sa6o

Проблем със стесняване на монитора

7 мнения в тази тема

Преди 2 дни си купих лаптоп Lenovo G560 (15.6") и едва днес ми остана време да пробвам една игра. Та като влязах картинката на играта беше стеснена от ляво и от дясно. Има ли някакво меню както на нормалните PC-монитори да си разширя екрана ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди 2 дни си купих лаптоп Lenovo G560 (15.6") и едва днес ми остана време да пробвам една игра. Та като влязах картинката на играта беше стеснена от ляво и от дясно. Има ли някакво меню както на нормалните PC-монитори да си разширя екрана ?

Не, ако играта поддържа широкоекранен образ - може и да стане

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, ако играта поддържа широкоекранен образ - може и да стане

Става дума за warcraft 3 frozen throne. Май не го поддържа , явно няма да стане да я игая като хората.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става дума за warcraft 3 frozen throne. Май не го поддържа , явно няма да стане да я игая като хората.

какво значи като хората? явно машината ви има екран 16х9 или 16х10 а играта поддържа само (не знам, не съм я играл) 4х3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво значи като хората? явно машината ви има екран 16х9 или 16х10 а играта поддържа само (не знам, не съм я играл) 4х3

Еми като хората , т.е. на цял екран , защото сега е все едно на някво мини екранче. Нищо , благодаря за отговора все пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност WC III може да се подкара в произволна резолюция с редакция в регистъра - http://www.thehelper.net/forums/showthread.php?t=106766 при теб май стандартната резолюция е 1366х768 и такива стойности трябва да зададеш на resheight(1366) и reswidth(768)

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Всъщност WC III може да се подкара в произволна резолюция с редакция в регистъра - http://www.thehelper.net/forums/showthread.php?t=106766

при теб май стандартната резолюция е 1366х768 и такива стойности трябва да зададеш на resheight(1366) и reswidth(768)

УАУ Пич златен си направо ще те разцелувам. Успях да го подкарам. Благодаря ти много!!! :cool:

Редактирано от sa6o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход