Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Търся програма, която да ми направи Windows 7 да изглежда като Windows XP!

Не си мислете, че съм се объркал и искам обратното.

Редактирано от Vasilian (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хаха :cool: Ама защо ?

Тук е само началото на твоето търсене айде успех и занапред използвай това, по лесно е :lol6:

Успехи

Редактирано от who-am-I-? (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз търся: Windows7 към XP, а то ми показва XP към 7

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това добре ли е ? Това

Хаха, човека иска 7-мицата да прилича на XP, не XP-то (което го няма) да прилича на 7-мица!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаха, човека иска 7-мицата да прилича на XP, не XP-то (което го няма) да прилича на 7-мица!

Браво, най-накрая някой ме разбра - Defacto. Редактирано от Vasilian (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма подобно нещо. Единствено може да направиш някои дребни промени, които са описани в линковете по-горе.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще е съвместим ли пакет за XP към 7 на самия Windows 7 ако този пакет е направен в програма?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбрирам защо след като си купил кола с кожен салон ще се лишиш от коженият салон ! Точно това искаш да направиш като искаш win7 да заприлича на WinXP !

Редактирано от iliev72 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбрирам защо след като си купил кола с кожен салон ще се лишиш от коженият салон !

Точно това искаш да направиш като искаш win7 да заприлича на WinXP !

Браво е това беше точния пост ! хах четеш ми мислите
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся програма, която да ми направи Windows 7 да изглежда като Windows XP!

Не си мислете, че съм се объркал и искам обратното.

Имам темата Luna за Уин 7, но тя променя само изгледа на прозорците и лентата/старт менюто. За икони и т.н трябва да търсиш допълнителни програми.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Имам темата Luna за Уин 7, но тя променя само изгледа на прозорците и лентата/старт менюто. За икони и т.н трябва да търсиш допълнителни програми.

Може ли да я видя? Качи я в някой сайт, да си я изтегля? Напр: dox.bg
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да я видя? Качи я в някой сайт, да си я изтегля? Напр: dox.bg

http://faceklefook.info/Luna_port_to_Windows_7__Aero__by_Satukoro.zip

Ето ти я. В зипчето са луна и луна аеро. луната само си е баш експи луната.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да го разархивирам: (Прозорецът изглежда така, защото го разархивирвах на стар компютър, който е на XP)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Случайно попаднах на тази програма: http://sourceforge.net/projects/classicshell/ Не знам дали има нещо по-добро от нея.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване