Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Въпрос за рутер Belkin

Препоръчан отговор

Здравейте!Купих си рутер Belkin G+ Wireless ADSL Router F5D7633 WIFI Отзад има едно за вклчване на кабел но неможе да стане този за интернет на него пише DSL Line и има други 4 входа за нета с кабел.Въпроса ми е как да направя та да разпръсква нета и вазможно ли е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Купих си рутер Belkin G+ Wireless ADSL Router F5D7633 WIFI Отзад има едно за вклчване на кабел но неможе да стане този за интернет на него пише DSL Line и има други 4 входа за нета с кабел.Въпроса ми е как да направя та да разпръсква нета и вазможно ли е.

Не си си купил подходящия рутер :clap: . Трябвало да го търсиш да не е АДСЛ. Такива(като този) дават от Vivacom :clap:

Редактирано от tihman (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да е зле да напишеш интернета по DHCP ли е? Кой доставчик ползваш?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да е зле да напишеш интернета по DHCP ли е? Кой доставчик ползваш?

Какъвто и да е той няма къде да включи лан кабела - няма RJ45 за WAN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мдам, може да се ползва само като 4 портов суйч за 5 лева...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще те разочаровам,обаче аз имам един стар ADSL 531B,който си работи на DHCP от доставчика ми.

За WAN порт ползвам един от четирите LAN портa na АДСЛ-а,като условието е да си спрял DHCP-то на модема да неможе да раздава IP-та в мрежата.

Модема се наглася на бридж режим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще те разочаровам,обаче аз имам един стар ADSL 531B,който си работи на DHCP от доставчика ми.

За WAN порт ползвам един от четирите LAN портa na АДСЛ-а,като условието е да си спрял DHCP-то на модема да неможе да раздава IP-та в мрежата.

Модема се наглася на бридж режим.

A WiFi работи ли ?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

A WiFi работи ли ?

Работи нали е пуснат в бридж режим,но можеш да ползваш само един компютър.

Нагласяш на бридж,спираш DHCP-то да раздава IP-та,махаш NAT-а, вкарваш кабела в някой порт ,виждаш мак адреса и звънииш в офиса да ти го сменят.

Редактирано от adsys (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Модем ли имаш,че не можах да разбера?

Какъв модем.Имам рутер който споменах в заглавието.Просто искам да подкарам безжична връзка у нас с този рутер.

П.П. - Одеве бях с друга регистрация и се е получило объркване. :wors:

Редактирано от DON_KORLEONE (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване