Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

borisov24

Търся драйвери за Toshiba Satellite C650 - 16Q

Препоръчан отговор

Здравейте! Търся драйвери за лаптопа ми Toshiba Satellite C650 - 16Q - за процесор, видео карта, звук и т.н. Купих го без операционна система и си инсталирах Win 7 Ultimated X64. Търся в нета, но не мога да намеря. Интересното е, че си имам звук и картината не ми сече, въпреки че не съм инсталирал нищо освен Windows-a. Благодаря предварително! Intel PENTIUM T4500 (2.30GHZ, 1MB L2 Cache, FSB 800MHz)/ 2GB+2GB DDR3 (1066MHZ)/ 500GB (5400RMP) SATA/ 15.6 HD 200 CSV (1366 x 768)/ INTEL GL 40/ DVD-SUPERMULTI +-R DL(SATA)/ Integrated 0.3 Megapixels Video Camera/ LAN 10/100 Mbit/ Wireless LAN 802.11(b/g/N)/ Bridge Media slot (Support Media Type : SD Card, SDHC Card, MultiMediaCard) / Memory Expansion Slot x2/ Headphone Jack (Stereo)/ External Micrphone Jack/ Multi Touch Touchpad with Gesture/ VGA/ 2xUSB/ 6 Cell - 4400 Battery/ No OS/

Редактирано от borisov24 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся драйвери за лаптопа ми Toshiba Satellite C650 - 16Q - за процесор, видео карта, звук и т.н. Купих го без операционна система и си инсталирах Win 7 Ultimated X64. Търся в нета, но не мога да намеря. Интересното е, че си имам звук и картината не ми сече, въпреки че не съм инсталирал нищо освен Windows-a. Благодаря предварително!

Intel PENTIUM T4500 (2.30GHZ, 1MB L2 Cache, FSB 800MHz)/ 2GB+2GB DDR3 (1066MHZ)/ 500GB (5400RMP) SATA/ 15.6 HD 200 CSV (1366 x 768)/ INTEL GL 40/ DVD-SUPERMULTI +-R DL(SATA)/ Integrated 0.3 Megapixels Video Camera/ LAN 10/100 Mbit/ Wireless LAN 802.11(b/g/N)/ Bridge Media slot (Support Media Type : SD Card, SDHC Card, MultiMediaCard) / Memory Expansion Slot x2/ Headphone Jack (Stereo)/ External Micrphone Jack/ Multi Touch Touchpad with Gesture/ VGA/ 2xUSB/ 6 Cell - 4400 Battery/ No OS/

Я провери отново точния модел. В сайта на Тошиба не намирам такъв модел. Най-близките са Toshiba Satellite C650 - 160 и Toshiba Satellite C650 - 166.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като си инсталирал Windows 7 автоматически разпознава драиварите

за да провериш имаш ли изобщо липсващи драивъри ето това правиш

Отваряш това което съм ти отбелязал на ScreenShota

Публикувано изображение

След това горе във полето въвеждаш ето това във скобичките

( Control Panel\All Control Panel Items\System )

след това кликваш където съм посочил със стрелката

Публикувано изображение

излиза ето този прозорец

Публикувано изображение ето така изглежда когато нямаш липсващи ДРАИВЕРИ

ако виждаш такива ЖЪЛТИ питанки

Публикувано изображение

тогава търсиш драивъри посредством Windows Update

Успех

Редактирано от MIIGLENE (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този модел си го има, просто не си го намерил. Ето няколко сайта, на които го има лаптопа. Поздрави. http://satellite.toshiba.laptopi.notebook.bg/laptop-toshiba-satellite-c650-16-q/ http://toshibabg.com/toshiba_laptop_aksesoari/2900/Satellite_C650-16Q http://laptop.bg/laptops-toshiba-Satellite_C650-toshiba_satellite_c650_16q П.П. Благодаря, знам, че така се проверява. Стана ми интересно, защото изглежда с Windows-a си ги има драйверите. Считам темата за приключена. :yanim:

Редактирано от borisov24 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...