Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Съвместими видео карти?

Препоръчан отговор

Купих си 1-во лаптоп Fujitsu-Siemens http://aukro.bg/item1164054659-1164054659.html... за 500 лв... работи няколко дена инсталирах 1 игра играх я 10 мин. и компа умря... отидах на сервиз казаха ми 250 лв. за нова видео карта, че била развалена от много одавна... и само била пооправена да работи извесно време... и че пак могат да ми я оправят, но след няколко дена пак щяла да "сдаде багажа".... та 250лв. искаха за нова.... отказах се нали... и си взех пак лаптоп 2-ра ръка за 400лв. MSI Targa Traveller http://aukro.bg/item1220229013.html... пак 2-ра ръка... отново проблем!! Работи ми 1 ден и зарядното изгоря.. бяха ми дали друго грешно зарядно, което се оказа прекалено слабо....(праодавача не искахаше да ми го смени!!!) купих си ново зарядно.. работи компа отново докато не инсталирах игра... която работи 2-3 мин. и компа умря :white flag: Оказа се същия проблем... отново развалена видео карта... също поискаха 250лв. за нова видео карта... :white flag: в крайна сметка дадах 900лв. за 2 лаптопа + 35лв. за зарядно, които стоят и прашасват развалени... в момента не могада да си позволя 250лв.. за видеокарта и се оказа работих лятото за 2 развалени компа... и останах тотално наигран... и прецакан.... :|

Та въпроса ми е може ли да ми кажете какви видеокарти са съвместими за 2-та лаптопа, колко струват и от къде мога да си намеря информативно... като събера $ да си ги купя :white flag:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом си събрал 935 лв., пак ще събереш и си вземи един нов, пък дано рахатясаш...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти си голям мазохист ! 2 лаптопа и 2 втора ръка ! и 900 лв на вятъра :line dance:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дал си пари колкото за един нов :line dance: среден клас който определено нямаше да работи 2-3 дни :line dance: моя съвет е следния иди в тоя сервиз и щом са ти казали, че могат да ти оправят картата ( която ще работи 2-3 дни уж) дай ги 2-та да ги оправят и ги продай и събери някой лев за нов

Редактирано от Xboxxx (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ако знаех, че ще имам 900 лв. естествено, е че щях да си взема нов :line dance: просто спечелих 400лв. ненадейно и реших да си взема нов и така... а колкото до събирането след 2-3 месеца може и да успея :line dance: ако имате свежи идеи казвайте, дали да не ги продам за части и да си взема пак някой 2-ра ръка за 400 лв :Д :Д :Д

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е :line dance: не купувайте 2-ра ръка, преди да тествате 1-2 дена :line dance: аз тествах 15 мин....само..... Сега ще ги изпека у фурната за 15 мин. на 200 градуса дано да се оправят картите....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е :) не купувайте 2-ра ръка, преди да тествате 1-2 дена :D аз тествах 15 мин....само..... Сега ще ги изпека у фурната за 15 мин. на 200 градуса дано да се оправят картите....

В най-добрия случай може да налееш малко бяло вино пък дано стане поне сос, защото друго няма да направиш.Двата лаптопа ги обявявай за продан на части (без да ги печеш) и събирай пари за НОВ.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На старо се взема ракия и цигулка :) иначе както те посъветваха по горе , обяви ги за части а не да ги пробутваш на друг или пък пробай в сервизи да не би някой бартер да направиш за единия и да ти сложат някоя видеокарта на другия - успех

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване