Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Ужасии! Кой е най-страшния филм, който сте гледали?

Препоръчан отговор

• Отговори 314
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Споделете! От новите филми според мен най-страшен е "Предизвестена смърт"! Иначе когато гледах "То" си изкарах ангелите

определено страшничък и психарски е Гняв (The Grudge)

The Blairwitch Project

Публикувани изображения

В The Blair Witch лично аз не намирам нищо страшно!

В която и да е от частите... Доста посредствено.

Това е все едно да кажеш,че Още помня какво направи миналото лято е хоррор.

Може би като horror по-скоро би се определило The skeleton key,

филма се отличава съществено от всички останали, които съм гледала.:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

ето и моите предложения: 13 ПРИЗРАКА Columbia Tristar International Семейство наследява внушителна стара къща от ексцентричен чичо (Ейбрахам).Построена изцяло от стъкло и стомана, тя е блестяща – невероятно чудо на съв ... 2001, САЩ Режисьор: Стив Бек В ролите: Ф. Мъри Ейбрахам, Шанън Елизабет, Матю Лилърд, Тони Шалуб, Ембет Дейвиц Световна премиера: 26.10.2001 Виж страха Lions Gate Films Над 2 метра височина. 180 килограма. В черепа му има ръждясала желязна пластина, а ноктите му са остри като бръснач и изваждат очите на жертвите. Псих ... 2006, САЩ Режисьор: Грегъри Дарк В ролите: Кристина Видал, Майкъл Пеган, Глен Джейкъбс (Кейн), Стивън Видлър, Саманта Ноубъл Световна премиера: 19.05.2006 Дяволът в Емили Роуз Sony Pictures Home Entertainment Номинираните за Оскар Лора Лини и Том Уилкинсън ни потапят в този свръхестествен трилър, базиран на действителен случай, който ще подложи на изпитание ... 2005, САЩ Режисьор: Скот Дериксън В ролите: Лора Лини, Том Уилкинсън, Кембъл Скот, Дженифър Карпентър, Колм Фиори Световна премиера: 09.09.2005 Когато звънне непознат Sony Pictures Home Entertainment За Джил Джонсън (Камила Бел, “Балада за Джак и Роуз”) това е идеалната работа като детегледачка. Родителите са излезли, хладилникът е пълен, децата ве ... 2006, САЩ Режисьор: Саймън Уест В ролите: Томи Фланагън, Камила Бел, Дейвид Денман, Кейти Касиди Световна премиера: 03.02.2006

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The Ring 1,2 ; Final Destination (не е много страшен, но има кървища) ; 13 ghost ; Freddy Vs Jeson (мисля че така се пише)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Grindhouse, Satanic,The Abandoned,The Breed,The Host,The Invisible ,The Messengers ,The Number 23 ,The Reaping,Three,28 Weeks Later,Open Water 2 Adrift,Penny Dreadful ,SheiTAN,Night Watch 2 (Dnevnoy dozor),Slow Burn,Fracture,Hostel: Part II,Severance,Wind Chil

Редактирано от Em0 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Cannibal Holocaust

Това не е точно страшен филм, ужас или психария, просто има брутални реални сцени. Забранен е в над 30

страни и не е от сорта на филмите из интернет, в които колят хора или пък някой се самоубива. Филма не е

за всеки и не знам дали ще го откриете.

Редактирано от TerrificBoY (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Cannibal Holocaust

Това не е точно страшен филм, ужас или психария, просто има брутални реални сцени. Забранен е в над 30

страни и не е от сорта на филмите из интернет, в които колят хора или пък някой се самоубива. Филма не е

за всеки и не знам дали ще го откриете.

Сигорно филмът е як , но ако можеш ни дай линк , че да си го изтеглиме,
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм за "Тексаско клане" ... После 2 седмици със огромен страх минавах около строежите до нас, като чуех резачка и замръзвах :);):no-no:

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм за "Тексаско клане" ... После 2 седмици със огромен страх минавах около строежите до нас, като чуех резачка и замръзвах :rolleyes::):no-no:

Спокойно, такова работи само в Америка има ;)

Там и извънземни, и вампири и зомбита, мине не мине пада някой метероит и НАСА се намесва. Споки, нема се плашиш, при нас такива неща не ставам :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

The Ring е страшно нещо ей, ужас ... буквално и то!

Final Destination ми е един от любимите филми :angry:

The Hitcher гледайте, този като почти всички останали, но има и различни неща - някъв психо, който се качва в колата на едно момиче и едно момче, които са тръгнали на екскурзия и докато продължават да го разпитват за живота му той започва да ги измъчва, да ги преследва и въобще да им се явява навсякъде, където отидат и да не ги оставя намира ... туй също е гадно :huh:

Искам да гледам The Grudge, ама нещо много страшно ми се струва .. трябва да има поне още двама човека с мен, че да се престраша да го гледам иначе не искам :down: Като гледам трейлърите и имам чувството, че е нещо подбоно на The Ring...

Boo също е хубав, It може да гледате, само дето накрая свършва много тъпо, иначе до половината и малко повече филма е хубав :eek:

Aaaaa Joy Ride изтървах, този филм също е много готин, просто не пропускайте да го гледате :)

The Butcher е последния, за които се сещам и други не знам за сега ..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Най-страшния на всички времена. "То" по едноименния роман на Стивън Кинг

Director:

Tommy Lee Wallace

Writers (WGA):

Stephen King (novel)

Lawrence D. Cohen (teleplay) (part I)

more

Release Date:

18 November 1990 (USA) more

Genre:

Drama / Fantasy / Horror / Mystery / Thriller more

Tagline:

The Master of Horror unleashes everything you were ever afraid of.

Plot Outline:

Seven youths have to defeat a demonic creature named Pennywise which dresses in a clown suit and terrorizes a 1960's town in Maine. more

Plot Keywords:

1960s / Tense / Demon / Fear / Stephen King more

Awards:

Won Emmy. Another 1 win & 2 nominations more

User Comments:

Awesome Stephen King telefilm more

Редактирано от phobot (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

най-добрия hellraiser винаги е бил и си остава Hellraiser5 - INFERNO! link

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявайте но бихте ли ми казали къде са теммата и линковете към комедиите....понеже съм нова във форума Публикувано изображение

комедиите..
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Значи гледах трейлър в нета на филма Wrong turn2.Някой знае ли нещо по въпроса и може ли да пусне линк към самия филм понеже аз никъде немога да го намеря.....или може би все още никъде не е излязъл?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Аз съм за "Тексаско клане" ... После 2 седмици със огромен страх минавах около строежите до нас, като чуех резачка и замръзвах ;) ;) :no-no:

Съгласна съм. Тексаско клане е наистина ужасяващ филм. Сестра ми като го взима на ДВД( тя го взима два пъти). Първия път като го гледах и се отказах след като оня психопат отряза крака на Анди с резачка. Втория път се сдържах да изгледам края на филма. Жалко за Анди, той ми беше любимец, а пострада най-зле от всички Публикувано изображение Но най-ужасното беше, че филма е сниман по действителен случай.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване