Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Hibernate

Филтри?

Препоръчан отговор

Здравейте! За мое огромно нещастите кутията ми (в подписа) нямаше кьорав филтър и сега е като прахосмукачка с тези 5 вентилатора. Някакви идеи от къде мога да взема филтри,които да не пропускат микро-мръсните частици и едноременно да не задушават много потока в кутията? Аз се отчаях вече,обиколих Практикери,мултирама,малки павилиони за компютри,даже минах през авто-части,но това което търся (примерно 1 кв.м. филтър)-никъде не мога да го намеря.Идеи? Благодаря предварително :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! За мое огромно нещастите кутията ми (в подписа) нямаше кьорав филтър и сега е като прахосмукачка с тези 5 вентилатора. Някакви идеи от къде мога да взема филтри,които да не пропускат микро-мръсните частици и едноременно да не задушават много потока в кутията? Аз се отчаях вече,обиколих Практикери,мултирама,малки павилиони за компютри,даже минах през авто-части,но това което търся (примерно 1 кв.м. филтър)-никъде не мога да го намеря.Идеи? Благодаря предварително :nono:

Филтър за аспиратор.

http://www.promes-bg.com/index.php?action=product&id=46 аз си купувам от техномаркт.

Бял е и върху него има текст и лого на производителя.

Моята кутия си доиде с филтри :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Филтри за вентилатори има в "Декада".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! За мое огромно нещастите кутията ми (в подписа) нямаше кьорав филтър и сега е като прахосмукачка с тези 5 вентилатора. Някакви идеи от къде мога да взема филтри,които да не пропускат микро-мръсните частици и едноременно да не задушават много потока в кутията? Аз се отчаях вече,обиколих Практикери,мултирама,малки павилиони за компютри,даже минах през авто-части,но това което търся (примерно 1 кв.м. филтър)-никъде не мога да го намеря.Идеи? Благодаря предварително :)

Както pataran ти каза виж в Decada. Има и точно за твоята кутия като форма и размери ТУК, но не знам дали можеш да си поръчаш за България! Има и трети вариант, да си купиш много финна мрежа(сито)!

Аз използвам такива и съм много доволен, защото свалям, измивам и ги закачам точно за 2 мин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както pataran ти каза виж в Decada. Има и точно за твоята кутия като форма и размери ТУК, но не знам дали можеш да си поръчаш за България! Има и трети вариант, да си купиш много финна мрежа(сито)!

Аз използвам такива и съм много доволен, защото свалям, измивам и ги закачам точно за 2 мин.

Тези,които ми ги показа в чуждия сайт,са идеални,жалко,че ги няма тук http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не ти се дават пари за филтри можеш да импровизираш с чорапогащник примерно. На мен лично тия в Декада ми изглеждат малко скъпички, но пък сигурно си заслужават парите, ако ще ги даваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...