Премини към съдържанието
lpa

RQ: Windows XP с интегриран Service Pack 2

Препоръчан отговор

Искам да си направя едно буут СД на ХП sp2 (или най-новата версия). Бихте ли ми казали откаде да си го сваля при положение че съм в чужбина и немога да използвам датата, дс++ и прочие. Междудругото свалих няколко, но все имаше проблеми, така че бих бил много благодарен, ако някои ми даде директен линк. Мерси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Потърси тук - със сигурност ще откриеш много неща и ще можеш да ги изтеглиш.DC хъба на датата - dc.data.bg - е достъпен от чужбина - и от него ще можеш да си изтеглиш някаква версия,но най-добре погледни горния адрес.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря за адреса, намерих доста неща. Чак незнам кое да сваля, би ли ми препоръчал? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Благодаря за адреса, намерих доста неща. Чак незнам кое да сваля, би ли ми препоръчал?  :)

<{POST_SNAPBACK}>

Това 9 в 1 или това златното :) или това корпоративното .Или най-добре ти си харесай някой,защото незнам дали работят както трябва :) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.