Премини към съдържанието
Wassap

RQ:програма за защита от хакери :)

Препоръчан отговор

даите неква хубава стена или ми кажете неква програма за виждане на пасс постояно ми разбират паролите вече ми омразна ко може на лично сообщение ама помогнете :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Върви в търсачката и напиши firewall и ще видиш много решения.

ПС Малко трудно разбрах проблема ,защото е негамотно написано.

Редактирано от Dobrqka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

GFİ LANguard е доколкото знам за защита от хакери.има толкова много добри firewall-и,и те всичките пазят от хакер атаки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Върви в търсачката и напиши firewall и ще видиш много решения.

ПС Малко трудно разбрах проблема ,защото е негамотно написано.

<{POST_SNAPBACK}>

повечето време пиша с англииски букви и така

мерси на всички :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    даите неква хубава стена или ми кажете неква програма за виждане на пасс постояно ми разбират паролите вече ми омразна ко може на лично сообщение ама помогнете  :clap:

<{POST_SNAPBACK}>

Я кажи сега паролите за кое ти разбират? На потребителските имена или на пощата и чата? Защото ако е второто със защитна стена няма да си помогнеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Я кажи сега паролите за кое ти разбират? На потребителските имена или на пощата и чата? Защото ако е второто със защитна стена няма да си помогнеш.

<{POST_SNAPBACK}>

и на поща и на чат на всичко ама защо незнам ко сам им напрал ко можеш помагаи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хора до сега не сте ли разбрали, че защита от хакери няма. Има само защита от лабави хакери и от никакъв друг вид хакери. Никаква защитна стена не може да ви спаси. Е може би рутер може да помогне, но пак може и да не го спре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

и на поща и на чат на всичко ама защо незнам ко сам им напрал ко можеш помагаи

<{POST_SNAPBACK}>

Напълно възможно е да използва т.нар. "Man-in-the-middle" атака. Най-общо казано прекарва трафика ти през него и го записва. По този начин некриптираната информация излиза при него като чист текст (разбирай всичко писано в чата, некриптирани сесии при някои сайтове и т.н.). Ако искаш да разбереш дали е прави това просто запиши МАС адреса на gateway-а ти на едно листче и от време на време проверявай дали се е сменил. Ако се сменя направи скрийншот и го прати на ISP-то ти. Или пък направо му се обади и кажи, че ти пренасочва трафика. Може да си пуснал някой кейлогър на компютъра си без да си разбрал (ако някой те е накарал да пуснеш нещо, което не знаеш какво е). Най-добре сканирай с антивирусна. Пусни защитна стена и ако пак ти крадат паролите пиши.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Bfaf, има защита, както от лабави хакери, така и от всякакви други хакери, всичко опира до това колко е начетен потребителя, какви места в нета посещава, как се връзва за нета, колко хора му ползват компа и други и други... Истина е, че има хора които са посветили живота си на това да намират "дупки" и не можеш на 100% да се защитиш, но винаги можеш на 99% да се опиташ да си подготвен, като се самообразоваш!

Иначе, препоръчвам да се ползва Касперски Антихакер 1.80, работи безотказно при мене, без да създава ядове. Общо взето, сам по себе си този защитен механизъм не е достатъчен, ще ти се наложи малко да попрочетеш в нета за възможностите и за подсигуряването им, сигурен източник е google.com, материали на тема security бол!

Успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    даите неква хубава стена или ми кажете неква програма за виждане на пасс постояно ми разбират паролите вече ми омразна ко може на лично сообщение ама помогнете  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Първо да кажа че съм напълно съгласен с rusimonov. За да се опази един компютър е много важно кой стои зад него и колко знания и опит има. Разбира се че никога не можеш да бъдеш 100% защитен, но както казва rusimonov можеш да си 99% подготвен.

А сега ако постоянно ти крадат паролите или наистина ти пренасочват трафика и от там ти ги крадат или имаш вирус (по-точно троянче), или кейлогер или шпионски софтуер. Сложи си някоя добра антивирусна програма и си сканирай компютъра. За защита, освен че ползвам хардуерен и софтуерен рутер, на компютъра си имам Kaspersky Antivirus и Antihacker. До сега не съм имал никакви проблеми със вируси или пробиви на компютъра ми, въпреки атаките на един познат. Така че съветът ми е сложи си защитна стена, но си сложи и добра антивирусна програма и сканирай компютъра си. Успех. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.