Премини към съдържанието
mino

Как да сваля запис от видео на диск?

Препоръчан отговор

Може ли някой да ми каже как мога да сваля записи от видео касети на дискове.Трябва ли някаква специална програма?Какви кабели трябват?Кажете по- подробно кака се прави.Благодаря ви предварително! :doh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако имаш ТВ тунер, пъхаш видеото с касетката в кепчъра и записваш с програма за ТВ тунер. Другия начин е, ако видеото ти поддържа TV - in\out.

Това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Може ли някой да ми каже как мога да сваля записи от видео касети на дискове.Трябва ли някаква специална програма?Какви  кабели трябват?Кажете по- подробно кака се прави.Благодаря ви предварително! :speak:

<{POST_SNAPBACK}>

Разгледай ТУК !!!

И не е лошо да кажеш точно какъв модел ти е камерата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не става дума за видео камера,а за сваляне на запис от видео касета на диск.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Става и с тунер както ти предложиха, но най-културно според мен става ако намериш дигитална камера с аналогов вход. Тогава конфигурацията е следната:

Видеокасетофон ----> Аналоговия вход на дигиталната камера -----> FireWirе входа на ПЦ-то. Сваля се като DV видео и после си правиш каквото искаш, с която програма искаш. Нямаш грижи със синхронизация, качество и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Не става дума за видео камера,а за сваляне на запис от видео касета на диск.

<{POST_SNAPBACK}>

Виж дали тази тема ще ти помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.