Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Lady Flash

Въпроси относно зъби и скоби - брекети

Препоръчан отговор

Здравейте!Аз имам 2 въпроса:

1я е слагане на така наречените скоби и брекети ли е единственият шанс да ти се изправят зъбите...и по точно няма ли варянт да са скоби или апаратчета с цел изправяне на зъбите но такива които можеш да си махаш и слагаш...имах една приятелка носеше едно апаратче, слагаше си го само когато спи,но беше за оправяне на захапката...би било практично за мен ако има как да се изправят с махащи се скоби.

2я ми въпрос е някой имал ли е едва забележима дупчица на преден зъб,защото аз имам точно такова не е много забелжими но аз като знам че е там и се тревожа дали не може и да се увеличава...вижда се като малка синя точица точно на горния преден зъб(да поясня че си мия зъбите всеки ден и съм на 20години)Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще извиняваш за тъпия въпрос, но........... ти на зъболекар ходи ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще извиняваш за тъпия въпрос, но........... ти на зъболекар ходи ли?

хах въпроса изобщо не е тъп...ами не съм ходила точно за това 1во питам тук да видя дали някои си задава подобни зъпроси :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хах въпроса изобщо не е тъп...ами не съм ходила точно за това 1во питам тук да видя дали някои си задава подобни зъпроси :ph34r:

е, какво чакаш? Да станеш на 30?

тези въпроси се задават само и единствено на личния зъболекар

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1я е слагане на така наречените скоби и брекети ли е единственият шанс да ти се изправят зъбите...

Не, не е единствения вариант. Прави се силиконова отливка, която е прозрачна и не може човек да разбере, че имаш нещо на зъбите си. Но се взима мярката, праща се в САЩ, изработва се и я връщат.

Това е накратко.

Ако си от София и искаш мога да ти пратя на ЛС адреса и телефона на стоматолога ми. Не е от евтините, но поне гарантирам за качеството.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
хех ми става малко сложно - аз живея в Испания, благодаря за информацията най-добре ще е да ида на зъболекар,просто се интересувах дали някои има подобни въпроси...а относно на колко години съм тук имах учителка над 30 със скоби значи и за мен мен не е късно.Всичко добро на всички! :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Испания има добри зъболекари - ще ти помогнат! :jumping11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎9‎.‎10‎.‎2010‎ г. в 13:16, Lady Flash написа:

1я е слагане на така наречените скоби и брекети ли е единственият шанс да ти се изправят зъбите...и по точно няма ли варянт да са скоби или апаратчета с цел изправяне на зъбите но такива които можеш да си махаш и слагаш...имах една приятелка носеше едно апаратче, слагаше си го само когато спи,но беше за оправяне на захапката...би било практично за мен ако има как да се изправят с махащи се скоби.

2я ми въпрос е някой имал ли е едва забележима дупчица на преден зъб,защото аз имам точно такова не е много забелжими но аз като знам че е там и се тревожа дали не може и да се увеличава...вижда се като малка синя точица точно на горния преден зъб(да поясня че си мия зъбите всеки ден и съм на 20години)Благодаря!

1 - Не!

2 - Не!

на ‎9‎.‎10‎.‎2010‎ г. в 13:32, Lady Flash написа:

хах въпроса изобщо не е тъп...ами не съм ходила точно за това 1во питам тук да видя дали някои си задава подобни зъпроси :whist:

Те да ти имам мисленето..... хах..... първо се ходи при професионалистта, а после туа ши си търсиш емоционалната съпричатност....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...