Премини към съдържанието
sliderum

Вярвате ли в прераждането? (част ІІ)

Препоръчан отговор

Влез в профила на този на когото искаш да пратиш ЛС (цъкни върху името му) и разгледай менюто отляво. Там ще откриеш опцията за изпращане на ЛС. Цъкни върху нея и пиши... Успех!

Малка корекция, Розичке, ако позволиш. Заличава се илюзията за Его, нали?

----------------

Скептик, приятелю, заличаването на фалшивото его не може да се предаде и схване интелектуално. Изключено е. Сам знаеш, че само може да се преживее... :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

----------------

Скептик, приятелю, заличаването на фалшивото его не може да се предаде и схване интелектуално. Изключено е. Сам знаеш, че само може да се преживее... :cool:

Много си прав, и както казва Розата по-горе: "Само с четене не става"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влез в профила на този на когото искаш да пратиш ЛС (цъкни върху името му) и разгледай менюто отляво. Там ще откриеш опцията за изпращане на ЛС. Цъкни върху нея и пиши... Успех!

Малка корекция, Розичке, ако позволиш. Заличава се илюзията за Его, нали?

Илюзорно е само заличаването на аза с аза :cool:

Когато действа друга радиация не е илюзия, а поради липсата и сега егото не е илюзия, а факт..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

----------------

Скептик, приятелю, заличаването на фалшивото его не може да се предаде и схване интелектуално. Изключено е. Сам знаеш, че само може да се преживее... :wink12:

Е, аз нещо друго твърдял ли съм, че ми се нахвърлихте така? Ако следваме процеса на пробуждане така, както го описва Платон в митологемата за пещерата, ще видим, че всичко си е доста мъчително и болезнено на моменти. :wors: Редактирано от scepsis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, аз нещо друго твърдял ли съм, че ми се нахвърлихте така? Ако следваме процеса на пробуждане така, както го описва Платон в митологемата за пещерата, ще видим, че всичко си е доста мъчително и болезнено на моменти. :wors:

--------------

Е, не се нахвърляме - нееее, това е от уважение и приятелски чувства :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://www.ofspirit.com/bobolson33.htm :) Well, надявам се, че се справяш с английския, Розичке. Предполагам, че би могла да ми кажеш за коя точно от сферите/или за кое ниво от света на диалектиката става въпрос... Или Валентинус, или някой друг, който може да прецени и има желание да сподели. Аз се затруднявам... :help: ... може би само трябва да допълня към статията по-горе, че цветовете "там" са много чисти, много ясни и светли. Не ярки. Просто кристално чисти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.ofspirit.com/bobolson33.htm

:)

Well, надявам се, че се справяш с английския, Розичке. Предполагам, че би могла да ми кажеш за коя точно от сферите/или за кое ниво от света на диалектиката става въпрос... Или Валентинус, или някой друг, който може да прецени и има желание да сподели. Аз се затруднявам... :help:

... може би само трябва да допълня към статията по-горе, че цветовете "там" са много чисти, много ясни и светли. Не ярки. Просто кристално чисти.

----------------------

Вчера нещо написах по въпроса в блога ми - доста схематично, постно и кратко, но дава представа за структурата на планетарния ни космос и различните му аспекти /поне както шебешката ми фантазия си го представя...хехехехе/.

Това, което визираш си е едно друго жизнено поле, една друга лока, но в рамките на Седма сфера.

Мился така, щото другите сфери са толкова различни от границите на фантазията ни, че всеки опит за описание си е груба спекулация.

:help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина доста схематично, но с много ровене и ако правилно разбирам м`глата от думи, горе-долу се ориентирам, защо слагате "света на душите" (така наречен в темата) в астрала :)

http://www.pan-bg.com/articles.php?id=74

Проблемът е, че май не слагам правилните думички в търсачката. Нито на английски, нито на БГ.

Но като ги броя от горе-надоду, "светът на душите" е свят номер 6 , а не седем, по розикрусианската философия/космология.

http://en.wikipedia.org/wiki/Rosicrucian_Fellowship#The_Seven_Worlds_.26_the_Seven_Cosmic_Planes

Моето лично впечатление е, че "светът на душите" съвместява в себе си и 6та и 5та сфери ("planes"), защото е място на цвят и място на звук и място на пребиваване на творците на форма :cool: Или поне училището на такива... :cool: За последното ще трябва да почакаш, за да се увериш или да ми повярваш :speak:

пп. бе , аз се оказах с Елохимите на формата една зодия . :biggrin: Колко ли още неща ще открия, докато се моткам тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Многократно съм бил в астрала като ОИТ, като ОИТ можеш да пътуваш и в заобикалящата ни реалност (не посещавайте спалните на близките си!!!) Може да се разходите астрално и из собственото си тяло или из някое чуждо (поледното се нарича обсебване и не се толерира никак, даже и да се извърши с чисти помисли например диагностициране, макар и диагнозите да са 100% точни). Интересно е! Друго което искам да ви кажа за астрала е, че може да се вижда и с астралните ръце, веднъж исках да обера касата на местният клон на ДСК, с астралните си ръце не можеш да държиш нищо материално, но това е друга пиеса ще ви я разкажа когато станете много сериозни! В астрала ходим и понякога когато спим, а после се събуждаме потни от кошмарите. Астрала е област (не сфера) където се редуцира (не разгражда) астралното ни тяло и продължаваме нататък, всички минаваме през астралната област. Някои от нас упражнявайки правото си на свободна воля остават в астрала причините са две 1) Страх от равносметката! 2)Привързаност (задължително емоционална) към нещо материално тук на земята! В първият случай времето през което пребивават в астрала е докато духовните наставници не помогнат на душата да преодолее страховете си, а във вторият докато съществува обекта на чуствата.

Редактирано от октим (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази книга има ли я на български ?

brian weiss messages from the masters

От заглавията, които намерих на български, не мога да преценя, дали точно тази са превели от д-р Уайс.

Messages From The Masters

In Many Lives, Many Masters, Brian Weiss opened an unexpected door into the astonishing realm of past-life regression. In Only Love Is Real he showed us how we all possess soulmates from our pasts who wait to reunite with us today. In Through Time Into Healing he demonstrated how to utilize safe and rapid techniques to heal clinical symptoms. Now, drawing on the wisdom of the Masters, the spirit guides who shape our destinies, bestselling author Brian Weiss gives us his most outstanding achievement to date. He reveals the essential life force in the universe and the ultimate healing energy. Its name is love. And he shows us how to harness its awesome power.

MESSAGES FROM THE MASTERS

Marie recounts a memory from the womb, where, at the family kitchen table, her mother makes a shockingly accurate prediction about herself and her unborn child. Diane, a nurse, finds, beneath the right shoulder of a male patient, a crescent birthmark identical to the one of a lost child she had recalled in a past-life regression. She and the man are now married.

Jim was unwillingly drafted into the Vietnam War. Later he recalls a past life as a nineteenth-century soldier scalped by Indians. His reluctance to fight and kill was a reminder of his own past role as a victim of war. Carole is awakened by the phone. The voice on the other end, asking about the family business and the welfare of his loved ones, belongs to her father, who had died earlier that week.

These stories express a profound yet simple truth. And perhaps no one better than Brian Weiss--a medical graduate of Yale, the former head of psychiatry at a major medical center, and today the leading expert on reincarnation--can share that truth with the world. It is the message imparted by the Masters, the super-evolved, nonphysical souls who have always been with us and are with us now.

In this book you will hear people giving intimate and startling testimony to the miraculous potential of love. You will explore what happens after we die, strategies for fighting anxiety and healing relationships, the role of God and self-determination. You will explore exercises and meditations to harness the power of love and utterly transform your life.

The Messages from the Masters are here. And--believes Dr. Weiss--we are ready to embrace them.

Още един, който вероятно колегите му са го обявили за луд и са гледали смутено в земята, когато е минавал покрай тях в коридорите на болницата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази книга има ли я на български ?

brian weiss messages from the masters

От заглавията, които намерих на български, не мога да преценя, дали точно тази са превели от д-р Уайс.

Още един, който вероятно колегите му са го обявили за луд и са гледали смутено в земята, когато е минавал покрай тях в коридорите на болницата :withflowers:

:) Много интересен случай наистина пак,който доказва,че профаните са много в този свят.

Вижте този месец се заех активно с Библията и намерих доста цитати доказващи прераждането,

въпреки,че съвременните християни го отричат. Бях прекъснала разговорите ни с моят духовен

учител с Библията,но продължих и той все така ми казва,че е вярно това което си го мисля по

тези цитати:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:) ПСАЛМИ 82:6,7 - Аз рекох: Богове сте Вие; Всички сте синове на Всевишния. И при все това Вие ще умрете като човеци, И ще паднете като един от князете. ОБЯСНЕНИЕ - Защото ние най-напред сме били богове,а след това като синове на Всевишния и след това нали сме преминали вече като хора,човеци. ПОСЛ.КЪМ ГАЛАТЯНИ 6:15 - Защото в ХРИСТА ИСУСА нито обрязването е нещо,нито необрязването,а новото създание. ОБЯСНЕНИЕ - Та нали новото създание в цикъла на превъплъщенията не помни,нито че е бил обря зан,нито че бил необрязан, а съвсем ново създание щял да бъде човекът - затова се казва,че нито обрязването е нещо,нито необрязването е нещо. ЕЗЕКИИЛ 28:12 до 19 - ....1 стих - Кажи на Тирския цар - .... /за един човек се отнася значи и за неговите прераждания/ Така казва господ ИЕОВА: /ВЪПРЕКИ,ЧЕ СВИДЕТЕЛИТЕ НА ИЕОВА СЪЩО ОТРИЧАТ ПРЕРАЖДАНЕТО,КАКТО СЪВРЕМЕННИТЕ ХРИСТИЯНИ/ Ти бе в Божията градина в ЕДЕМ; ти бе обсипан с всякакви скъпоценни камъни: със сард,топаз,диамант и т.н.... Ти бе херувим помазан за да засеняваш; и аз те поставих така щото беше на Божия свят хълм; ти ходеше всред огнените камъни; ти бе съвършен в постелките си от деня, когато бе създаден,догдето се намери беззаконие в тебе; От много голямата ти търговия напълниха всичко всред тебе с насилие, и и ти съгреши,за това те отхвърлих като сиверен от Божия хълм..... Сърцето ти се надигна поради хубостта ти; ти разврати мъдростта си поради блясъка си; Аз те хвърлих на земята,изложих те пред царете,за да те гледат. Ти омърси светилищата си чрез многото си беззакония чрез неправедната си търговия;затова те извадих огън изсред тебе,който те изяде и те обърнах на пепел по земята пред очите на всички,които те гледат. Всички,които те познаваха между племената,се удивиха на тебе; ужас си станал и не ще те има до века. ОБЯСНЕНИЕ - Ти беше в Божията градина /значи това също показва,че сме били богове/ Ти беше херувим /после като ангели/ Ти бе съвършен /пак като бог или ангели/ От много голямата ти търговия напълниха всичко всред тебе с насилие и ти съгреши /това е едното от превъплъщенията/ Сърцето ти се надигна поради хубостта ти /това е друго превъплъщение/ разврати мъдростта си поради блясъка си /това е друго превъплъщение/ Ти омърси светилищата си чрез много си беззакония /другото прераждане/ ЕЗЕКИИЛ 36 - 26,27 - Ще Ви дам и ново сърце и нов дух ще вложа вътре във Вас, и ще Ви направя да ходите в повеленията ми,да пазите съдбите ми и да ги извършвате. ОБЯСНЕНИЕ - Ще Ви дам и ново сърце и нов дух ще вложа вътре във Вас - това какво значи,не е ли пак за новото създание и въпреки,че повечето хора не ходят по божиите заповеди,пак казва ще Ви направя да ходите в повеления та ми /щат не щат хората това ще стане/,защото те моралните божи запове ди не са само божи,а и вселенски,отнасят се за цялата вселена,а не само за земята.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
;) ЕЗЕКИИЛ 14 гл. - 14 стих - Та ако тия трима мъже: НОЕ,ДАНИИЛ И ЙОВ, бяха всред нея, те щяха да избавят само своите си души,чрез правдата си,казва Господ ИЕОВА. - 20 стих - пак,заклевам се в живота си казва Господ ИЕОВА, ако бяха всред нея НОЕ,ДАНИИЛ И ЙОВ,те не щяха да избавят нито син нито дъщеря,но щяха да избавят само своите си души чрез правдата си. ОБЯСНЕНИЕ - Това значи нали НОЙ,ДАНИИЛ И ЙОВ живеят в различни времена - различни прераждания е имала тяхната безсмъртна душа. ЕКЛИСИАСТ 4 гл - 14 стих - Защото единият излиза из тъмницата за да царува, а другият и цар да се е родил става сиромах ОБЯСНЕНИЕ - Ето значи единият път в превъплъщенията си е бил цар,а другият път сиромах. МАТЕЙ 11 гл - 14 стих - За ЙОАН КРЪСТИТЕЛЯ казва: и, ако искате да го приемете,тоя е ИЛИЯ,който имаше да дойде - ОБЯСНЕНИЕ - СВ.ЙОАН КРЪСТИТЕЛЯ И СВ.ИЛИЯ не са живели в едно и също време,а в различни времена. :speak: МАТЕЙ 22 гл. 30 стих - Защото във възкръсението нито се женят,нито се омъжват но са като Божии ангели на небето. ОБЯСНЕНИЕ - Това значи,че пак ние хората ще се върнем в безсмъртната си душа,като тях боговете. МАТЕЙ 23 гл. - 8,9,10- Но Вие недейте се нарича учители,защото Един е Вашият Учител, а вие всички сте братя. И никого на Земята недейте нарича свой отец,защото Един е Вашият Отец Небесният. Недейте се нарича нито наставници,защото Един е вашият наставник,ХРИСТОС. ОБЯСНЕНИЕ - Всички сме братя и сестри,защото сме произлезли от един източник всички. ИСУС ХРИСТОС тук показва,че не иска да го наричат БОГ, защото един е нашият отец - НЕБЕСНИЯТ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Егото изгражда индивидуалната личност. С него се раждаме. Опитите за заличаването му по време на живота намирам за противоестествени. Времето за заличаването му настъпва с физическата смърт... евентуално. Въпросът е не дали вярвам в прераждането, а дали го има. Вярата води до самозаблуди. Като оставим настрана, че може да изглежда красиво и че е загадка, която разпалва човешкото любопитство и заиграва въображението, не знам дали го има, понеже не съм срещнал убедителни доказателства за това. Регресивната хипноза към предполагаеми минали животи съвсем не ги гарантира. Най-напред следва да се разбере по-подробно мозъкът и генерирането на мисли, съзнанието и дали то се запазва след физическата смърт като информация и връзки. Има теория за квантовото съзнание, която се занимава с тези въпроси и макар в ранен стадий, може би има потенциал да ни насочи към отговорите.

Редактирано от Kelvin (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В астрала ходим и понякога когато спим, а после се събуждаме потни от кошмарите.

Малка поправка-

не понякога,а винаги-когато спим сме там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

vyarata vodi do samousavar6enstvane,tova 4e nyakoi sa zabludeni ne ozna4ava 4e milioni hora po sveta sa.

-----------------------------------

Вярата води до самоусъвършендстване, това, че някои са заблудени не означава, че милиони хора по света са.

Моля пишете на кирилица!

Модераторска забележка

Редактирано от valentinus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за тези думи от шумерската митология?: "ЕНЛИЛ е човекът SILULIM да отговори: /лодкар бил/ ЕНЛИЛ с променена външност - превърнат в гарван Но не сте гарван наистина са ЕНЛИЛ /така е написано от превода/ Моето име е ВИЕТНАМ zid-тара ходи от ЕНЛИЛ ЕНХЕДИАНА - дъщ. на САРГОН - жрица на НАНА В УР - смесва понятието за личен бог за ИНАНА ВЖ.ЯКОБСЕН - мит за ИНАНА И EBIX ЕНХЕДИАНА И ИНАНА - еднакво значение СТАУТ-СЪРЦЕ МАРИЯ ЗА ЕНХЕДУАНА И ИНАНА МАРДУК И ДАМКИНА Тя направи червей Дракон Жена на MONSTER Велики лъв на MAD DOG Човек skorpion Виещите буря KULILI KUSARIQU 50-ТЕ ИМЕНА НА МАРДУК: СИН НА СЛЪНЦЕТО,SINBURST MARUKKA - цялото творение MARUTUKKU - въоръжени деца,които предпазват земята BARASHAKUSHU - обуздал земята LUGALDIMERANKIA - крал на космоса и т.н. "Боговете LAID тис фондации "Да техни /на народа/ овчар Нека да си ЕТАНА архитект ..................... Учредителите на всички физически форми ................ ИЩАР е слязла от небето за да търси овчар, и иска за цар навсякъде..... ИНАНА слезе от небето, за да търсят овчар,и иска за цар навсякъде......... за господи ТЕРАФОНД "Аз съм антилопа","аз съм лъв на земята","аз съм цар на земята", "аз съм най-яростните сред боговете","аз съм воин сред IGIGI богове", "силно сред ANUNA богове","аз съм sunitter на дивите зверове","таран срещу планината","аз съм пожар в тръстиката...гъсталак...","аз съм банер за похода","аз взрив като вятъра","като гръм на буря". "Подобно на слънцето,аз сканиране обиколката на света","аз съм див овен","пренебрегвал команда на МАРДУК".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

АПОЛОНИЙ ТИАНСКИ - не се знаело точната дата кога и къде е роден и кога и къде е умрял - но бил съвременник на ИСУС ХРИСТОС. :speak:

АПОЛОНИЙ ТИАНСКИ - не се знаело точната дата кога и къде е роден и кога и къде е умрял - но бил съвременник на ИСУС ХРИСТОС. :speak:

:speak: одобно на ИСУС И БУДА, АПОЛОНИЙ е бил непримирим враг на всякаква показност на

набожност, на целия параден блясък на безполезните религиозни церемонии,преструвки и

лицемерие. Също е истина,че неговите чудеса са били по-удивителни,разнообразни и по-

добре засвидетелствани,от историята,отколкото от всички други.

Клеветническите клюки разпространени против АПОЛОНИЙ били толкова много,колкото

и лъжливи.

Етиките,които били проповядвани от ГАУТАМА БУДА,АПОЛОНИЙ,ПЛАТОН,ИСУС ХРИСТОС,

АМОНИЙ САКАС и техните ученици са били основани на една и съща мистична философия.

Именно съвършената удивителна прилика на живота на АПОЛОНИЙ С живота на СПАСИТЕЛЯ ИСУС ХРИСТОС поставя църквата между СЦИЛА И ХАРИБДА. Да се отричат животът и "чудесата" на първия,означавало да се отрекат достоверността на свидетелствата на същите тези апостоли и писатели - отците на църквата,по чиито свидетелства е построен животът на самия ИСУС. В случая е било доста опасно да се приписват благотворни деяния на този адепт, "на древния враг", като извършваното от него

възкръсване на мъртвите,постъпки на милосърдие,способност да лекува болните и т.н.

Църквата знае,че да се отрича съществуването на този адепт би довело до отричането

на император ВЕСПАСИАН и неговите историци,императорите АЛЕКСАНДЪР СЕВАР И

АУРЕЛИАН и техните историци и накрая - до отричането на ИСУС и всякакво свидетелство

за него, подготвяйки по този начин своето стадо и към отричането на самата себе си.

АПОЛОНИЙ ТИАНСКИ произнесъл ред пророчества и предсказания,сбъднали се по

вълшебен начин.Той притежавал второ зрение и имал видения на далечни разстояния /В

Ефес по време на негова лекция той възприел извършеното в Рим убийство на император

ДОМИЦИАН и в същия момент го оповестил това пред целия град. По същия начин и

СВЕДЕНБОРГ,намирайки се в Гьотеборг,видял голям пожар в Стокхолм и веднага разказал

за това на своите приятели. В онези дни още не е имало никакъв телеграф./

Той знаел всички езици,без да ги е изучавал.

АПОЛОНИЙ ТИАНСКИ ВЯРВАЛ В РЕИНКАРНАЦИЯТА.

АПОЛОНИЙ ТИАНСКИ прогонвал демоните и чумата. Беседвал с умрелите. Вярвал в съществуването на емпуза. По собствено желание той можел да стане невидим. След своята

предполагаема смърт той се явил пред император АУРЕЛИАН над градските стени над Тиана

и по този начин го накарал да снеме обсадата. Той се спуснал в знаменитата пещера на

ТРОФОНИЙ и изнесъл оттам стара книга,която после дълго се пазела от император АДРИАН

в неговата библиотека в Антиум. Достоверният и трезво разсъждаващ ПАВЗАНИЙ се спуснал

в същата тази пещера преди АПОЛОНИЙ и се върнал оттам не по-малко вярващ.

Ако животът на АПОЛОНИЙ е бил измислица той никога не би постигнал подобна извест-

ност през своите дни и не би създал такава многобройна секта, останала пълна с ентусиа-

зъм след неговата смърт.

Ако всичко това беше измислица ,никога КАРАКАЛА не би правил heroon в негова памет

и АЛЕКСАНДЪР СЕВЕР не би поставил бюста му сред бюстовете на двамата полубогове и

истинския Бог и императрицата не би кореспондирала с него. Император АУРЕЛИАН не би

храма и олтара на този велик мъдрец като благодарност за неговата поява при Тиана и за

съобщението му и т.н. :wub:

:) ЗАЩО ФИЛОСТРАТОВИЯТ "ЖИВОТ НА АПОЛОНИЙ ТИАНСКИ" така упорито не е бил допускан за превод и широко разпространение?

71 било числото на гълъба,а това са моите любими числа 7 и 1, а 71х5 = 355 и с рибата,

числото на ИЕХОВА,5 също ми е донякъде любимо число.

Животите на ПИТАГОР,БУДА,АПОЛОНИЙ,КРИШНА,ХЕРКУЛЕС,ИСУС ХРИСТОС,ЧАЙТАНИ са

били съвършенно подобни.

Дневникът на ДАМИС за приключенията на АПОЛОНИЙ ТИАНСКИ е оцелял по чудо и е останал единственият.

ЮСТИН МЪЧЕНИК често е говорел за АПОЛОНИЙ и за безупречния характер и справедли-

востта на този добър човек.

Св.ЙОАН бил противник на АПОЛОНИЙ, както СИМОН бил противник на св.ПЕТЪР,

ЕЛИМАС НА ПАВЕЛ и т.н.

:cool: Информацията е от "ТАЙНАТА ДОКТРИНА" ІІІ-ТИ том на ЕЛЕНА БЛАВАТСКА"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Равини осъдиха на смърт бездомно куче

p><p> Равините се опасявче в него се е преродил адвокат, обидил съдии в миналото.

%7Boption%7Dhttp://i2.dir-i.net/CMS/2011/05/19/6_pp7mgl.jpg' alt='6_pp7mgl.jpg'>

Кучето е влязло във финансовия съд в Ерусалим преди няколко седмици и отказва да си тръгне. Това е напомнило на един от съдиите за случай на вече починал прокълнат адвокат, чийто дух преди около 20 години съдиите са помолили да влезе в тялото на куче.

Съобщава се, че кучето е успяло да избяга преди да бъде изпълнена присъдата.

dir.bg

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а личи ли когато срещнем,човек,който познаваме от предишен живот?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се,че съвсем непознат може да стане много близък човек,този който познаваме от предишен живот. Това е все едно,че и с бъдещия си мъж,примерно когато имаш и приятел,

когото познаваш от съвсем наскоро,също може да се окаже мъж,с когото сте били в минал живот заедно в различни състояния,било то брат и сестра,мъж и жена,или любовник или любов

ница и т.н.

Timothy "Тими Б" Busfield (роден на 12 юни, 1957 г. ) е американски актьор и режисьор, най-известен с ролята си на Елиът Weston в телевизионния сериал Thirtysomething и поддържаща роля , като Дани Concannon на телевизионния сериал "Западното крило.

In 1991 he received a Primetime Emmy Award as best supporting actor in a drama series.

През 1991 г. той получи Primetime Emmy Award за най-добър поддържащ актьор в драматичен сериал.

- един от последователите на МЕХЕР БАБА.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво разбираш под "личи си"? Има ли физически белези ? Може, ако има специална задача, която трябва да свършите двамата. Примерно при срещата с някой човек, той е с определена прическа или има медальон, който трябва да е точно така и не можеш да си представиш човека по друг начин. Това е материален знак, който да отключи разпознаването в теб.

Не физическите "белези" са внезапните емоции спрямо даден човек, когато го срещаме за първи път. Примерно крайна неприязън или "любов от пръв поглед" , без да има някаква причина за това. Причини като физическо отблъскване, предварителна информация от трети лица за дадения човек. След началото на разговора с новия познат, внезапно откриваш, че сякаш мислите по сходен начин или сякаш знаеш как мисли човека срещу теб.

Все пак имай предвид, че ние сме непрекъснато заобиколени от хора, с които сме преживели заедно предишни животи. Родителите ни, роднините, децата, най-близките приятели. Това са все хора, с които сме сърбали мнооого попари от доста векове :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един въпрос ми хрумна към хората тук, които твърдят, че спомените за предишни животи и за съществуване между преражданията са плод на човешкото съзнание (фантазия). Препратката на хайдукпикасото също ме подтикна да го задам... Ако спомените за предишните животи и живота между преражданията са плод на фантазия и преживявания от детството и кои сме като духовна еденица (душа) е резултат на наши пожелания по-скоро, нежели на нещо реално, то какво поражда силния емоционален заряд при срещата с духовното ни семейство и другите души, с които работим в духовния свят? Защото в света на душите могат да се проявят привързаности (приятелско чувство, уважение, познанство, обич) към хора, които не са роднини в човешкия свят, не са от кръга от познати и въобще може и да не са родени в същото време, в което изложения на хипноза ги среща в света на душите. Нито са литературни или филмови герои. ... Какво създава "жената в червено" ? (спомнете си първи епизод на Матрицата :D )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.