Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

yri

Номерация на страниците

Препоръчан отговор

Проблема ми е следният: искам да си разпечатам едни неща и да си ги направя на книжка (със спирала). Формата на листовете на книжката която трябва да стане е А6. Идеята ми е да ги разпечатам по 4 на една нормална А4 страничка, и после да си ги нарежа но не знам как да си направя номерацията. Във Word не става. Преди една колежка от бившата ми работа ми го беше направила, със някой от продуктите на Corel за предпечатна подготовка. За съжаление изгубих връзка с нея и сега няма как да я питам как се прави. Ако някой ми даде идея как става ще съм му много благодарен. Не знам дали успях добре да обясня какво точно искам, за това прилагам една картинка на която съм нарисувал какво точно ми трябва и един примерен word файл. post-14498-000824000 1287219512_thumb.pn Copy of Knijka.doc

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да те питам аз: не е ли по-лесно да си ги разпечаташ веднага на А4 формат, вместо да си играеш да ги режеш после? Не си ли се замислял за този вариант?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В А4 става много голяма, искам да е във формат А6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...