Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Оценки 2010/2011

Препоръчан отговор

Нека тук всеки, който иска да сподели какви му са текущите оценки до момента. На края на срока можете и да си кажете и срочните оценки-който иска. Може да добавяте и някви коментари. Аз все още нямам оценки.

Линк към старата тема

Редактирано от gig93 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Литература-5(входно ниво) :ph34r:

Английски-4,50(входно ниво)/излагация/

Немски-3(входно ниво) :whist:

Приложен софтуер-5,50 :yanim:

ФВС-5(но не е на входно) :wors:

Лаболаторна практика-5

Учебна практика-5

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нека тук всеки, който иска да сподели какви му са текущите оценки до момента. На края на срока можете и да си кажете и срочните оценки-който иска. Може да добавяте и някви коментари. Аз все още нямам оценки.

Без да искам да те засегна, бих те помолил да обосновеш смисъла на запълването на цяла тема с подобна общественонезначима информация. :(
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как може по физическо да имаш 5? xD

Що ,бе, какво? На мене миналия ми учител пишеше 4-ки на всички, защото не му се разправяше. Сегашния пише само петици и шестици, защото си знае, че не съм влезнал в моето училище заради физическото.

А иначе оценките ми досега май са:

БЕЛ: 6;6;

Математика: 4;5;

Английски език: 4;6;6;

ФВС: 5;

Музика:6;

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що ,бе, какво? На мене миналия ми учител пишеше 4-ки на всички, защото не му се разправяше. Сегашния пише само петици и шестици, защото си знае, че не съм влезнал в моето училище заради физическотo.

И аз не съм влезнал в моето училище заради физическото, но какво е това да имаш 4 или 5 по физическо...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм влезнал в моето училище заради физическото, но какво е това да имаш 4 или 5 по физическо...

Аз имах съученик който остана на поправителен по физическо...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами има си учители, които си държат на предмета, който и да е той, и пишат реални и дори снижени оценки, само и само да се обръща внимание на този предмет. Пък и какво ако някой има 4-5 по физическо? Какво ти дреме?

Аз имах съученик който остана на поправителен по физическо...

Да, това имах предвид.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бълг. език и лит.-5 Английски- чакам входното География-6 Математика-6,6 История-6,6 ФВС- нищо за сега Философия- нищо за сега

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми не всеки може да ги изтича 600те и/или 50те метра за необходимото време. Или не се справяш по хандбал, волейбол или нещо друго.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво ти дреме?

ХАХАХА извинявай много, но заради ей такива мързели дето не могат да ми пробягат 50 или 600 метра за определено време няма спорт в България, защотот тийнейджърите ми висят по кафетата, компютрите, пафкат ми цигари и не могат да си мръднат з*дниците, за да избягат 50 метра за 7 секунди. Така че ми дреме :down: Редактирано от GetFun (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ХАХАХА извинявай много, но заради ей такива мързели дето не могат да ми пробягат 50 или 600 метра за определено време няма спорт в България, защотот тийнейджърите ми висят по кафетата, компютрите, пафкат ми цигари и не могат да си мръднат з*дниците, за да избягат 50 метра за 7 секунди. Така че ми дреме :blink:

Ами няма спорт, прав си!

Аз не съм по тичането, а тренирам.

Я сега си представи, че нямаш възможността или не ти е приоритет да ходиш да тренираш някакъв спорт.

Как се очаква да имаш някаква спортна/физеческа култура, като трябва да се преоблечеш два пъти /това уж се случва бързо/, да загрееш /това е важно/ и да направш някаква тренировка в рамките на 40 минути. Не се работи с учениците - мятат ти една топка и който, както може.

И как да има спорт?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами няма спорт, прав си!

Аз не съм по тичането, а тренирам.

Я сега си представи, че нямаш възможността или не ти е приоритет да ходиш да тренираш някакъв спорт.

Как се очаква да имаш някаква спортна/физеческа култура, като трябва да се преоблечеш два пъти /това уж се случва бързо/, да загрееш /това е важно/ и да направш някаква тренировка в рамките на 40 минути. Не се работи с учениците - мятат ти една топка и който, както може.

И как да има спорт?

Преобличаш се в междучасието, 10 минути загряваш и останалите 30 бягаш или играеш там някакъв спорт. Къде е проблема ?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преобличаш се в междучасието, 10 минути загряваш и останалите 30 бягаш или играеш там някакъв спорт. Къде е проблема ?

То ако бяха всички така...

30 минути х 3 пъти седмично пак е малко, още повече, ако няма кой да ти покаже кое как да правиш :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То ако бяха всички така...

30 минути х 3 пъти седмично пак е малко, още повече, ако няма кой да ти покаже кое как да правиш :blink:

За тази работа има модул физическо. В моето училище е направено така, че в петък втората смяна целия салон е празен и всеки петък се организираме групички и оставаме да играем волейбол и се води модул физическо. В абсолютно всяко училище има модул след часовете и могат да ти покажат как се прави еди кое си упражнение.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тази работа има модул физическо. В моето училище е направено така, че в петък втората смяна целия салон е празен и всеки петък се организираме групички и оставаме да играем волейбол и се води модул физическо. В абсолютно всяко училище има модул след часовете и могат да ти покажат как се прави еди кое си упражнение.

Знам, че има, ама колко човека ходят?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че има, ама колко човека ходят?

Точно за това говоря и там е проблема в държавата ни. Просто се отвръщавам от някого като му кажа ела да играем мач, волейбол, тенис на маса или някакъв друг спорт и да ми каже мързи ме. Ето това е нашето поколение пич - ПОКОЛЕНИЕТО НА ЗАДМОНИТОРНИТЕ БОЙЦИ, което адски много ме ядосва. Няма какво просто да говоря и да се ядосвам излишно за такива неща.

Аз в училище ги организирам и играем, а след училище ако ги организирам да играем мач трябва да събирам от всички училища хора (града ни е малък и има 10-15 училища), за да навия 14 човека да играем. Просто е жалко т'ва тяхното............

Редактирано от GetFun (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами да! :eek: В тая държава какво е наред? За това всички се разбягаха по чужбина, а тези, които не успяха сега убеждават децата си да избягат. И това е най-точната дума.

А не само на тези модули, и в задължителните часове по физическо, не може да идва някакъв пиян чичко, който само фъфли и размахва дневника вместо да ти показват и да обясняват на български :wors: . За жалост в повечето училища е точно така. Слава богу поне има тук таме и спортни училища, където положението е малко по-добро от това в кварталните училища в Испания да речем. За другаде не знам, но там в едно село (80 000 души население, но за там си е село) с три гимназии учителите най-малкото са се занимавали със спорт и не само могат, но и дават практични съвети, обясняват като за 3-годишно американче!

Пък и с по 80 минути на седмица как да се развива спортът....

А сега за да не развалям темата ще кажа, че имам и 6 по математика (Не че на някой му пука де ^_^).

Редактирано от pakoti (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

То тука последното мнение май е от средата на октомври, ама нищо...

Всичко ми е 6-ци, с изключение на по една 5-ца по БЕЛ и Матетаматика!

По ФВС съм зле, ама ме е срам да кажа какви са оценките. Направо ми става лошо като ги видя.. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Отличник съм беее :rolleyes: ,без да съм отворил учебник :) Математика-5 Физика-5 ИИ-6 ФКС-6 БЕЛ-6 Биология-6 Английски език-6 История-6 :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що не си казваме и училищата, набора тн...

Рожден ден:

Април 29, 1996

Град:

Добрич

:)

По темата,

Мат - 4

Лит - 6

Ист - 6

Био - 5

Хим - 4

Физика - 5

Ф.В. - 5/6

и там квото остана...

Трябват ми оценките от литературата и историята за напред, по нищо друго не си давам зор ;д

Редактирано от Sturm! (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Срочни оценки (11 клас)

БЕЛ-5

Английски език-5

Немски език-4

Математика-4

ЗИП-Математика-няма срочна

История-6

Философия-няма срочна

ФВС-4

Производствена практика-няма срочна

Учебна практика-6

Лаболаторна практика-5

Приложен софтуер-6

Микропроцесорна техника-няма срочна

Цифрова схемотехника-5

ЗБУТ-6

Преобразувателна техника-5

Икономика-няма срочна

Общо: 5,08 :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Срочни оценки (11 клас)

БЕЛ-5

Английски език-5

Немски език-4

Математика-4

ЗИП-Математика-няма срочна

История-6

Философия-няма срочна

ФВС-4

Производствена практика-няма срочна

Учебна практика-6

Лаболаторна практика-5

Приложен софтуер-6

Микропроцесорна техника-няма срочна

Цифрова схемотехника-5

ЗБУТ-6

Преобразувателна техника-5

Икономика-няма срочна

Общо: 5,08 :)

Един въпрос. Какво учите по приложен софтуер? Всъщност какъв е профилът/специалността ти?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Срочни оценки: БЕЛ - 5 БЕЛ ЗИП - 6 (това е и за годината защото няма да имам втори срок БЕЛ ЗИП :ass: ) Английски - 6 Математика - 5 Математика ЗИП - няма оценка Информационни технологии - няма оценка История - 6 История ЗИП - няма оценка Човек и природа - 6 География - 6 Музика - 5 Изобразително изкуство - няма оценка ФВС - 6 Домашна техника - няма оценка Иначе оценки ми, които получавам са 4,5,6 (за това и се чудя как ми ги пишат така тея 6-ци ама това е друга тема за размисъл :down: )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване