Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, Конфигурацията ми е следната: Motherboard: GA EP35 DS4, CPU: E6300(2.8)@3.8 GHz, RAM: Corsair TWIN2X2048-8500C5, Video: sapphire hd 4730, PSU: Point of View 450W, HDD: WD500 GB. Искам да сложа още една видео карта hd 4730 и евентуално трябва да сменя захранването. Играя игри на LCD 42" Full HD 1080p като искам да вървят на макс детайли и новите игри. По-добре ли ще е да продам видео картата и да купя само една по силна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Конфигурацията ми е следната: Motherboard: GA EP35 DS4, CPU: E6300(2.8)@3.8 GHz, RAM: Corsair TWIN2X2048-8500C5, Video: sapphire hd 4730, PSU: Point of View 450W, HDD: WD500 GB. Искам да сложа още една видео карта hd 4730 и евентуално трябва да сменя захранването. Играя игри на LCD 42" Full HD 1080p като искам да вървят на макс детайли и новите игри. По-добре ли ще е да продам видео картата и да купя само една по силна.

Определено да. Идеята за смяна на захранването също не е лоша :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да! Но ще е добра идея и да кажеш с колко пари разполагаш. 42" Full HD и всички игри на мах навява мисли, както за по-добро захранване, така и за подобаващо видео, т.е. солиден юджет. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами мисля да взема HD 4730 150 лв. и захранване до 150 лв.

Не си ме разбрал правилно, или аз не съм се изразил правилно :) По-добрият вариант е една мощна видеокарта, вместо две 4730.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи ако продам моята за 60-70 лв. евентуално, мога да дам 220 лв. за карта. Ако може да ми препоръчате някоя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не мога да разбера, моята карта HD 4730 прави около 1000 т. а HD 5670 1162 т. . Как тогава 2 карти HD 4730 в CrossFire ще са по слаби от 1 HD 5670, не разбирам просто питам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играя игри на LCD 42" Full HD 1080p като искам да вървят на макс детайли и новите игри. По-добре ли ще е да продам видео картата и да купя само една по силна.

На макс детайли при предполагаема 1920 резолюция няма как да стане с тая машина. Опитай да събереш около 350 лева за една нвидиа 460 гтх. Или опитай да изчакаш 2-3 месеца за да излязат новите АТИ и евентуално да паднат цените и на 460 и на останалите. Т.е. един Коледен ъпгрейд се опитай да направиш. И не само захранване, нова щайга се иска за подобни изисквания като твоите. Така на дредно и с малки подобрения само се набутваш и спонсорираш безславно и тихомълком айти бранша у нас и навън http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много! До няколко месеца ще събера около 400 лв. и тогава ще мисля за ъпгрейд. За нова щайга няма да мога а и тази я взех преди 1 година и мисля да я ползвам поне още година или две живот и здраве.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...