Премини към съдържанието
Гости milpetm

RQ: Програма за запис на филм от екрана

Препоръчан отговор

Гости milpetm

Търся програма,с която да мога да направя запис на случващото се на екрана в avi или друг формат.Естествено,предпочитам безплатна,но няма да се разсърдя,ако е със сериен номер. :P Опитах с Hypercam,но вероятно допускам грешка,защото ми записва черен екран със звук.Благодаря за всякакви предложения и помощ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся програма,с която да мога да направя запис на случващото се на екрана в avi или друг формат.Естествено,предпочитам безплатна,но няма да се разсърдя,ако е със сериен номер. :P  Опитах с Hypercam,но вероятно допускам грешка,защото ми записва черен екран със звук.Благодаря за всякакви предложения и помощ.

<{POST_SNAPBACK}>

Ако съм те разбрал правилно, мисля че това би ти свършило работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Търся програма,с която да мога да направя запис на случващото се на екрана в avi или друг формат.Естествено,предпочитам безплатна,но няма да се разсърдя,ако е със сериен номер. :P  Опитах с Hypercam,но вероятно допускам грешка,защото ми записва черен екран със звук.Благодаря за всякакви предложения и помощ.

<{POST_SNAPBACK}>

Избирай :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако съм те разбрал правилно, мисля че това би ти свършило работа.

<{POST_SNAPBACK}>

Мен също ме интересува, но на "това" билката е прецъфтяла, има ли възможност за друга? sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен също ме интересува, но на "това" билката е прецъфтяла, има ли възможност за друга? sad.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Видях и дадох линк към по-нова реколта. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости milpetm

stanley56 най-искренните ми благодарности.Реколтата се оказа много полезна и ще върши идеална работа.Поклон пред знаещите и можещите. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.