Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Styl3r_

Къде стоят регистрите на програмите?

Препоръчан отговор

Трябва ми да изтрия регистрите на teamviewer защото ми свърши free license ;(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

купи си лиценз

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че тя teamviewer не си ли е по принцип свободна програма. За домашно ползване не ти трябва лиценз само ако я ползваш професионално. Аз си я ползвам без лиценз и работи..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм преинсталвал компа и temaviewer от 2 години вече... и се пак е с free license.. но след като изтече .. ре инстал на компа ама така от регистрите също ставало ама незнам къде са..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=50364

Лиценз: Безплатен (Freeware)

:wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как ще обесниш това?

Свали си тази версия за която съм ти сложил линк ... и пробвай !

Ако ползваш професионалната им програма ... иска пари ... ама home версията трябва да е безплатна ... ползвам програмата от 2 години и до сега съм нямал проблем !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,

Не е сигурно, че след изтриване на регистрите на Team Viewer "проблемът" ще се реши.

Преди всичко, ако я използваш за комерсиални цели- както е казал capnemo, трябва да си я заплатиш. В противен случай, преди всичко трябва да пишеш до техния съпорт. Чак след това, ако нямаш отговор/обяснение на ситуацията, можеш да предприемеш следните стъпки:

Да изтриеш регистрите му :

• Отваряш Start -> Run ( Microsoft Key + "R" ).
  • Пишеш "regedit" ( без кавичките ) и натискаш ENTER.
  • Отиваш до: HKCU/Software/ и изтриваш папката TeamViewer.
  • Отиваш до: HKLM/Software/ и изтриваш папката TeamViewer.
  • Затваряш Registry Editor-a.

Да изтриеш насторйките му ( запаметените настройки/състояния/ ):

• Пишеш "%APPDATA%" ( без кавичките ) и натискаш ENTER.
  • В отворилата се дестинация в отворилия се Windows Explorer намираш папка TeamViewer и я изтриваш.
  • Затваряш Windows Explorer.

Да си смениш MAC-a ( физическия адрес на мрежовата карта ):

• Пишеш "devmgmt.msc" ( без кавичките ) и натискаш ENTER.
  • Намираш мрежовата карта, през която осъществяаш връзка до Интернет ( Би трябвало да се намира в Network Adapters ).
  • Десен бутон върху него и избираш Properties/Свойства.
  • Избираш таб Advanced.
  • От левия списък с настройки ( Property ) избираш Network Address ( Може да е с подобно име ).
  • Отдясно ще видиш два радио бутона, като избираш този, след който пише Value. В полето след него пишеш 6 групи по 2 символа, като всеки може да приеме стойност цифра (0-9) или A,B,C,D,E,F- разделени с тире. /шестнадесетична бройна система 0-F/.
  • Пример: 12-34-56-78-9A-BC.
  • Потвърждаваш с OK и затваряш Device Manager-a.

• Рестартираш Team Viewer-а ( затваряш го и го пускаш отново ).
  • Гледаш резултата.
Няма пълна гаранция, че този метод, ще проработи, но, ако забраната/ограничението е на локално ниво, то това е той ( сиреч - ще стане работата ).

Пак да се повторя - редно е, ако печелиш благодарение на TeamViewer - да си го закупиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси ще опитам по 2та начина дано стане по 1вия.. а моля не заключвайте още! ЕДИТ: По 1вия начин пак същото сега ще опитам с регистрите :wors: ЕДИТ2: И 2рия начин не стана.... Други идей? Нямам излишни 500$..

Редактирано от Styl3r_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси ще опитам по 2та начина дано стане по 1вия.. а моля не заключвайте още!

ЕДИТ: По 1вия начин пак същото сега ще опитам с регистрите :(

Преди около седмица се сблъсках с твоя проблем, решението е смяна на MAC адреса и инсталиране на чисто!

Не се опитвай с хакове защото отиваш в черния списък на сървъра на TeamViewer!!!

ПП: Ако влизаш по много мащини пак ще ти стане временна версия(програмата набра популярност и пускат по-малко аванта)!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Free for personal use :( При по-честа употреба, по няколко пъти на ден, към различни компютри излиза един прозорец "Commercial use suspected" и до там с безплатния лиценз :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди около седмица се сблъсках с твоя проблем, решението е смяна на MAC адреса и инсталиране на чисто!

Не се опитвай с хакове защото отиваш в черния списък на сървъра на TeamViewer!!!

ПП: Ако влизаш по много мащини пак ще ти стане временна версия(програмата набра популярност и пускат по-малко аванта)!

Ами аз пробвах така с МАК адреса ама нещо не се получи..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз пробвах така с МАК адреса ама нещо не се получи..

Ако си направил профил на сайта и го ползваш да запаметяваш пороли и машини- забрави да тръгне!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Начи ще ме спаси reinstal.. А знаете ли друга програма като teamviewer?

Има много но работят хубаво с реални ИП-та.

За преинсталиране не мисли, Start/Run/regedit и почваш да търсиш в регистъра всичко за TeamViewer и трий, след рестарт отначало.Ако си с реално статично ИП смени и него!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, програмата е свободна за лична употреба. Аз все още не мога да разбера как я правите така, че да стане платена и да ви иска пари. Аз я ползвам отдавна и винаги ми е била свободна. При вас как става този номер изведнъж да стане платена...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, програмата е свободна за лична употреба. Аз все още не мога да разбера как я правите така, че да стане платена и да ви иска пари. Аз я ползвам отдавна и винаги ми е била свободна. При вас как става този номер изведнъж да стане платена...

Като е приел инсталацията на ъпдейт , или по време на инсталация е упоменал , че не е за домашна употреба.Или е свалил кракната бизнес версия ....варианти много .С почистване не само на регистрито ами и на харда от остатъци на Team Viewer , мисля че записваше нещо и по харда и докато не го изтриеш не става .Нещо такова беше , отдавна имах този проблем и не си спомням точно , но не се налага преинсталация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...