Премини към съдържанието
MISHOVAL

Проблем с цифровите ми снимки

Препоръчан отговор

Приятели,помогнете!РС-то ми не иска да разпознае цифр.ми фотоапарат- "НР М 417"-иска ми да поставя инсталац.CD на Windows!Преди последната преинсталация на компа нямах никакъв проблем с цифр.ми снимки.Някакви идеи какво е изпуснато при последната преинсталация?Благодаря предварително! sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Приятели,помогнете!РС-то ми не иска да разпознае цифр.ми фотоапарат- "НР М 417"-иска ми да поставя инсталац.CD на Windows!Преди последната преинсталация на компа нямах никакъв проблем с цифр.ми снимки.Някакви идеи какво е изпуснато при последната преинсталация?Благодаря предварително! sad.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Иска да си сложи драйвери за това апаратче,защото след преинсталацията ги няма.Aко имаш CD към апарата,сложи него и си качи необходимия драйвер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Според мен не ти разпознава устройството, закачено на USB порта.

Постави го, като ти иска диска. Или пробвай да инсталираш от CD-то, което ти върви с апарата.

Успех

:bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Според мен не ти разпознава устройството, закачено на USB порта.

Постави го, като ти иска диска. Или пробвай да инсталираш от CD-то, което ти върви с апарата.

Успех

<{POST_SNAPBACK}>

Не става!Инсталирах програмата от CD-то към апарата-същата работа.Инсталирах походящия драйвер от офиц.сайт на hp-отново нищо.Излиза ми съобщение да поставя инст.диск на Windows и да намеря файла"usbscan.sys".Голям проблем.И все пак ви благодаря за съветите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Не става!Инсталирах програмата от CD-то към апарата-същата работа.Инсталирах походящия драйвер от офиц.сайт на hp-отново нищо.Излиза ми съобщение да поставя инст.диск на Windows и да намеря файла"usbscan.sys".Голям проблем.И все пак ви благодаря за съветите.

<{POST_SNAPBACK}>

Еми сложи го този инсталационен диск. Нещо ти се е скапал драйвера. Но защо ми се струва , че този драйвер би трябвало да е свързан със скенер, но може и да бъркам. Както и да е. Ще цитирам един чужд форум

USBSCAN.SYS is a kernel mode driver required for the connectivity between

your USB scanner device and Windows computer.

First check to see if the file is where is belongs on your computer. From

Explorer, goto your windows\system32\drivers directory. Is the file there?

If yes, then there is something wrong with your HP software and I recommend

you get the lastest HP drivers from HP's web site for the device.

If the file is missing, well, it is always installed with the operating

system. I have no idea how one could loose this on there system, but here is

how to get it back: On your Windows CD, search for the file "usbscan.sys"

and the results should find the "usbscan.sys" file. Copy this to your

windows\system32\drivers directory.

You should be al set now.

good luck!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.