Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,следващия месец половинката ми има рожден ден. За подарък,мисля да и взема едно Mini HP,и съм се спрял на следния модел. http://h10010.www1.hp.com/wwpc/bg/bg/ho/WF06b/321957-321957-3329744-3832383-3832383-4151684-4217226.html По принцип може ли да ми кажете,как се представят? Ако някой има впечатления и т.н? Конкретния модел който намирам в Испания е следният : PC HP Mini 210-1171SS (WN694EA) http://h41306.www4.hp.com/detalles?SID=db999ccafe1dfd6758a53b63b05fd22e054:1241&sku=BWN694EABS Заслужава ли си покупката или може да се вземе друг за тези пари,по-добър? Проблема е,че трябва да е такъв шарен и розов :rolleyes: Знаете какви са момичетата,а й този специялно и хареса най-много от всичките който и показах. Благодаря много за вниманието. Поздрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пазарувай смело! Бившата ми приятелка имаше НР Мини и въпреки размера, който отначало ми се стори смешен... Се оказа, че си е едно бижу. Аз лично свикнах с размерите на втората седмица. Относно конкретния модел... Щом иска розово и подчертано дамско, избора ти е доста по-ограничен. Лично за мен минуса е разделителната способност и наличието на 1 ГБ РАМ. Но не се знае, може да намериш същия модел на пазара с 2 ГБ РАМ. Ако не се лъжа, производителите предлагат един и същи модел с различни характеристики в различните страни. А ти спомена нещо за Испания. Аз например съм купувал Packard Bell Dot S2 (нетбук), който навсякъде в БГ го гледах с 1 ГБ РАМ и 160 ГБ хард. А при една екскурзия до Турция го видях там с 2 ГБ РАМ и 250 ГБ хард. Така че... Струва си машинката, лично мнение :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си купувай HP. Шарени нетбуци има много, така че все ще намериш нещо друго с подобен цвят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взимай нещо шаренко с Atom N455, гледай батерията да с повече клетки, каквото и да вземеш за тези пари ще е едно и също. А за този 1ГБ рам можеш да качиш й качиш тази операционна система за нетбуци Jolicloud ще е нещо яко и различно от "прозореца" :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търси Lenovo S10 Видях че го има в няккави женски (шарени) цветове. Цената е една и съща а леновото е с 2 GB RAM фабрично

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване