Премини към съдържанието
serpentiny

Търся Win 7 драйвъри за Wirless-a на Notebook Toshiba Satellite A200-1AX

Препоръчан отговор

Здравейте, може ли някой да ми каже от къде да намеря драйвъри за Intel Wirless adapter - Intel PRO/Wireless 4965AGN за Windows 7 32 bit? Търсих на всякъде в нета включително и тук http://aps2.toshiba-tro.de/wlan/?page=downloads , но драйвърите се инсталират усепщно но връзката не иска да тръгне :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Проблема не е в драйверите,а в защитната стена на Уиндос.Трябва да се влезе в настройките и като се разрешат безжичните устройства.Тога вече ще имаш връзка през адаптера.

Редактирано от gyps (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Проблема не е в драйверите,а в защитната стена на Уиндос.Трябва да се влезе в настройките и като се разрешат безжичните устройства.Тога вече ще имаш връзка през адаптера.

Това го пробвах но без ефект :ph34r:

Четох из нета за много такива случаи с този адаптор но никои не дава решение на проблема!

Когато му дам да го fix-не излиза съобщение че Wireless capability is turned off, но с FN+F8 не иска да се включи!

Опитах всевъзножни драйвъри но без резултат до момента :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Да от тук свалих всички версии но без ефект :(

Някъде четох, че при 64 бит версия на Win7 нямало този проблем но знам ли?! В краен случай ще си върна Vista но досега не съм се сблъсквал с такъв проблем при win 7...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, може ли някой да ми каже от къде да намеря драйвъри за Intel Wirless adapter - Intel PRO/Wireless 4965AGN за Windows 7 32 bit? Търсих на всякъде в нета включително и тук http://aps2.toshiba-tro.de/wlan/?page=downloads , но драйвърите се инсталират усепщно но връзката не иска да тръгне :yanim:

А тука опита ли? http://se.computers.toshiba-europe.com/innovation/bg/home/ Аз съм с Toshiba Satellite L655-11R. Инсталирах си драйверите от този сайт и когато натисна FN+F8 ми излиза WiFi, дали да го вкл. или изкл.. От там на сетне е лесно, в системния трей имам икона за радара, и когато го пусна ми излизат всички точки(източници) на WiFi.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Преди известно време инсталирах Windows 7 32-битов на лаптопа на една позната.Какви ли не драйвъри не пробвах,от официалния сайт на Toshiba,от другаде.....абе доста си играх....и нищо....wifi-то не тръгваше.Най-накрая бутнах кабела за интернета,пуснах ъпдейт на драйвъра и,о чудо....взе че тръгна....така че и това може да пробваш. П.С. Сега видях,че темата е от преди месец....

Редактирано от irinah (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.