Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Когато играя , изведнъж спира компютъра ми ..

Препоръчан отговор

Такаа ... Аз съм нов тук и искам да попитам следния въпрос "Защо когато играя , компютъра ми спира?" Обяснете ми го по най-простия начин .. :) както и да е! Благодаря предварително!

Редактирано от xardde (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такаа ... Аз съм нов тук и искам да попитам следния въпрос "Защо когато играя , компютъра ми спира?" Обяснете ми го по най-простия начин .. :) както и да е! Благодаря предварително!

Ще ти отговоря в твоя стил: Понеже ! Ако ни светнеш относно какво е съдържанието на кашона, ще ти отговорят по-конкретно.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стори ми се че това е лаптопче. ЕйчПи може би със слабо видео за игри. Не може да очакваш чудеса от него, осигури му добро охлаждане и вентилация и... не го мъчи и не очаквай чудеса в игрите, то не е направено за игране :whist:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стори ми се че това е лаптопче. ЕйчПи може би със слабо видео за игри. Не може да очакваш чудеса от него, осигури му добро охлаждане и вентилация и... не го мъчи и не очаквай чудеса в игрите, то не е направено за игране :whist:

Не , със компютър съм .. Почистил съм го и пак не става ..

А за видео картата .. Не занам каква точно е защото винаги срещам бъг .. "Когато пускам компютъра пише "NVIDIA GeForce" апък когато си сменям размера на монитора пише "ATI Readon" " ..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не , със компютър съм .. Почистил съм го и пак не става ..

А за видео картата .. Не занам каква точно е защото винаги срещам бъг .. "Когато пускам компютъра пише "NVIDIA GeForce" апък когато си сменям размера на монитора пише "ATI Readon" " ..

Значи има някакво оплескване. Надписа при пускането на компа е достоверната информация, опитай да деинсталираш АТИ дрйаверите и почистиш после с някаква чистачка регистрите. Това е засега като видимо проблемче ? Което не е никак малко де ако е истина http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи има някакво оплескване. Надписа при пускането на компа е достоверната информация, опитай да деинсталираш АТИ дрйаверите и почистиш после с някаква чистачка регистрите. Това е засега като видимо проблемче ? Което не е никак малко де ако е истина http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

По скоро чисета на дъното му е на NVidia и си е сложил отделно видеокарта Ati. Иначе трудно ще подкара драйвери за видео Ati с карта на Nvidia и ще си сменя резолюцията :nono:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По скоро чисета на дъното му е на NVidia и си е сложил отделно видеокарта Ati. Иначе трудно ще подкара драйвери за видео Ati с карта на Nvidia и ще си сменя резолюцията :nono:

Няма да тегля нищо .. Преди имах един стар компютър и мислих да си сменя драйверите ... Изтеглих едни и не ми се показваше нищо на монитора , тогава бях 100 процента сигурен , че е от драйверите .. Затова не искам и да опитвам .. Няма ли друг начин по който мога да оправя всички баркотии в моя компютър .. Но ако става въпрос за пари , просто не пишете .. ( беден съм :nono: )
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да тегля нищо .. Преди имах един стар компютър и мислих да си сменя драйверите ... Изтеглих едни и не ми се показваше нищо на монитора , тогава бях 100 процента сигурен , че е от драйверите .. Затова не искам и да опитвам .. Няма ли друг начин по който мога да оправя всички баркотии в моя компютър .. Но ако става въпрос за пари , просто не пишете .. ( беден съм :blink: )

Ами тогава най добрия вариант е да го дадеш на някой компетентен приятел или фирма, който да ти го преинсталира грамотно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

като е компютър настолен тогава напиши дъно ... процесор ... видеокарта .... памет .... харддиск .... cd у-во ... захранване ... и да видим може ли някой да ти помогне !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване