Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

trifon81

Въпрос за цена на видео карта

Препоръчан отговор

Може ли някой да каже на каква цена може да се намери следната видео карта на chainteh:

Тази тук

Редактирано от trifon81 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някой да каже на каква цена може да се намери следната видео карта на chainteh:

Тази тук

Тук има най различни далаверки, постоянно излизат нови... Държиш на марката ли? Иначе 9600гт са по 89 лева :go ahead:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази тук

Тази от линка е с ДДР2 памет и 128битова шина.

Албатрон 9600GT 512MB DDR3 256бит втора ръка с безплатна доставка и 3 месеца гаранция е 89лв.

http://www.pora4ai.com/index.php?dispatch=categories.view&category_id=196

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите само за справка виж по хубаво Петьо ддр3 е на линка.Но исках да зная точно този модел каква цена е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искаш охлаждането на видеото да е такова или искаш да върви в комплект с тая РАМ? Щото комплекта видео + РАМ предполагам няма да ти хареса колко струва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите само за справка виж по хубаво Петьо ддр3 е на линка.Но исках да зная точно този модел каква цена е!

Бях на работа а там нета е ужасно бавен щото е на аванта.Да с ДДР3 е картата незнам какво съм гледал.

То май няма 9600GT с ДДР2 и 128 бит шина :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А дали си заслужава да сменя сегашната си която е:сегашна с тази с тази ?

Ако я вземеш евтино ДА има смисъл.

Но ако ще я купуваш нова от магазина НЕ по добре вземи нещо по-съвременно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложи нещо!

До колко пари?

И вечния въпрос с какво мислиш да я храниш?

Какво е захранването де.

Няма да е лошо да поснеш цялата конфигурация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ram 2gb,2,21ghz,amd athlon 64x2 dual core 4200+,захранването не знам от къде да го видя,но мисля да вземам доста по яко така,че то няма да е проблем.На кутията на захранването пише модел:p4 atx-400 A за парите нещо до 150лв ако е възможно.Почитател съм на Nvidia.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ram 2gb,2,21ghz,amd athlon 64x2 dual core 4200+,захранването не знам от къде да го видя,но мисля да вземам доста по яко така,че то няма да е проблем.На кутията на захранването пише модел:p4 atx-400

A за парите нещо до 150лв ако е възможно.Почитател съм на Nvidia.

До тази цена и Нвидиа, цък!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам има ли смисъл да вземам видео карта с 1гб памет или по добре с 512мб?Разликата в работата й голяма ли ще е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За карта от такъв клас няма много смисъл от 1ГБ видеопамет. :impatience:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за тази става дума gt240 дали да е 512mb ili 1 gb?

*баси, тия много цакат в цената! По-евтино ще ти е да поръчаш картата за която аз съм дал линк или тази за която е дал Людмил и да платиш доставката до дома ти. За рамките на страната доставката на артикул с такова тегло, защото доставката от съответната фирма е вече на тегло, а не на брой компоненти, та за тази видеокарта, доставката ще ти е 5-6лв. Оттам където си постнал линк цената надвишава нашите предложения с около 20лв, при това посоченият от теб модел е с ГДДР3 памет, а тези от нас с ГДДР5!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вечев взех тази,дано не сгреших.Не знам съвпадение ли е,но от както съм с нея компа взе сам да се рестартирва и изключва.Може ли тя да е виновна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вечев взех тази,дано не сгреших.Не знам съвпадение ли е,но от както съм с нея компа взе сам да се рестартирва и изключва.Може ли тя да е виновна?

Да

Изчисти ли старите драивери? Захранването може да не стига.

На каква цена я взе?

157лв. Смятам че ги изчистих.Извенъж замръзва всичко дава син екран и се рестартира.А днес се е изключил направо.

Ей това немога да го резбера :whist: картата в повечето онлайн магазини е около 130лв доставката е от порядака на 5-6лв и ти я носят у вас на вратата а ти даваш 157лв.

Цели 20лв отгоре.

Редактирано от Петьо Стоянов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

157лв. Смятам че ги изчистих.Извенъж замръзва всичко дава син екран и се рестартира.А днес се е изключил направо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ти е захранването?

Ами ако кажете от къде се проверява какво е :( иначе нямам представа!

Това пише на захранването:switching power supply p4 atx-400

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Картата е с TDP 69 вата при референтни параметри, не се нуждае при това положение от външно захранване, евентуално такова може да е включено в някои оверклокнати модели, които в натоварен режим консумират повече от колкото може да доставя PCI-E шината, а именно 75вата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Картата е с TDP 69 вата при референтни параметри, не се нуждае при това положение от външно захранване, евентуално такова може да е включено в някои оверклокнати модели, които в натоварен режим консумират повече от колкото може да доставя PCI-E шината, а именно 75вата...

Това ще рече,че ме е от картата а другаде е проблема.Аз си мислех,че може би е от това че картата ми е прекалено близо до платката на тв тунера и може би не може да се охлажда,но пък не виждам да прегрява! Редактирано от trifon81 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...