Премини към съдържанието
kaic

Проблем със запис на 820 мб

Препоръчан отговор

Здравейте, при мен възникна проблем с който немога да се справя. Свалих си от нета една програма, но тя се оказа Iso с големина 817мб и сега не мога да я сваля на диск. Пробвам с nero7 върху подложка на която пише 870 мб/99 мин, купих си още една от друга марка за пробата и пак нестава. Нерото не разпознава подложката като по голяма от 702 мб. Рових се из настройките му в Options/exspert features там на absolute maxsimum overburning size съм дал 99 мин и пак не става. Моля ако някой може да ми помогне с някакво решение да го сподели. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, при мен възникна проблем с който немога да се справя. Свалих си от нета една програма, но тя се оказа Iso с големина 817мб и сега не мога да я сваля на диск. Пробвам с nero7 върху подложка на която пише 870 мб/99 мин, купих си още една от друга марка за пробата и пак нестава. Нерото не разпознава подложката като по голяма от 702 мб. Рових се из настройките му в Options/exspert features там на absolute maxsimum overburning size съм дал 99 мин и пак не става. Моля ако някой може да ми помогне с някакво решение да го сподели. Благодаря предварително!

<{POST_SNAPBACK}>

Да 702мб, няма да ти го покаже 870 това е overburn просто като дадеш запис ,

нерото те пита да продължи ли или не даваш му да, и газ. Но прави това на по ниска скорост ~24x

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За съжаление не става така, пробвах няколко пъти. Направих и всички настройки на нерото да са ми както е описано тук http://store3.data.bg/pchelp/Nero/Overburn/Overburn.htm и пак не става. Направо идея нямам как да го направя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.