Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

dynamite

MP3 Cowon

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да ви запитам: някой ползвал ли е плейър от марката Cowon? Какви са ви мненията? Не са евтини, а заслужават ли си парите? Питам ви, защото си харесах един модел: J3, пише, че е от новите им модели, но ако някой вече го има- нека да сподели плюсове и минуси и най- вече за батерията. Наистина ли държи "до 64 часа музика"?? Вижда ми се прекалено хубаво, за да истина!! Мерси предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Че,аз за тези 400лв такъв гсм ще си купя,че ще има всичкото това,даже и отгоре-не виждам смисъл в подобна покупка.Лично мое мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли други мнения?? Телефон не ми трябва, преди година си взех телефон и мисля да го ползвам поне още толкова. Но паметта му не е много,а снимките заемат повечето и не остава място за музика. Искаше ми се да се включи някой, който си има понятие от марката или плейъра, за да ми даде инфо от първа ръка за машинката. Колкото до цената... скъпичко е знам, но хубавите работи не са евтини, а и не се купуват всеки ден :) Лично мое мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Няма ли други мнения?? Телефон не ми трябва, преди година си взех телефон и мисля да го ползвам поне още толкова. Но паметта му не е много,а снимките заемат повечето и не остава място за музика. Искаше ми се да се включи някой, който си има понятие от марката или плейъра, за да ми даде инфо от първа ръка за машинката. Колкото до цената... скъпичко е знам, но хубавите работи не са евтини, а и не се купуват всеки ден :) Лично мое мнение.

Мнението Ви е чудесно, но не подкрепям фирмата производител. Нека е скъпо, но да е и - фирмено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво имате против фирмата-производител? искам да чуя, какви са вашите критики- в противен случай нямаше да питам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Какво имате против фирмата-производител? искам да чуя, какви са вашите критики- в противен случай нямаше да питам!

Цената от 400 лева, които ще дадете.За тия пари можете да потърсите и по добри фирми. Все пак това е "дрънкалка"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дрънкалка, предполагам значи плейърче :speak:Но дрънкалката на Cowon може да чете всички по-познати аудио, видео и текстови формати, Поддържа Flash,има радио, диктофон и TV-изход, да не забравя за 3.3" сензорен AMOLED дисплей с 16 милиона цвята. Като добавка- този модел има слот за карта памет. Всред цялата тази красота, разбирам, че единственият "трън в петата" (образно казано)е корейската фирма производител!

Редактирано от dynamite (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сългасна съм с мненията на другите - прекалено много пари е това нещо. Пък марката май я чувам за първи път. На всичкото отгоре е само 4 GB - за 400 лева ще намериш нещо с поне двойно повече памет! Моя приятелка преди време си взе някакъв Apple IPod за около 300 лева, с 8 GB памет и пак беше по-евтино. Пък и според мен Apple е къде къде по-надеждно... Моят съвет е да попрeгледаш АйПод-ите на Епъл - сигурна съм, че ще намериш нещо далеч по-добро. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марката точно в България въобще не е популярна, но навън Cowon се ползват със страхотна репутация. Хвалят ги като едни от най-добре звучащите плеъри на пазара изобщо. Нямам опит от първа ръка, но също съм им хвърлил поглед. Ако имаш възможност, намери начин да си го купиш отвън - доста по-евтино ще излезе. Изобщо не подлагам на въпрос това дали трябва да си го купиш, понеже плеърът си струва отвсякъде - Cowon ги тачат за страхотния звук и за поддръжката на какви ли не кодеци. edit: не ми говорете за Apple: за мен те правят по-скоро модни аксесоари, отколкото плеъри, а и се вижда как се развалят все повече с всяка следваща серия.

Редактирано от Disasterpiece (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

edit: не ми говорете за Apple: за мен те правят по-скоро модни аксесоари, отколкото плеъри, а и се вижда как се развалят все повече с всяка следваща серия.

Е, добре, явно сте по-голям експерт в областта, затова няма да споря. Вярно, че моята приятелка като си купувала IPod-a и продавачката й казала нещо от рода на:" Получавате и оргинални слушалки на Епъл... и оригинална кутийка на Епъл..." все едно са нещо кой знае какво,но самата машинка си работеше много добре докато приятелката ми не я загуби. :)

А относно Cowon-a - на мен още ми се струва скъпо... но щом навън са по-евтини и толкова ги хвалят, може би наистина си заслужава...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

400 лв. за 4ГБ са наистина много, но затова посочих, че плейъра има слот за карта, т.е. за още 10-20 лв. мога да му увелича паметта двойно, че и тройно :cool: Насочих се към Cowon, поради лошите отзиви на мои познати към Епъл. Тея дни ще отделя време да разгледам как вървят цените по чуждите сайтове (щом колегата така съветва)и какви са им сроковете за доставка :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

400 лв. за 4ГБ са наистина много, но затова посочих, че плейъра има слот за карта, т.е. за още 10-20 лв. мога да му увелича паметта двойно, че и тройно :cool: Насочих се към Cowon, поради лошите отзиви на мои познати към Епъл. Тея дни ще отделя време да разгледам как вървят цените по чуждите сайтове (щом колегата така съветва)и какви са им сроковете за доставка :P

С поръчка обаче едва ли ще е много по-евтино. Мисълта ми беше да си намериш някого, който ходи навън, за да ти го купи например от Щатите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уфф, май не се сещам за такива, дето скоро да се връщат! От тук ще е- мерси за бързия отговор, спести ми ровенето http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

400 лв. за 4ГБ са наистина много, но затова посочих, че плейъра има слот за карта, т.е. за още 10-20 лв. мога да му увелича паметта двойно, че и тройно :rolleyes: Насочих се към Cowon, поради лошите отзиви на мои познати към Епъл. Тея дни ще отделя време да разгледам как вървят цените по чуждите сайтове (щом колегата така съветва)и какви са им сроковете за доставка :wors:

Ето модел с 16 гигабайта за около 450 лева: http://www.alza.cz/c...rny-d111042.htm

Ето и J3 пак с толкова памет за горе-долу същата сума: http://www.alza.cz/cowon-j3-16gb-bily-d181572.htm

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето модел с 16 гигабайта за около 450 лева: http://www.alza.cz/c...rny-d111042.htm

Ето и J3 пак с толкова памет за горе-долу същата сума: http://www.alza.cz/cowon-j3-16gb-bily-d181572.htm

Интересно - чешки сайт. Ако не се лъжа, трябва да доставят до нас без обмитяване и т.н.

Иначе S9 е нещо като предшественик на J3 - с горе-долу еднакви характеристики са, но J3 има слот за допълнителна памет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно - чешки сайт. Ако не се лъжа, трябва да доставят до нас без обмитяване и т.н.

Иначе S9 е нещо като предшественик на J3 - с горе-долу еднакви характеристики са, но J3 има слот за допълнителна памет.

Това е един доста сериозен и голям магазин/сайт, но честно не съм проверяв дали имат доставки извън Чехия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото, но аз вече си го поръчах от българския сайт (emag.bg) Сега съм в очакване да пристигне в началото на идната седмица! Нямам търпение- от кога му се точа :top secret:

Редактирано от dynamite (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...