Премини към съдържанието
Astraion

Link: Alienware - Complete Desktop Skin Suite

Препоръчан отговор

___________AlienMorph™________________________ALXMorph™__________

125thumb.gif126thumb.gif

_____________Invader™____________________________Darkstar™___________

154thumb.gif143thumb.gif

alienware_logo.gif

Трансформирайте Вашия Десктоп!

Преобразете Вашата Windows XP Десктоп среда с най-стилните визуални теми попаднали някога на тази страна от

Млечния Път - Универсалната Alienware Десктоп тема.

Изработена от високо полирани полимерни смеси, Alienware Десктоп темите дават на Вашия Оперативен Систем

изцяло нов "извънземен" изглед и усещане.

С повече от 75+ извънземни иконки по мярка (1 тема), Alienware темите ще преобразят Вашата Десктоп среда в хипер-лъскава извънземна среда.

Лиценз: Freeware

Официална страница: www.alienware.com

Линк за изтегляне: AlienMorph™ & ALXMorph™, Invader™ , Darkstar™

Допълнителна информация:

*Добра комбинация става със Stardock ObjectDock (Stardock All-In-One Products)

Редактирано от Astraion (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хей на мен неиска да ми ги сваля като дам на даунлоад ми илиза там едно прозорче пиша си майла и след това илиза миррор 1 и 2 И нищо повечее неще да направи sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ето какво съм направил моя компютър с тая перфектна комбинация:

My Computer

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И при мен не ще да се дърпа!!!

Алтернативен линк няма да откажа :newspaper:

Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Готово...извинявайте за невалидния линк.... проблема е решен.

П.С. Някъде изисква да си напишете е-майла за да почнете да го теглите

Поздрав

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ето какво съм направил моя компютър с тая перфектна комбинация:

My Computer

<{POST_SNAPBACK}>

Това нещо като стилXP ли е или не се инсталира :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

;)

StyleXP на "Това нещо" може да му се хване за малкия пръст...

И аз преди използвах StyleXP, обаче как натоварва системата, нямам коментар.

...и рових аз така по интернет...рових...и рових... и намерих това чудо, не че и това не използва памет...ама усеща се че е по-лека програмка от StyleXP-то.

Плюс, това което виждаш от дясно (Dock) и доле (Tabs) са от една друга програмка, които заедно правят перфектна визуална комбинация.

Другата програмка се казва "Object Dock" която е част от сета "Stardock All-In-One Products"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има ли някаква програма или нещо таково, което трансформира уиндоуса в някаква тема, но да е само една и да става по - лесно. Теглих по едно време някаква програма дето трансформира уин във виста, но ми прецака уиндоуса. Ако дръпна горните линкове, всичко уиндоуско ли ще ми се трансформира, ще има ли нужда от други програми, които да дооправят това или онова или направо всичко е в една програма?

Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    :clap:

StyleXP на "Това нещо" може да му се хване за малкия пръст...

И аз преди използвах StyleXP, обаче как натоварва системата, нямам коментар.

...и рових аз така по интернет...рових...и рових... и намерих това чудо, не че и това не използва памет...ама усеща се че е по-лека програмка от StyleXP-то.

Плюс, това което виждаш от дясно (Dock) и доле (Tabs) са от една друга програмка, които заедно правят перфектна визуална комбинация.

Другата програмка се казва "Object Dock" която е част от сета "Stardock All-In-One Products"

<{POST_SNAPBACK}>

Лекарство ще ми трябва ли. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

d673ba1223c7b0d13345a5cb3ef9936b.th.jpg

Виж снимката...това долу е тая програма AlienGUIse...която трансформира всичко както и иконите на Уиндоуса, т.е. %SystemRoot%\system32\SHELL32.dll (Drives, CD/DVD-ROMs, Win. Media Player Skin /това "извънземното" плейърче - голямо скинче=60МБ/, итн.)

Опитай го ... и кажи кво мислиш....

Можеш свободно да го деинсталираш после ако искаш.

Питайте ако не ви е ясно нещо... :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тази програмка много ми хареса наистина търсех нещо подобно. :clap::clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А защо може да зарежда само 3 теми от самата програма другите трябва да се дръпнат допълнително ли. И може ли да ми разясниш 3 програми AlienMorph™ & ALXMorph™, Invader™ , Darkstar™

коя за какво е . :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз си изтеглих Invader и много ми хареса. Въобще не товари системата, а плейъра е доста атрактивен. Мерси много Astraion 10x

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    А защо може да зарежда само 3 теми от самата програма другите трябва да се дръпнат допълнително ли. И може ли да ми разясниш 3 програми  AlienMorph™ & ALXMorph™, Invader™ , Darkstar™

коя за какво е . :bye:

<{POST_SNAPBACK}>

Другите теми просто трябва да си ги свалите....

Сложих само тези защото лично на мене много ми се допаднаха...(другите се по-комерсиални)..

Е сега, за другите теми май ще трябва да си направите акаунт на

www.wincustomize.com защото линковете носят към този сайт....а там има мноого други яки нещта (BootScreens, Logons, Cursors, Themes, Icon Packages, ObjectDock Icon Packs, Toolbar Icons, Wallpapers, Winamp skins etc.) за допълнителен Customize на Уиндоус <ahttps://www.kaldata.com/forums/uploads/emoticons/default_wink.gif' alt=';)'> ....(коментара дето сложих в допълнителна информация) които неща можат да се използват единствено с тоя сет.

4e302534399274136aa605d719a8528f.th.jpg.....6eb2c9de9603ff25c7134b8c08bbc82e.th.jpg

Ето два от мойте Boot Screens

zlatko36 , как може да ми поставяш такъв въпрос "коя за какво е"....

Отговор: Правиш грим на компа, т.е. гримираш Уиндоуса (най-просто казано)....само че не го натоварваш толкова за разлика от StyleXP, плюс иконките мисля че се "хипер-ултра-мега-гига-ПО-готини" от иконките на StyleXP.

Хора, откакто сложих тези темички...винаги когато си седна на компа се кефа :love_puter:

А ето линковете към другите теми... специално за zlatko36:

www.theskinsfactory.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    zlatko36 , как може да ми поставяш такъв въпрос "коя за какво е"....
    Попитах защото не разбрах коя е основната програма и коя е скин. Като инсталирах

първо AlienGUIse Theme Manager непожела да тръгне след това AlienGUIse_Darkstar

и тогава тръгна. :clap:

Дано само да си прав че, нетовари компютъра като StyleXP имам лоши спомени. :wors:

А ето линковете към другите теми... специално за zlatko36:

За темите едно голямо Благодаря. :wors::angry::clap:

Редактирано от zlatko36 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз съм с AlienGUIse Theme Manager иначе, и тръгва си нормално ...

А за другите теми, инсталирах ги програмите една по една...копирах фолдерите Invader™ и Darkstar™ които се намират: C:\Program Files\AlienGUIse\Themes

и след това програмите за инсталация на Invader™ и Darkstar™ ги изтрих защото вече не ми трябват... :eek:

После само копираш двата фолдера в C:\Program Files\AlienGUIse\Themes и ги имаш всичките в програмата...можеш да си ги сменяш без инсталация... Самия си правиш All-In-One...

Само да знаете че AlienMorph™, ALXMorph™, Invader™ и Darkstar™ не се програми с които можете да си промените изгледа на Уиндоуса....те са теми като всички теми които ги има на www.wincustomize.com , а програмката се вика (Stardock) Theme Manager и отваря такива файлове ".icl"

Затова ви препоръчвам да си свалите целия Stardock All-In-One Products (мисля че го има всеоще на тоя български тракер).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Новината, да стара е обаче аз я имам тая новина от Октомври месец 2005 и преди две седмици си сложих нет...и затова....

П.С. никой не те питал дали е стара или нова....темите се мноо кул и много поздрав! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Когато говорим вече за Customize на Уиндоус ето какво намерих снощи на интернет...вижте снимките:

30109c119a7940415c2035615e57decc.th.jpg 5462d8098b9a7aba1635b241f0fee552.th.jpg adf6037be6b05807b0dc919cd788f255.th.jpg a7a70d06dfb2cdb4dd43da62078223bc.th.jpg

Как да си сложиш background на фолдера който искаш...само не разбрах т.е. опитах да сложа background на my computer....обаче не намерих нищо подобно...

How to customize folder background?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А как да не те кефи... ;) За разлика от Уиндоуския шел е много по готин...дори можеш да комбинираш с иконките от която искаш тема...на alienware

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.