Премини към съдържанието
nasko96

Проблем с php файлове!

Препоръчан отговор

Здравейте! Обръщам се към Вас за помощ, тъй като в този форум се надявам, че ще я намеря :offtopic_s: Проблемът се отнася до едни php файлове! Изтеглих си готовата система на е107 и тъй като php страниците там са напълно готови за качване,реших и това да направя! Повечето от моите приятели ми препоръчват 000webhost.com . Там ги и качих! Когато отворя сайта на който съм ги качил ми излиза следните редове: HTTP error 403 forbidden http://www.000webhost.com/ Качих ги във вторият файлов мениджър, тъй като първия е много бъгясъл (не ми позволява да добавям и трия, и е супер бавен). На всеки отзовал се на този проблем ще му бъда безкрайно благодарен! От 3 дни си блъскам главата с кодове, с които да изградя сайта си, а сега изникна нов проблем, който ще ми отнеме сигурно още 3 дни докато го разгадая. Поздрави!

Редактирано от nasko96 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай първо http://домейна–ти/install.php

Ако и така не става, прочети ТОВА. Изрично е казано, че някои free хостинг сайтове ограничават определени php функции жизненоважни за e107

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е не само в е107 системата, но и в моите готови php страници! Просто когато ги кача резултата е същия: Грешка! Просто искам да видя как ще изглежда дългият ми труд пред компютъра, защото от много време създавам страници и ще дойде време да ги кача, а това няма да стане :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Другото, което искам да попитам в тази тема (по-добре тук отколкото спамене в друга) е защо когато създавам php файлове те излизат в .тхт формат. В смисъл когато създам един файл с ноутпад ++ или въобще който и да е бил текстов редактор файла, който съм създал е в този формат. До 2-3 дни всичко си беше "ОК", но след като направих един файл и реших, че не е достатъчно добре завършен натиснах с десен бутон в/у него и го отворих с ноутпад и оттам нататък всеки php файл създаден е този формат. Знам, че трябва да вляза на същото място, за да сменя формата на предишния, но там се иска програма, с която да се отвори файла, а не знам точно коя е, за да бъде като преди.

Ето така и излиза този .тхт файл Публикувано изображение

Моля, ако някой знае как да го върна във формата, както си беше преди да драсне :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Save as -> ime na faila.php Също бих ти препоръчал да си качиш wampserver и там да тестваш нещо преди да го качиш :blink: много по-лесно е, отколкото да го качваш. Аз също съм ползвал 000webhost но в последно дреме FTP-то им е ужасно и много време се бавиш, докато го качиш :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.