Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Съвет за ефтино телефонче ...

Препоръчан отговор

Старото Самсунгче с Луупската карта сдаде багажа,та реших да попитам тук за идеи с какво да го заместя. Телефона ми трябва колкото да си ползвам картата. Бюджета мисля да е около 100 лв. Ако имате някакво предложение , драснете 1 2 реда :blink: (държа да е нов не 2-ра ръка, претенции от страна на възможности нямам :clap:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-евтиното с което имам опит Motorola c139, много здрава тухличка, оцеля след няколко месеца в ръцете на племенничката :blink: Забравяш кога си го зареждал, над седмица кара ако не говориш нонстоп по цял ден. Аз бих си взел Nokia 2330, бюджетно телефонче но стабилно изработено, добра батерия и екстрички като блутуут, вга камера и радио. Малко по скъпо в момента SE K510 стар модел среден клас телефон с карта памет МП3 плейър и приличен звук от слушалките :clap: Блутуута и радиото се подразбират, има даже Инфраред и 1.3МПикс камера с видео.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-евтиното с което имам опит Motorola c139, много здрава тухличка, оцеля след няколко месеца в ръцете на племенничката :) Забравяш кога си го зареждал, над седмица кара ако не говориш нонстоп по цял ден. Аз бих си взел Nokia 2330, бюджетно телефонче но стабилно изработено, добра батерия и екстрички като блутуут, вга камера и радио. Малко по скъпо в момента SE K510 стар модел среден клас телефон с карта памет МП3 плейър и приличен звук от слушалките :) Блутуута и радиото се подразбират, има даже Инфраред и 1.3МПикс камера с видео.

И от мен препоръка за SE K510 .
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да погледнеш и този Samsung E2120.Баща ми го ползва като 2-ри телефон.Батерията му е доста издръжлива,има vga камера,слот за карта памет,мр3 плейър и радио.Радиото е с вградена антена и свири изненадващо добре.

Редактирано от SilentX (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-евтиното с което имам опит Motorola c139, много здрава тухличка, оцеля след няколко месеца в ръцете на племенничката :) Забравяш кога си го зареждал, над седмица кара ако не говориш нонстоп по цял ден. Аз бих си взел Nokia 2330, бюджетно телефонче но стабилно изработено, добра батерия и екстрички като блутуут, вга камера и радио. Малко по скъпо в момента SE K510 стар модел среден клас телефон с карта памет МП3 плейър и приличен звук от слушалките :) Блутуута и радиото се подразбират, има даже Инфраред и 1.3МПикс камера с видео.

К510 няма карта памет! :)

Ето малко над бюджета, но има 2 мп със светкавица, както и КАРТА ПАМЕТ, мп3 и другите глезотийки.

Или този ти си избираш. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1351&sub=shop Nokia 1208 Или 1200, ако намериш някъде, разликата е че на 1200 й е монохромен дисплея. Има фенерче/аз много го цена това нещо/, батерията държи по една седмица, случвало ми е да си губя зарядното, защото не го ползвам. Има си всичко което му трябва на един телефон направен за разговори. Линка ти го дадох, просто за да видиш що за телефон е. Може и по-евтино да го има някъде.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

forgetit, търся си нещо за 2ри телефон както се изказа един пич по горе ... 250 кинта ако е малко над бюджета :blink:

Редактирано от Kojack (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

forgetit, търся си нещо за 2ри телефон както се изказа един пич по горе ... 250 кинта ако е малко над бюджета :whist:

Извинявам се! Заповядай , този или, който е предложил колегата go6o_kara. И едно допълнение ако искаш малко по-красив 1650

Редактирано от forgetit (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване