ToBy

Ужасии! Кой е най-страшния филм, който сте гледали?

318 мнения в тази тема

публикувано (редактирано)

А какво ще кажете за "Восъчната къща"? Мен лично ми хареса повече от "Тексаско клане".

Редактирано от Geronimo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

To

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Наистина "ТО"/"It"/ е много впечатляващ филм. Спомням си,че когато четох и книгата,ме обземаше ужас ! Е,все пак това е Стивън Кинг !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ХОра по страшно от The Grudge няма със сигурност и Shutter не е лош ама другия е много по страшен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

No vacancy - по-голяма тъпня от това няямаааа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

"Обществото на мъртвите поети"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Вземете който и да е филм за световните войни - те са наистина страшни всички останали филми на ужасите са ми просто смешни и доста често са ме гонили когато седнат да гледат такива филми щото се хиля като идиот. А да и някои психотрилъри са ме плашили доста ама кои точно ще запазя за себе си. Малко странно е щото пък съм фен на хорор арта но все тая :)

Редактирано от DEAM (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Най страшния който съм гледала до ся е ''Предизвестена смърт'' а вечерта ше гледам 2-ката :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

"Обществото на мъртвите поети"

Звучи обещаващо Публикувано изображение

Я дай заглавието in english, че да мога да се ориентирам в imdb.

А, между другото аз в последно време се зарибих по old-school филмите за зомбита:) Тези от 85 надолу (Е, изключвам трилогията на Ромеро, там е вкарана тънка философия измежду многото черва).

Любимите са ми тези черно-белите - като ударят зомбито и то пудра хвърчи от лицето му Публикувано изображение тези писания са по-скоро за някоя тема за комедии, но няма знчение....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

The dead poets' society... не е страшен в истинския смисъл на понятието...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

The dead poets' society... не е страшен в истинския смисъл на понятието...

О, ще се гледа.

Режисьора и сценариста не ме впечатлиха много (ежисьора е правил "Господар и командир", но филма мен лично не ме впечатли), но за сметка на това във филма учатват двама актьора, чието присъствие на екрана направо ме изпълва - Робин улиамс и Итън Хоук.

Пък и филмчето е от '89-та, с висока оценка...

Мерси за препоръката:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Dead birds 2004-Мъртвите птици (2004) The Blair Witch Project (1999)-Проклятието Блеър (1999) The ring (2005)-Предизвестена смърт (2005)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Jeepers Creepers

Неможе да се нарече страшен,но те държи под напрежение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Със Сигурност "Дяволът в Емели Роуз" П.С. Аз също не си падам по ужаси и прочие, но този филм за първи път го гледах на кино и се ужасих. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

"Salo" :P Той не е толкова страшен, колкото отвратителен просто. Вдъхновен от романите на Маркиз дьо Сад - режисьора Пасолини го бяха убили 4 дена след премиерата на филма. Не е за малки деца, хора със слаби стомаси и лабилна психика. Още потръпвам като се сетя за някой сцени....блах. А аз си мислех, че най-ужасния филм (който също се води за хорър по обясними причини) е The Cook the Thief His Wife & Her Lover, а то какво било. Италия ми скри шапката. Мислех си, че само шведите са способни на откачено кино. Имаше един разказ на Достоевски - "Отвратителна история" - идеално пасва на филма...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами обикновено имам 3-ма приятели с които хобито ни е да гледаме страшни филми!Гледали сме страшно много... Било ни е страх от някои филми , но на скоро си изтеглихме филма "28 седмици по-късно"!!! След този филм,който е отвратителен... не сме гледали такива филми.Чесно да ви кажа никога не съм се чувствал така след филм! Препоръчвам го на хора които са със силни нерви и силна психика!Това е най-бруталния филм който съм гледал до сега...Вече трета седмица умирам от страх...Даже ходих да си лея куршум,но и това не помогна УЖАС!!! "28 Седмици по-късно" - Гледайте го и ще разберете как се чувствам ... !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте! Значи гледах трейлър в нета на филма Wrong turn2.Някой знае ли нещо по въпроса и може ли да пусне линк към самия филм понеже аз никъде немога да го намеря.....или може би все още никъде не е излязъл?

Заповядай http://www.######/details.php?id=98524 Редактирано от Em0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Определено 'СПУСКАНЕТО" ме стресна най-много!

Гледам доста ужаси,но тоя филм ме шашна!!! Публикувано изображение

"Погрешен завой" (излезна и 2) също е добър !!! :laughing5:

Редактирано от spark (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Creepshow не е много страшен ама ме отврати сцената в която хлебарките излязоха от един :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ц Ц Ц Ц Ц как може да сте пропуснали да сложите линк към The Descent (най-добрия ужас за мен :) ) :

http://######/details.php?id=16350&rated=1

Редактирано от spark (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

аз знам няколко парвия обаче не е чак толкова ужас според мен но иначе е мн як филм House of wax Saw погрешен завой ;):shock11: всичките ги има в ######

post-116381-1193938764_thumb.jpg

Редактирано от ice_girl_233 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1408; Curse Of Alcatraz; Death Proof; Eternal; Grindhouse-Planet Terror; Hostel 1,2; The Grudge 1,2; Prey; Return To House On Haunted Hill; The Number 23; Vacancy; Session 9; Rise Blood Hunter; ---> http://######/catalogue.php?catalog=movies ;) Enjoy :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход