Премини към съдържанието
VANKATA_14

Как да изтрия Service Pack 2

Препоръчан отговор

Още когато излезе SP2 се оказа че той е в конфликт с доста от драйверите на използвания от нас хардуер ... тунери , камери скенери . Ако си инсталирал SP2 допълнително (аз специално имах такава версия ) , той има опция за деинсталация . При тази операция обаче операционната ти система се срива . Така че в заключение : най-добре ако си решил да се откажеш от SP2 си намери версия на WindowsXP incl. SP1 и преинсталирай . Желая ти успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Зньчи ьз си инсталирах SP2 обаче сега искам да го изтрия.БЕЗ ДА СИ ПРЕИНСТАЛИРАМ WINDOWS

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Обърнах!Обаче не става!Нямя я тязи папка  $NtServicePackUninstall$

<{POST_SNAPBACK}>

Tools - Folder options - View - слагаш отметка на Show hidden files and foldes и махаш отметката от Hide protected operating system files

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Още когато излезе SP2 се оказа че той е в конфликт с доста от драйверите на използвания от нас хардуер ... тунери , камери скенери . Ако си инсталирал SP2 допълнително (аз специално имах такава версия ) , той има опция за деинсталация . При тази операция обаче операционната ти система се срива . Така че в заключение : най-добре ако си решил да се откажеш от SP2 си намери версия на WindowsXP incl. SP1 и преинсталирай . Желая ти успех !

<{POST_SNAPBACK}>

Интересно ми е как имате конфликти със СП2. При разнообразието на хардуер и периферия, който ползвам до сега не съм имал проблеми с нито едно устройство.

Както и да е. Защо искаш да си махаш SP2? На какво ти пречи, кое не ти работи? Трябва да има причина. Иначе ако е само затова, че някой ти е казал, че не става и други от този род, то е безмислено. Надявам се да кажеш какъв проблем ти създава и дали с махането му няма да си създадеш повече неприятности.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Проблема е много прост не мога да си инсталирам точната версия на една програма която не работи при SP2

quote=stanley56,22.01.2006г. в 11:21]

Обърнах!Обаче не става!Нямя я тязи папка $NtServicePackUninstall$

<{POST_SNAPBACK}>

Tools - Folder options - View - слагаш отметка на Show hidden files and foldes и махаш отметката от Hide protected operating system files

<{POST_SNAPBACK}>

Редактирано от VANKATA_14 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Програмата е dotnetfx и има по-нова версия но на мен ми трябва 1.1!

Значи тя почва да се инсталира но от самосебе си натиска Cansel и не мога да я инсталирам.Тя не е за SP2!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Глупости аз доскоро карах на тази версия а съм на СП2 и то интегриран (а не качван отделно)...и си работеше перфектно.Наскоро я обнових с AutoPtacher Full version...проблема е другаде...

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И при мен СП2 прави проблеми. Сменя ми фонтовете на програмите, а на други не показва целите прозорци( пример DC++ ). При него не се вижда бутона "share folder" ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Присъединявям се към мнението,че проблема не е в СП2,а в нещо друго.При мен всичко си върви добре и без проблеми,а съм с интегриран сервиз пак 2.Чувал съм че проблеми може да имат фирми използващи незнам кво си,но за домашни потребители няма проблеми.Не виждам смисъл да се маха сервиз пака,но ако знаеш точно какво ти пречи по добре исползвай nLite и махни ненужното.Да така ще е най добре според мен.Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    И при мен СП2 прави проблеми. Сменя ми фонтовете на програмите, а на други не показва целите прозорци( пример DC++ ). При него не се вижда бутона "share folder" ..

<{POST_SNAPBACK}>

Проблемите с фонтовете ти може да идват от друго място(при мен навремето ставаше от FlexType), но не и от SP2.Позлвам го от достатъчно дълго време и досега проблеми не съм имал.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.