Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Харесай Kaldata.com и спечели iPhone 3GS

Kalin Karaboychev
 Сподели

Препоръчан отговор

Май щеше да е по-добре наистина за томболата да се помисли нещо от този репертуар. Прав си, но явно Кал се е водил от това, че все още има някакви върли ябълкоядци и че наградата е трябвало да активизира главно тези хора - както и да е важен е резултата ще трябва да си вземат по-сериозен хост тези от Фейса, толкова време ги има и все още са доста популярни - как пък не можаха да си го позволят...Колко ли гласове не можаха да се отчетат докато си оправят бакиите?

Фейсбук не купуват хостинг, те сами си го правят, говорим за вероятно много стотици сървъри (даже хиляди), собствен дейтацентър (скоро ги плюха че ползвал електричество от въглища), верочтно три линии, осигуряващи интернет достъп от независими интернет доставчици, но никой не може да избяга от човешки грешки :ph34r:

А по повод решението на Кал - той е собственика, той решава и много хора ще се радват на отхапана ябълка, това е в новините и рекламите....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Фейсбук не купуват хостинг, те сами си го правят, говорим за вероятно много стотици сървъри (даже хиляди), собствен дейтацентър (скоро ги плюха че ползвал електричество от въглища), верочтно три линии, осигуряващи интернет достъп от независими интернет доставчици, но никой не може да избяга от човешки грешки :ph34r:

А по повод решението на Кал - той е собственика, той решава и много хора ще се радват на отхапана ябълка, това е в новините и рекламите....

Ябълките ги ядат само хората със здрави зъби. Нали един от рекламните клипове наблягаше именно на здравината на пада...Важното е да ставаме популярни...Другото ще си дойде само.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

A за тези който са харесали Калдата преди томболата печелят една усмивка по радиото. :ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувах, майка ми и баща ми харесват kaldata, и те с техните профили гласуваха. :lol6:

Аз си стискам палци за V.I.P :hush:

*Забележка: Потребители, част от екипа на сайта нямат право да участват в томболата.

Имате ли вие право?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

*Забележка: Потребители, част от екипа на сайта нямат право да участват в томболата.

Имате ли вие право?

Не виждам какъв е проблема да гласувам след като ми харесва. :)

А това за V.I.P, ако не забеляза беше бъзик. :lol6:

P.S Гласувам, защото kaldata ми харесва, пък ако спечеля ще подаря наградата на някой.

М/д, @kal увеличи по размер малко тая *Забележка де, с лупа ли ще я четем ? :hush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Счупихте лицекнигата ей. :lol6: И аз харесвам .. и айфони .. ама нали съм си карък .. не мога да си намеря паролата за акаунта. :hush:

Редактирано от Progres (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес забравих да напиша че бях 5000 харесал. Аз предпочитам да спечеля ВИП. Е ако ми дадът ифон не отказвам :yanim:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да се надяваме, че всеки ще спечели, каквото си е пожелал, но ако е Айфон само един ще го спечели затова мисля, че тук късмета ще играе главната роля. :rolleyes:

Редактирано от forgetit (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кога ще се тегли томболата :baby:

На случаен принцип на 01.11.2010 независима комисия ще изтегли печелившите измежду всички, които са Харесали Kaldata.com във Facebook.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Открих Калдата още през есента на 2004 и оттогава сме заедно. Научих много от форумите и хората, които помагат, за което съм им благодарен и до днес. Както се казва - "Денят започва с Калдата". :rolleyes::lol6::clap: :clap: :clap::wors: Имаше и такива, които пречеха, въртяха номера и правеха мръсотийки. За мое удоволствие и тяхно нещастие бързо си намираха майстора... Харесвам Калдата, защото работи на принципа помощ и взаимопомощ...Бързо, професионално, без да чака потупване по рамото и награди. Гласувам за нея с двете ръце!!! Отличен по шестобалната... А, колкото до Фейсбук, съжалявам. Нямам профил там и не желая да имам. Не харесвам социалните мрежи...

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А бе аз ли съм тъп или бутона " ХАРЕСВА МИ "/ или нещо друго / се крие от мене . Има бутони да си харесам кола, кухня ама за бутон да харесам калдата.ком не мога да намеря .Я дайте някакъв жокер набързо .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А бе аз ли съм тъп или бутона " ХАРЕСВА МИ "/ или нещо друго / се крие от мене . Има бутони да си харесам кола, кухня ама за бутон да харесам калдата.ком не мога да намеря .Я дайте някакъв жокер набързо .

Ограденото с червен правоъгълник какво е?

Публикувано изображение

До банера на "Бомба" в горната част на индексната страница на Калдейта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ха ха ха ами ето какво излиза при мене

http://195.149.248.189:8080/2010-10-04/013fa6052521f97c72a68438198b50fb

и активен бутоН " НЕ ХАРЕСВАМ" . А бе викам си , не искам да го натискам този бутон, че ще се изложа . Ама накрая се престраших , натиснах го и излезе желания бутон "ХАРЕСВА МИ "

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е естесвено и поради тази причина минах заобиколно, като никакви лични данни не бяха попълвани, които да съответстват на реалните, впрочем аз и не смятам повече да се мяркам там, дори не съм влизал другаде освен в профила си.

Незнам но не е задължително да "оповестява" целия си живот а и не е задължително да го оповестява изобщо...?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...
  • Администратор

Вече са известни спечелилите нашите награди :hiker: До края на деня всички спечелили ще получат съобщение от нас във Facebook с информация каква награда печелят и как да си я получат :dollars: Честито на всички печеливши а на другите повече късмет следващия път ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор

Здравейте, Не, имената публично няма да се обявяват с цел да не споделяме лични данни и информация. На всички спечелили е изпратено съобщение, но не всички са отговорили още. Има и такива които вече са си получили наградите и ако желаят могат да се похвалят тук. Поздрави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор

Здравейте приятели, От томболата има непотърсени 8 ВИП абонамента и за това решихме да ги раздадем на други, които имат нужда от тях. За това първите 8 човека, които напишат след този пост "Харесвам kaldata.com" автоматично получават едногодишен ВИП абонамент. Хайде да видим, които ще са първите 8 :wors:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Харесвам kaldata.com" Благодъръ за ВИП-а, сега требе да разуча какви са му екстрите :wors:

Редактирано от badsector (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
 Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване