Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

dan4o_pi4a

Проблем с ип-то хелп спешно е

Препоръчан отговор

Имам проблем с IP-то и трябва до днеска да го оправя :rolleyes: значи проблемат е следният:

на Blizoo съм с Модем съм а на първи си спрях IP-то но сега като си видя ip-то съм с същото което бях като ми е реално а искам да е различно защото съм баннат в едни сървъри и заради тях си го махнах Хелп моля ви http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рестартирал ли си модема след като си спрял реалното IP? Ако не си, рестартни го сега, и би трябвало да си с друго IP след това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен не се променя при рестарт на модема. Мисля, че се сменя след спиране на тока из района или рестарт на рутерите на Кейбълтел от хората им.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвсем случайно видях темата. Понеже съм работник в тази фирма, мога на две на три да ти обясня. За да ти се смени IP-то трябва модема ти да е изключен по дълго време, за да може IP-то ти да се даде чрез DHCP-то на друг абонат. Вероятноста да се смени само след един рестарт на модема е малка но все пак я има.

Редактирано от Multity (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен щом е получил бан, което със сигурност не е случайно, трябва не да сменя ip-та ами да си вземе поука!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...