочи. Повод и причина са две различни неща.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване