Премини към съдържанието
El.

Войни на светлината

Препоръчан отговор

За новото поколение деца-децата индиго.Срещал съм две диаметрално противоположни мнения за тях.Едното е че са изпълнени с доброта и ще спасят света от гибел и второто че били саможиви,злобни,мразели и ненавиждали предните поколения и челта им била да ги изтребят.Кое е вярното.http://www.vbox7.com/play:869f99bc

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До сега не съм срещала толкова негативно изказване за индиговите деца. Вярно е това, в което искаш да повярваш :laughing5: . Индиговите деца са бунтари и не се вписват добре в сегашната социална система. "Задачата им" е да я разрушат или да доведат до промяната и. Това не значи, че "мразят" предните поколения. Само, че са категорични, когато искат да променят нещата. И имат силата (в смисъл на кураж и способност за отстояване), за да го направят. Това е, което аз съм чела за тях. Моето познанство на млади хора от тяхното поколение ме е оставило с впечатлението, че наистина са трудни за комуникиране. Светоусещането им е по-категорично и им липсва толерантност към инакомислещите. Но пък това може да е резултат от пубертета, който карат. :) Има и следващо поколение. Наричат ги "кристалните деца". Те са най-мъничките. Идват на Земята от някъде след 2000та година. Ако става въпрос за спасяване, тяхна е задачата да го направят. Стига ние и индиготата да им дадем шанс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето една жена, за която паранормалното преживяване е ежедневна реалност и според мен истински войн на Светлината, която работи вече 40 години в областта на хипнотичната регерсия - Долорес Кенън. http://vbox7.com/play:259aeb64d1 Хипнотерапевт и регресионист Долорес Кенън споделя разкрития, които е направила по време на хипнотична регресия с клиенти - за Новата Земя, вибрации и честоти, Извънземни Души, Трите Вълни от Доброволци на Земята, Как да направим промяната, 2012 и др.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А споменава ли се нещо за смелите воини на норвежкия блек метъл?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, Shear the light! Радвам се, че това интервю го има преведено на български. Долорес Кенън е един от малкото хора, които умеят ясно, с прости думи да предадат случващото се и да фокусират съзнанието върху позитивното.

и още

:ph34r: Светъл ден на всички!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

постоянно съм вързан за Източника и от там ми казаха че горните два клипа са абсолютна глупост, което и аз си го виждам Източника е едно нещенце което се интересува само от телепатия и мисловни енергии и този източник е поробил хората, клипчета като тези горните са нещо като маркетингова реклама на Източника за зомбиране на жертвите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.